Ebooki (elektroniczne książki)

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Moderna
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2010, 14:13

Ebooki (elektroniczne książki)

Post autor: Moderna »

Jaką formę książek wolicie? papierową czy elektroniczną?
Ja ostatnio zamówiłam ebooka i chciałam powiedzieć na temat ich plusow:D
1. oszczędność - są tańsze od tradycyjnych książek, brak kosztów przesyłki
2.ekologia - przyczyniamy się do ochrony drzew:)
3.wygoda - zakupy bez wychodzenia z domu

Jakie jest wasze zdanie?
Oczy Nocy
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2009, 20:33

Re: Ebooki (elektroniczne książki)

Post autor: Oczy Nocy »

Ja osobiście zdecydowanie wole tradycyjne drukowane książki. Lepiej się je czyta, i jak dla mnie wygodniej. Jakoś nie lubię czytać czegoś na komputerze. A tez branie komputera przed snem do łóżka jest raczej nie wygodne :) A tradycyjną książkę to co innego :)
kobra
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 03 mar 2010, 11:16

Re: Ebooki (elektroniczne książki)

Post autor: kobra »

mi też się lepiej czyta drukowane książki, chociaż ebooków dużo czytam - są to głównie publikację zagraniczne z informatyki, których nie ma w formie drukowanej - jednak często sam je drukuje, bo tak mi się wygodniej czyta.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Ebooki (elektroniczne książki)

Post autor: palipies »

ja również jestem zwolennikiem tradycyjnych książek,zdecydowanie większą przyjemność sprawia mi czytanie prawdziwej książki niż jej wirtualnej kopii,która jest niematerialna,wolę też moć dotknąć papierową kartkę,a nie klikać by zmienić stronę i kolejna sprawa,że wielką frajdę sprawia mi zakup książki oraz jej widok na półce,także ja ebookom mówie NIE :)
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ebooki (elektroniczne książki)

Post autor: DziQ »

palipies pisze:ja również jestem zwolennikiem tradycyjnych książek,zdecydowanie większą przyjemność sprawia mi czytanie prawdziwej książki niż jej wirtualnej kopii,która jest niematerialna,wolę też moć dotknąć papierową kartkę,a nie klikać by zmienić stronę i kolejna sprawa,że wielką frajdę sprawia mi zakup książki oraz jej widok na półce,także ja ebookom mówie NIE :)

Moja odpowiedź w tym temacie była by bardzo podobna więc zacytuje wypowiedź poprzednika :)
ODPOWIEDZ