Wybory prezydenckie 2010

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jak zmanipulowano wybory 2007 roku

Post autor: Qrzysio »

Przesada. Wszędzie spisek, wróg i wojna.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Jak zmanipulowano wybory 2007 roku

Post autor: hcuj »

Qrzysio pisze:Przesada. Wszędzie spisek, wróg i wojna.
Tylko w ostrołęckim PO spokój i porządek :D
Jakieś roszady chiba były na stanowisku I Sekretarza?
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Pokażmy Polakom

Post autor: elfik »

Ty jesteś jakimś fanatykiem PISu czy co? Tyle jadu w tych Twoich postach, ironii, zgryzliwości :? Ciągle zakładasz podobne temty, i po co? chcesz porozmawiać na takim (swoim) poziomie, to wejdź na forum Onetu lub Faktu..

Wklejasz jakieś cytaty jednej strony - wklej i drugiej. Mało ich było?

ps. poglądy polityczne mógłbyś zostawić dla siebie.. Ja sama jeszcze nie wiem na kogo zagłosuję, ale patrząc na Twoje zachowanie podejrzewam, że nie oddam głosu na PIS niestety.. Jeżeli wszyscy ich fani pokazują taką postawę, to ja dziękuję za taką władzę..
Marcelina
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 maja 2010, 9:38

Re: Pokażmy Polakom

Post autor: Marcelina »

No patrzcie jakie oburzenie :crazy: A jak strona MO praktycznie codziennie zamieszcza jakieś pomówienia, domysły i artykuły oczerniające PIS to jest wszystko ok? Ten portal jest dopiero stronniczy, bo osoby atakujące nawet nie mogą się bronić. Natomiast jeśli coś pozytywnego wyjdzie od ludzi związanych z PISem, to owszem MO o tym napisze, ale artykuł ten po chwili znika w otchłani innych, natomiast ich oczerniające artykułu wiszą tygodniami na głównej stronie. Po drugie, gdzie w pierwszym poście jest coś wspomniane o PISie??
Pablord
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 04 wrz 2005, 18:58

Re: Jak zmanipulowano wybory 2007 roku

Post autor: Pablord »

Witamy bojówkarza PiSu.
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Re: Pokażmy Polakom

Post autor: malisto »

elfik pisze:Ty jesteś jakimś fanatykiem PISu czy co? Tyle jadu w tych Twoich postach, ironii, zgryzliwości :? Ciągle zakładasz podobne temty, i po co? chcesz porozmawiać na takim (swoim) poziomie, to wejdź na forum Onetu lub Faktu..

Wklejasz jakieś cytaty jednej strony - wklej i drugiej. Mało ich było?

ps. poglądy polityczne mógłbyś zostawić dla siebie.. Ja sama jeszcze nie wiem na kogo zagłosuję, ale patrząc na Twoje zachowanie podejrzewam, że nie oddam głosu na PIS niestety.. Jeżeli wszyscy ich fani pokazują taką postawę, to ja dziękuję za taką władzę..



Nie jestem fanatykiem PIS i nie należę do tej partii.Jestem zwykłym obywatelem który ma komputer i dużą wolnego czasu. Obserwuję zmiany polityczne od 89 roku i mam wyrobiony osąd do poszczególnych partii. W tym osądzie PO wypada najgorzej.Dla LIBERAŁÓW obywatel {jednostka] jest w pogardzie.Liczą się tylko interesy i pieniądze.Jeżeli ktoś chce uważac mię za fanatyka to bardzą proszę ponieważ JESTEM FANATYCZNYM PRZECIWNIKIEM POLSKI LIBERALNEJ. Oczywiście w wersji PO.Taka jest moja postawa bo takie są moje poglądy.
Marcelina
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 maja 2010, 9:38

Re: Pokażmy Polakom

Post autor: Marcelina »

szczerze to Pis osobiscie mam w glebokim powazaniu. Zwlaszcza po ostatnich wypowiedziach politykow bilbordach i innych ***** zeby poslugiwac sie smiercia brata do swojej kampanii wyborczej ! KOMOROWSKI NA PREZYDENTA !

Przykład ciemnego Polaka... Nie podoba mu się PIS to głosuje na konkurenta nic o nim nie wiedząc. To jest wytłumaczenie??? Nie masz zielonego pojęcia co obaj kandydaci mają do zaoferowania po ewentualnej wygranej w wyborach, wiec na jakiej podstawie wybierasz Komorowskiego? Chyba ze dalej czekasz na Irlandię to mogę zrozumieć :devil:

"Kiedyś mi do tego ludu serce młotem biło. Ale cóż? Ciemnota to jest, a ja na to nic nie poradzę." (Benedykt Korczyński)
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Re: Wybory prezydenckie 2010

Post autor: malisto »

2010-05-15_120225.png
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Wybory prezydenckie 2010

Post autor: palipies »

idealnym rozwiązaniem dla mnie byłoby,gdyby sondaży w ogóle nie było.
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Re: Wybory prezydenckie 2010

Post autor: malisto »

Andrzej Wajda: To wojna domowa! To jest walka o wszystko! Wesprze nas TVN!


