Wybory prezydenckie 2010

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Jarosław Prezydentem...

Post autor: bartek1030 »

A ty zapewniasz na forum śmietnik w jakim celu tu zamieszczasz te gówniane wypowiedzi? musisz aż tutaj wrzucać żeby oglądalność podbić? Jestem ciekaw czy ktoś wysłuchał tego bełkotu do końca a jak myślisz że to jest śmieszne to wg. mnie nie jest, jest żałosne. A Irlandia też do końca nie wypaliła
Obrazek
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Jarosław Prezydentem...

Post autor: Pan Kracy »

Po stokroć wolę kabaret Kaczńskiego niż afery, chciwość, zachłanność, zawłaszczanie i wyprzedaż Polski przez Sawicką, Zbycha, Rycha... Po stokroć wolę kabaret Kaczyńskiego niż plugawe ośmieszanie Polski i najwyższych władz Polski przez chorych z nienawiści Palikotów Niesołowskich... Po stokroć wolę kabaret Kaczyńskiego niż robienie durniów z Polaków przez Tuska, Sikorskiego, Schetynę (Druga Irlandia, służba zdrowia i oświata na poziomie europejskim,autostrady, Polacy będą wracać do polskiego dobrobytu...A rezultat? Polska się wali. Za chwilę nastąpi zapaść emerytalna, służba zdrowia osiąga dno, Armia w rozsypce, budżet za chwilę będzie w rozsypce,(miliardy euro zadłużenia) państwo się wali, ale Tusk, Tusk tylko Tusk, słychać okrzyk zaślepionej gawiedzi...
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jarosław Prezydentem...

Post autor: steward »

Pan Kracy z telewizji trwam masz takie informacje :?:

Powodzenia w głosowaniu na Kaczyńskiego = ojca Rydzyka i ich "wielkie" zaślepione głupotą i zachłannością rodziny. :x A jak dla mnie to szkoda, że J. Kaczyńskiego również nie było w tym tupolewie. Teraz byłby święty spokój, nie życzę nikomu śmierci ale jak od żłoba świnię odsunąć skoro nawet po kopniaku wraca :?: (Mam tu na myśli samo kandydowanie jarka)
bartek1030
starszy kapral
Posty: 162
Rejestracja: 13 lis 2005, 8:13

Re: Jarosław Prezydentem...

Post autor: bartek1030 »

steward pisze:Pan Kracy z telewizji trwam masz takie informacje :?:

A jak dla mnie to szkoda, że J. Kaczyńskiego również nie było w tym tupolewie. Teraz byłby święty spokój, nie życzę nikomu śmierci

Przemyśl najpierw coś zanim cokolwiek napiszesz. I uważasz że B. Komorowski będzie lepszym prezydentem a PO mając pełną władzę zrobi potęgę ? Podobno wg. nich za maksymalnie prześcigniemy gospodarkę Niemiec w zasadzie dla drugiej Irlandi nie powinno to stanowić żadnego problemu, pozatym jak można kipić nie nawiścią do człowieka którego znasz tylko z TV która manipuluje informacjami i co by nie powiedzieli to ty w to pewnie uwierzysz np. taki TVN co drugi program u Wojewódzkiego były jakieś żarty na temat PISu braci Kaczyńskich nie mające z polityką wiele wspólnego w zasadzie to miały na celu ośmieszanie tej parti
Obrazek
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Jarosław Prezydentem...

Post autor: Pan Kracy »

A jak dla mnie to szkoda,że matka nie wyskrobała stewarda. teraz byłby siwty spokój. Taka świnia jak steward nie pisałaby swych chorych, kalumni.
RokTex
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 05 kwie 2008, 13:26

Re: Jarosław Prezydentem...

Post autor: RokTex »

Komorowski skorzystał z okazji i już zmienił ustawę IPN, tak, że to prezydent wybiera prezesa IPN.

Skoro tak mu śpieszy to może się czegoś boi? Coś ma do ukrycia?
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Jarosław Prezydentem...

Post autor: palipies »

Każda partia polityczna popełnia dużo błędów,żadna z nich w pełni nie realizuje programu oraz ma w swoich szeregach osoby,który do polityki się w ogólnie nie nadają i kolejna najważniejsza kwestia,że ciężko jest mówić o jakiejkolwiek kulturze politycznej w Polsce,to jest po prostu degrengolada,ale
mając do wyboru to co media nam narzucają,to co lobbują określone portale informacyjne oraz stacje tv, młodzież kilka lat temu nie mając zielonego pojęcia o tym co po sobą reprezentuje i jakie ma założenia oraz program pod wpływem mediów uznała pis za gównianą partię,a wynosi pod niebiosa po,ponieważ to jest trendy.
można dyskutować,ale właśnie-dyskutować,opierać swoje sądy konkretnymi argumentami,
a nie tylko i wyłącznie szydzić,ale to jest po prostu cała polska,mnie najbardziej boli fakt,że ludzie zostali w pełni zmanipulowani przez media,co można zauważyć na każdym kroku.
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Re: Czemu "NIE" dla Jarosława Kaczyńskiego?

