Era robi sobie z nas kpiny.

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
kamild0
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2010, 13:07

Era robi sobie z nas kpiny.

Post autor: kamild0 »

Witam, jakiś czas temu pisałem w sprawie słabego zasięgu w miejscowości Lipniki gm. Łyse. Era się "zlitowała" i postawiła nadajnik. Póki co jest w fazie testów i ok rozumiem to, jednak od poniedziałku od godziny 23 został ten nadajnik włączony. Jednak nie funkcjonuje, tz. jest zasięg, ale żadnego połączenia wykonać nie można. Problem występuje w całej okolicy, ludzie mają tu firmy, zakłady pracy, telefony w erze i od 2 dni nie mogą z nich korzystać. Nadajnik wygląda tak jak by był tak po prostu sam sobie zostawiony. Telefony do ery nic nie dają, wczoraj dzwoniłem, przyjęli zgłoszenie mówiąc, że już kilka osób to zgłaszało. Dziś znów dzwoniłem, ale dowiedziałem się tylko, że dostali pełno zgłoszeń w tej sprawie i na razie to weryfikują (kpina jakaś). Każdy telefon do nich kosztuje, trzeba dzwonić z telefonu stacjonarnego. Myślę że taka sprawa powinna trafić na główną stronę, pokazać ludziom jak era traktuje swoich klientów i to nie jedną osobę czy tam dwie, a wszystkich klientów naszej miejscowości jak i najbliższej okolicy. Może interwencja MO dała by jakiś rezultat ? Z góry bardzo dziękuje.
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Re: Era robi sobie z nas kpiny.

Post autor: hAeS »

ja mysle, ze sie starają jak mogą, chciales nadajnik masz nadajnik... coś popsuli, ale naprawią i przeproszą a Ty robisz więcej szumu niż potrzeba.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Era robi sobie z nas kpiny.

Post autor: steward »

hAeS moim zdaniem chłopak ma rację, płacisz za "usługę" abonament a w przypadku braku zasięgu "usługa" nie jest ci świadczona - za którą płacisz z góry. Dobrze by było gdyby MO coś w tej sprawie zrobiła.
kamild0
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2010, 13:07

Re: Era robi sobie z nas kpiny.

Post autor: kamild0 »

Owszem chciałem nadajnik i mam. Jednak co z tego jak od poniedziałku dzwonić nie można? Ciekawe jak ty byś panikował mają pracę na telefon, w OSP mamy system powiadamiania przez sms, ludzie mają tutaj firmy i co? Przez erę nic nie funkcjonuje. Mieli 60 godzin na naprawę usterki, we wtorek było zgłaszane i co, nadal nie działa... Mało tego, wczoraj kolejny telefon a pani mówi że nie mieli w tej sprawie żądnego zgłoszenia, a co chwila to ktoś dzwoni z tąd do BOK ery. Mam wielką nadzieje że jednak redakcja MO coś z tym zrobi? Bo jak na razie cisza.
Albertus
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 21 sty 2007, 12:31

Re: Era robi sobie z nas kpiny.

Post autor: Albertus »

Również odczuwam ten problem, mam już tego dość. Kilka razy było zgłaszane do Biura Obsługi Ery, a nadal nic... A akurat tak się złożyło, że gdy trzeba załatwić pilne sprawy to nie można... Brak słów normalnie...
hAeS
chorąży
Posty: 436
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:58

Re: Era robi sobie z nas kpiny.

Post autor: hAeS »

zwracam honor ;)
ODPOWIEDZ