Władysław Bartoszewski Andrzej Wajda i Marek Majewski nie przebierali w słowach podczas prezentacji w warszawskich Łazienkach komitetu poparcia dla kandydatury Bronisława Komorowskiego na prezydenta Walecznie przemówił Andrzej Wajda będący członkiem honorowym komitetu wyborczego Komorowskiego. To jest wojna domowa to jest walka o wszystko! Apelował do telewizji publicznej by zapewniała na antenie czas także kandydatowi PO na prezydenta.
Żołnierze PO nie są jednak w walce samotni Mamy przyjaciół w TVN wspiera nas też druga prywatna telewizja powiedział reżyser.

wybhonorowykomitet.png
kevin SENNA 8
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 29 gru 2009, 18:51

Re: Wybory prezydenckie 2010

Post autor: kevin SENNA 8 »

Bardzo szanuję pana profesora Władysława Bartoszewskiego, ale jego sobotnie wypowiedzi
były zdecydowanie zbyt ostre i nietaktowne to jest bardzo smutne. :( :? :?: :| :?


Pozdrawiam kevin SENNA 8
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Wybory prezydenckie 2010

Post autor: palipies »

natomiast ja niw wiem czy szanuję nawet nie magistra Bartoszewskiego,bardziej pasuje mi określenie tego co odczuwam jako tolerancja wobec tej osoby,co nie zmienia faktu,że uważam go za "oszołoma"
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Re: Wybory prezydenckie 2010

Post autor: malisto »

POLSKA WEDŁUG TUSKA.

Jak wyzwolić się od tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od narodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki brzmię, którego nie mam specjalnie ochoty dźwigać... Piękniejsza od Polski jest ucieczka z Polski - tej ziemi konkretnej, przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem.


Donald Tusk
miesięcznik ZNAK nr.11-12, 1987r.
Załączniki
ojcz2ii7.jpg
emem
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 21 kwie 2010, 8:17

Re: Wybory prezydenckie 2010

Post autor: emem »

kevin SENNA 8 pisze:Bardzo szanuję pana profesora Władysława Bartoszewskiego, ale jego sobotnie wypowiedzi
były zdecydowanie zbyt ostre i nietaktowne to jest bardzo smutne. :( :? :?: :| :?


Pozdrawiam kevin SENNA 8


JAKIEGO PROFESORA?????


Czy człowiek, który musiał cierpieć męki obozu koncentracyjnego to od razu autorytet? Oczywiście należy się mu szacunek ale stracił on w moich oczach gdy zaangażował się w pełną jadu, kłamstwa i nienawiści kampanię wyborczą. Chodzi oto że najpierw mówił, iż Polacy potrzebują ludzi wzajemnie się szanujących a potem wyzywał swoich oponentów od dewiantów psychicznych. Zastanawia mnie jeszcze jego stosunek do Polaków. W parlamencie izraelskim gdy Polacy byli obrażani nie odezwał sie ani słowem. W Niemczech było podobnie. Dlaczego przyjął medal ministra spraw zagranicznych rzeszy Stresemanna (jak nie wiecie kto to odsyła do wikipedii )który nienawidził polaków bardziej od hitlera?
Awatar użytkownika
WiderstandXX
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 09 cze 2009, 10:12

Re: Wybory prezydenckie 2010

Post autor: WiderstandXX »

kevin SENNA 8 pisze:Bardzo szanuję pana profesora Władysława Bartoszewskiego, a.........[...]:( :? :?: :| :?


Pozdrawiam kevin SENNA 8
Szkoda tylko że 90% weteranów A.K. go nienawidzi.


Coś w temacie, o p.Bartoszewskim.:
http://www.youtube.com/watch?v=rWbSRinxfE8
Amor patriae nostra lex!
kevin SENNA 8
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 29 gru 2009, 18:51

Re: Maria i Lech Kaczyńscy... Zostawcie nas w spokoju...

Post autor: kevin SENNA 8 »

Takie hieny niestety zawsze się znajdą, i to jest bardzo smutne!
spn
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2010, 13:17

NAJWAŻNIEJSZA POLSKA!