Post autor: malisto »

Nie dla Jarosława Kaczyńskiego i jego rządów bo:

Prowadzę ciemne interesy i może założyc mi podsłuch nie chcę reszty życia spędzic w pierdlu.
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Re: Czemu "NIE" dla Jarosława Kaczyńskiego?

Post autor: malisto »

Nie dla Jarosława Kaczyńskiego i jego rządów bo:


Jestem dyplomatą w Brukseli i znowu trzeba będzie liczyc się z opinią POLSKI.
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Re: Czemu "NIE" dla Jarosława Kaczyńskiego?

Post autor: malisto »

Nie dla Jarosława Kaczyńskiego i jego rządów bo:


Centralne Biuro Antykorupcyjne jest zagrożeniem dla moich interesów(nieuczciwych interesów)
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Czemu "NIE" dla Jarosława Kaczyńskiego?

Post autor: mIcHaLos »

Kolejny bezsensowny temat... z linkiem do innego forum....
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Czemu "NIE" dla Jarosława Kaczyńskiego?

Post autor: palipies »

czemu nie?
merkel,putin,komorowski-> świętowanie dnia zwycięstwa dzisiaj w moskwie, to takie propolskie,poza tym,jeżeli jako pseudoargeumentu używasz strachu przed inwigilacją sprawdź,kogo iniwigilował Komorowski w 92-92',gdy był v-ce min. ON,
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Czemu "NIE" dla Jarosława Kaczyńskiego?

Post autor: palipies »

do autora tematu to było skierowane,ponieważ argumenty malisto mają inne intencję,tak mi się wydaje.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Czemu "NIE" dla Jarosława Kaczyńskiego?

Post autor: hcuj »

no co wy, przecie Komorowski da nam drugą Irlandię i po 100 milionów dla każdego :DD
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Nienawiśc do Polski i Polaków

Post autor: malisto »

BARTOSZEWSKI:

Z czyjej strony jak z czyjej, ale tego po nestorach naszej polityki nie spodziewaliśmy się! Od rzucenia mocnym słowem zaczął Władysław Bartoszewski. W wywiadzie udzielonym "Gazecie Wyborczej" wypalił: - Jeśli Jarosław Kaczyński – a to zaczęło się już w ostatnich dniach – będzie wykorzystywał wielką stratę, jaką poniósł, jako argumentu wyborczego, to będę musiał powiedzieć: Jestem zarówno przeciw pedofilii, jak i nekrofilii wszelkiego rodzaju. Później oczywiście tłumaczył, że były to metafory, no ale niesmak pozostał.

KUTZ:

Gorszy najwyraźniej postanowił nie być poseł PO i reżyser - Kazimierz Kutz. W TVN24 bezpardonowa zaatakował Elżbietę Jakubiak za... widoczne oznaki żałoby. - Gdy patrzyłem jak w końcu łaskawie pokazano kandydata na prezydenta w czerniach. Pani też jest w czerni. To są maniery Mao Tse-tunga. Ja myślałem, że jestem w mauzoleum Lenina. To co robi teraz PiS, to czarna propaganda - obwieścił.
wolf7777
szeregowy
Posty: 30
Rejestracja: 23 mar 2009, 15:52

Re: Nienawiśc do Polski i Polaków

Post autor: wolf7777 »

KUTZ I BARTOSZEWSKI to ludzie pochodzenia żydowskiego należący do PO więc nie ma co się dziwić,że tak mówia.Tym bardziej w Gazecie Wyb.(typowo powsko-żydowska gazeta,której nikt kto jest normalny już nie czyta).Nie popieram jednej ani drugiej strony ale widać że to PO prowokuje pierwsza.Nic tylko wypiać na nich :ass:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nienawiśc do Polski i Polaków

Post autor: Qrzysio »

Polska jednak jest państwem katolickim
Polska jest państwem świeckim. W Polsce jednak większość mieszkańców deklaruje byciem katolikiem. Konstytucja gwarantuje nam swobodę wyznania lub odrzucenie jakiejkolwiek wiary.
Kościół i państwo polskie to, przynajmniej z definicji, dwa odrębne twory.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Nienawiśc do Polski i Polaków

Post autor: palipies »

2.IV.97 r. Invocatio Dei-poczytaj
laiku

mam nadzieję,że nie powołasz się,jak powyżej-tak domniemuję na 'artykuł' o sekularyzmie z wikipedii
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

PO partia nienawiści?

Post autor: malisto »

PO partią nakręcania nienawisci i totalitaryzmu w polityce.




To nie pomyłka w tytule. PO serwuje nam totalitarne Państwo od kilku lat, w którym nie ma racji bytu ani opozycja, ani prezydent z opozycji, ani nic pozytywnego nie może być celem tej partii, poza eliminacją z życia politycznego politycznej konkurencji.

