Nawigacja.

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Nawigacja.

Post autor: misia »

Witam.Mam prośbę : zamierzam kupić nawigację ale nie wiem czym się kierować przy wyborze , chciałabym żeby była czytelna ,dobrej marki ,za rozsądną cenę. Wiem, że sprzedawcy potrafią zachwalić wszystko , dlatego nie chcę żeby mi wcisnęli bubel.Z góry dziękuję za każdą radę.
RokTex
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 05 kwie 2008, 13:26

Re: Nawigacja.

Post autor: RokTex »

Z doświadczenia moge Ci powiedzieć, że model tak taki, żeby był duży ekran >4" i koniecznie z AutoMapą.

Kiedyś kupiłem sobię MIO i jeździłem na mapach Mio troche czasu. Ale kiedy odblokowałem sobie nawigacje i wgrałem AutoMapę, to przeżyłem szok. Dużo dokładniejsza, przyjaźniejsza, więcej punktów POI.

Sprawdzałem jeszcze MapaMap, IGo, TomTom, ale AM zdecydowanie na najlepsza. Także polecam jakiekolwiek urządzenie z AM.
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Nawigacja.

Post autor: grs »

zdecydowanie tez polecam MIo, osobiscie mam c702b i jestem zadowolony
speed
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 03 lut 2010, 22:51

Re: Nawigacja.

Post autor: speed »

Taka prosta propozycja wejdz na allegro i rozejrzyj sie za nawigacjami Mio...jęzeli jakas Ci sie spodoba to poszperaj w google..znajdz jakies fora i poczytaj opinie innych uzytkowników na jej tamat

Moze zaskocze ale mam Mediona(taki niby szajs heh) ale kilkukrotnie korzystalem z Mio np Moov 200 ktore odblokowałem i wgrałem całkiem nowy soft śmigało aż milo

Podstawą w nawigacji sa:
* Rodzaj odbiornika GPS (technologie z jakiej korzysta przy odbieraniu sygnału z nadajnika np SiRFstarIII z funkcją SiRFInstantFixII )
* Szybkość z jaka odnajduje satelite
* Dzialanie nawigacji w tunelach i pod wiaduktami(to czy gubi odbiór danych o pozycji z satelity)
*Duzy ekran jest wygodnijszy( 4,7 cala to powoli standard )
* Oczywiscie mapa wgrana na nawigacji
* Uchwyt, wyglad, i osobiste upodobania :)
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Problem z nawigacją.

Post autor: misia »

Witam. Czy w Ostrołęce zajmuje się ktoś naprawą .Pytanie : czy da się naprawić ?. Problem w tym, ze słabo lub wogóle nie reaguje na dotyk.Na klawiaturze literowej nie wyświetla prawidłowych liter, żeby zamknąć jakąś funkcję trzeba klikać po kilkanaście razy. Czy to się kwalifikuje do naprawy ?
baja bongo
kapral
Posty: 101
Rejestracja: 20 paź 2007, 16:48

Re: Nawigacja.

Post autor: baja bongo »

Jest taki człowiek. Robi wiele magicznych rzeczy z elektroniką. Tutaj masz namiar.
http://www.ogloszenia.moja-ostroleka.pl ... 54724.html
misia
starszy kapral
Posty: 151
Rejestracja: 24 sty 2009, 12:18

Re: Nawigacja

Post autor: misia »

Dzięki :)
ODPOWIEDZ