Post autor: spn »

Do kogo kieruje to hasło Jarosław Kaczyński, któremu takie stwierdzenie zajęło 60 lat życia i 21 lat polskiej transformacji ustrojowej. To ja chyba jestem lepszym patriotą, bo o tym, że najważniejsza jest Polska wiedziałaem juz mając niecałe 7 lat gdy we wrześniu 1939 roku donosiłem mleko, wodę, owoce żołnierzom polskim którzy szli walczyć z Hitlerem i jego wojskiem o wolność Polski.
Co o tym sądzicie?
SENIOR
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: NAJWAŻNIEJSZA POLSKA!

Post autor: steward »

Ja sądzę że dyskusja czy propagandowe hasła nie powinny być głoszone na forach regionalnych. Bo po co :?:
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Głosuj rozważnie.

Post autor: elfik »

mailisto - po co mieszasz tragedię smoleńską z wyborami? Myślisz, że zwolennicy Komorowskiego chcieli aby tak się stało? Więcej wiary w ludzi..

Ciągle tylko zakładasz tematy, aby nie popierać kandydata PO. To kogo mamy wybrać? Możę PiSowca, który miał nie startować w wyborach prezydenckich (premierem tez miał nie być)?? Jego wypowiedzi można między bajki włożyć, mówi jedno robi drugie. Ja podziękuję za takiego prezydenta, jeszcze wojnę polsko - rosyjską rozpęta.

Napisz w końcu konkretnie na kogo (kurde!) głosujesz, bo kryjesz się i kryjesz, a tylko potrafisz błotem obrzucać..
kaloryfer997
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:53

Re: Głosuj rozważnie.

Post autor: kaloryfer997 »

HMmm, niektóre poglądy ma dość kontrowersyjne - chwała mu za to że nich nie skrywa - co oczywiście media próbują wyeksponować, chowając wszelkie inne rzeczy. Lecz jednak wydaje mi się że jest to pozytywna cecha - pewnie niejeden z tych "sojcjalistów" wierzy w to że człowiek nie umie racjonalnie dysponować swoim dobrem i trzeba go tego dobra pozbawić, albo np. tego że trzeba podwyższyć podatki.
"Pamiętajcie, nigdy nie ufajcie żadnym undergroundom, to wszystko oszustwo jest totalne, nisze wszystkie, alternatywy, jest to wszystko syf i naprawdę to nic, NIC nie daje tylko wciąga i zabiera człowieczeństwo."
kaloryfer997
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 03 mar 2006, 16:53

Re: NAJWAŻNIEJSZA POLSKA!

Post autor: kaloryfer997 »

Steward - nie rozumiem twojej wypowiedzi - sądzisz że nie powinny? Czy sądzisz że powinniśmy [porozmwaiać o tym Czy powinny być głoszone. A c do tego, od czego są takie hasła - to jest to tzw. kiełbasa wybocza - tak samo jak chce się mówi - kup cocaole- a będziesz zaje*** że ja pie****. Wiadomo ile w tym fałszu jest. A Polska jako Polska, sama w sobie - jest niczym - to MY, ludzie tworzymy ten kolektyw którym jest Polska i to my jesteśmy najważniejsi!
"Pamiętajcie, nigdy nie ufajcie żadnym undergroundom, to wszystko oszustwo jest totalne, nisze wszystkie, alternatywy, jest to wszystko syf i naprawdę to nic, NIC nie daje tylko wciąga i zabiera człowieczeństwo."
kot
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwie 2010, 11:33

Re: Głosuj rozważnie.

Post autor: kot »

Ile jeszcze tej propagandowej papki dla ciemnego ludu? Zastanawiam się, czy niektórzy uważają, że wszyscy Polacy nie potrafią kojarzyć faktów, nie znają się na ekonomii, gospodarce itd? Że każdą ściemę można im wcisnąć? To zaczyna być żałosne...
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Głosuj rozważnie.

Post autor: elfik »

oby do weekendu.. a potem ze zdwojoną siłą będą się rozpisywać, jak nastąpi druga tura :D
Pablord
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 04 wrz 2005, 18:58

Re: Wybory prezydenckie 2010

Post autor: Pablord »

Również popieram JKM. Dla wszystkich sceptyków jego poglądów: one sprawdziły się w praktyce. Tutaj macie potwierdzenie.

Obejrzyjcie jeszcze:
Koszta pracy - szczególnie polecam
Dług publiczny

+ jeszcze małe kompendium wiedzy o JKM.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wybory prezydenckie 2010

Post autor: Qrzysio »

Prezydent nie ma nic do tego. Władzę wykonawczą sprawuje rząd.
Przez te spoty to się ludziom w głowie miesza.
ODPOWIEDZ