Wystarczy przysłuchać się dyskurswoi jaki ta partia narzuca.

Nie jest ważny program tej parti. DObry jest on wtedy gdy prowadzi do władzy a nie służy Polsce.

Opozycja - tak! Ale jeśli ma nie więcej niż 5% poparcia. Opozycja która ma więcej procent poparcia społecznego jest zagrożeniem. Zagrożeniem dla Partii i władzy tej partii.

Partia rządząca dokonuje sprytnej manipulacji wobec Polaków, wciskając wszelkimi dostępnymi metodami, że to co nie jest korzystne dla partii, nie jest także korzystne dla Polski.

Program wyborczy anty-opozycja, tak naprawdę nic nie mówi w jakim celu PO chce sięgnąć po pełnię władzy, poza tym, że chce ją mieć bez żadnej kontroli zewnętrznej.

A przecież opozycja w ustroju demokratycznym pełni rolę zaworu bezpieczeństwa, by władza nie wyalienowała się ze społeczenstwa ale jemu służyła.

Bezpardonowa walka słowna na śmierć i zycie -> co pokazała dobitnie katastrofa Smoleńska nie spowodowała otrzeźwienia w szeregach PO ale jeszcze mocniejsze ataki na opozycję.

Wbrew obietnicom skaldanym podczas żałoby narodowej oraz wbrew Polakom. Zresztą nic dziwnego skoro głos Polaków z żałoby - nagrany pod Pałacem prezydenckim określa się jako zmanipulowany i nieprawdziwy. Kuriozalne jest to, że obóz polityczny który ma na swoich sztandarach okreslenie OBYWATELSKI, traktuje tych obywateli z pogardą i lekceważniem.

Czy panowie z PO chcecie tego aby ludzie wyszli na ulice aby wykrzyczeć swoje racje - skoro manifestacje pod pałacem prezydenckim uważacie za zmanipulowane?

Jeśli tak, to będziecie je mieli. Siejecie wiatr, który was zmiecie ze sceny politcznej.

Artykuł z Salon24
2010-05-11_160719.png
Ostatnio zmieniony 14 maja 2010, 5:58 przez malisto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mies
starszy sierżant
Posty: 315
Rejestracja: 26 lis 2006, 0:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: PO partia nienawiści?

Post autor: Mies »

Bo oczywiscie wedle Ciebie najbardziej PRO ugrupowaniem bedzie pis albo inne skrajnie prawicowe "błazny"... Skoncz ten bezsensownie ideologiczny temat...
sebastianu
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 17 lut 2010, 20:46

Re: Nienawiśc do Polski i Polaków

Post autor: sebastianu »

KONSTYTUCJA
RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 2 kwietnia 1997 r.

PREAMBUŁA

W trosce o byt i przyszłość naszej Ojczyzny,

odzyskawszy w 1989 roku możliwość suwerennego i demokratycznego stanowienia o Jej losie,

my, Naród Polski - wszyscy obywatele Rzeczypospolitej,

zarówno wierzący w Boga

będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna,

jak i nie podzielający tej wiary,

a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł,

równi w prawach i w powinnościach wobec dobra wspólnego - Polski,

wdzięczni naszym przodkom za ich pracę, za walkę o niepodległość okupioną ogromnymi ofiarami, za kulturę zakorzenioną wCHRZEŚCIJAŃSKIM dziedzictwie Narodu i ogólnoludzkich wartościach



Radzę przeczytać całą konstytucje żeby się wypowiadać;]
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: PO partia nienawiści?

Post autor: palipies »

"to wszystko jest bez sensu,lecz nic bez znaczenia,chcesz zrozumieć sens?czegoś co sensu nie ma"

temat nie jest bezsensowny dopóki nie pojawiają się jałowe posty,jak powyżej.
pr i czarny i dobry,media,motłoch i jest pięknie.

"By żyło się lepiej"
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: PO partia nienawiści?

Post autor: hcuj »

wystarczy wejść na MO i poczytać trochę artykułów aby się w tym utwierdzić - Kotowski, Żukowski, Maciak, księża i ministranci to zło :DDD

tylko PO jest święte i daje nam drugą Irlandię :DD
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Jak zmanipulowano wybory 2007 roku

Post autor: mIcHaLos »

Malisto - czy Tobie się nudzi?
Po raz kolejny zakładasz nic nie wnoszące posty na forum?
Zwykłe nabijanie statystyk? :)
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Re: Jak zmanipulowano wybory 2007 roku

Post autor: malisto »

mIcHaLos pisze:Malisto - czy Tobie się nudzi?
Po raz kolejny zakładasz nic nie wnoszące posty na forum?
Zwykłe nabijanie statystyk? :)


sprawdzałem twoje wpisy w większości są tego typu jak powyżej.Dla ciebie jest to nudne ale czy dla innych też?
ODPOWIEDZ