Obcy!!

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Obcy!!

Post autor: malisto »

Napisane w proteście dla działań Potwora Obleśnego.

Potwór Obleśny jest obcym ciałem w społeczeństwie Polskim.Rodowód powstania tej formacji do końca nie jest zbadany za to okres działalności do dnia dzisiejszego jest dokładnie udokumentowany i w przyszłości będzie dowodem przeciwko tej hydrze.Obecna forma tej bestii to platforma nazywająca się obywatelska ale w przeszłości występowała pod różnymi nazwami.Pomysłowy potwór tracąc poparcie społeczne potrafił się przepoczwarzać robił to kilka razy.To obce ciało opanowało ponad połowę społeczeństwa stosując ohydne metody przypisywane tylko najgroźniejszym bestiom poprzez oszczerstwa , kłamstwa pomówienia ,zastraszania itd...itd..przejęło władze nad umęczonym Polskim społeczeństwem.W szczególności opozycja Prawych I Sprawiedliwych stała się obiektem nie mających przykładu we współczesnym świecie ataku ze strony tego obcego tworu.Opozycja Prawych wyznająca zasady solidarności społecznej i jako uczciwa nie mogła sięgać po metody bestii .
Potwór jest bardzo mściwy najbardziej boli go prawda o nim samym jeśli ktoś chce ujawnić lub opisać jego narodziny i jego drogę życiowo lub jego metody działania bestia cała robi się czerwona ze złości pluje jadem nienawiści wokoło.

Obecna Bestia i jej struktury karmią społeczeństwo hasłami że najważniejszy w życiu jest pieniądz.Perspektywa szybkiego wzbogacenia się była bardzo kusząca.Bestia krzyczała "Poprzyjcie nas a będziecie tak bogaci jak my" no cóż nie chce tego komentować ale większość uwierzyła.

Potwór Obleśny nosi w sobie zbiorowisko wszelakich plag i chorób.Ostatnio jedna z chorób uzewnętrzniła się stała się egzemą przybrała postać i formę Pali-knota wybiła ta siła nieczysta na zewnątrz .Nie cofnie się przed niczym będzie zarażać zdrowe komórki Polskiego społeczeństwa.Uzewnętrzniony Pali-knot stał się twarzą, lustrem -teraz dopiero można dostrzec prawdziwe oblicze Bestii obraz jej jest przerażający to ja zahartowany w walce co nie jedno widział, nie jedno przeżył , widział wiele wcieleń Potwora ,doznał wielu cierpień i upokorzeń od tej ohydy w takiej postaci jeszcze jej nie widziałem.Pali-knot jest jak ten balon próbny wypuszczony na zewnątrz aby sondować jak daleko może się jeszcze posunąć Hydra.

Uzewnętrzniony Pali-knot sam dostosowuje się do warunków zewnętrznych i bieżących zdarzeń do niedawna walczył z śp. Prezydentem teraz walczy z kościołem , krzyżem i obsesyjnie prowadzi walkę z ludźmi Sprawiedliwymi .Ostatnio to co wylazło do wierzchu to coś co wybiło walczy z ofiarami katastrofy Smoleńskiej i pamięcią o nich i z Prawymi posłami którzy chcą poznać przyczynę katastrofy.

Po wyborach zaobserwowano wzmożoną aktywność tej narośli.Moje podejrzenie graniczące niemalże z pewnością że przyczyną tego pobudzenia są wyniki ostatnich wyborów.Bo cóż się okazało Bestia nie zdeklasowała Prawych i Sprawiedliwych na co zapewne liczyła, a wynik okazał się prawie remisowy z niewielką przewago dla Bestii.Kiedy nastąpi przesilenie nie wiadomo.

Po tragicznej śmierci Prezydenckiej Pary i pozostałych wybitnych postaci nastąpiło przebudzenie w społeczeństwie.Nie wolno nam tego zmarnować tej daniny życia bo to dzięki nim zaczęliśmy prawidłowo oceniać rzeczywistość.Ludzie uczciwi stali się solą w oku i celem ataków tej Bestii Hydra ma wszędzie swoje macki i głowy które węszą nie będzie łatwo ją pokonać.Głowy te zieją nienawiścią , oczernianiem, pomówieniami .Jedna z macek Potwora przyssała się do życzliwych jemu mediów i wzajemnie żywią się .Następna żeruje na Polskiej gospodarce dostarcza Bestii żeru zasilając tego potwora w brudny pieniądz a jednoręcy bandyci oczyszczają go.
Walka dobra ze złem zawsze prędzej czy później kończyła się zwycięstwem dobra i tym razem tak będzie.
Ostatnio zmieniony 25 paź 2010, 23:34 przez malisto, łącznie zmieniany 3 razy.
Marcelina
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 maja 2010, 9:38

Re: Obcy!!

Post autor: Marcelina »

Ludzie uczciwi stali się solą w oku i celem ataków tej Bestii Hydra ma wszędzie swoje macki i głowy które węszą nie będzie łatwo ją pokonać.Głowy te zieją nienawiścią , oczernianiem, pomówieniami .Jedna z macek Potwora przyssała się do życzliwych jemu mediów i wzajemnie żywią się.
Bardzo trafnie napisane. Nie trzeba szukać daleko, portal MO sieje propagandę, podaje niepełne informacje jak choćby następujący artykuł:

http://www.moja-ostroleka.pl/ranking-sa ... 892,2.html

Jeśli ktoś w komentarzach napisze całą prawdę, owa wypowiedź zostaje usunięta. No cóż... brak słów.
Stasia
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 15 lip 2010, 7:45

Re: Obcy!!

Post autor: Stasia »

wypisz wymaluj Bruździński z jedynej słusznej partii.(Partii Indolentów Sfrustrowanych)
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Re: Obcy!!

Post autor: malisto »

Aby napisać " protest dla działań Potwora Obleśnego" zniżyłem się do poziomu Pali-knota to znaczy Platformy a nie było to łatwe.
janusz
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:56

Re: Obcy!!

Post autor: janusz »

Jeśli już, to zniżyłeś się o wiele bardziej, bo podstawowych błędów ortograficznych to Janusz nie popełnia. Powinieneś jeszcze jakąś emotikonkę z krzyżem dodać i byłoby w sam raz jak na ciemnogrodzką propagandę.
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Re: Obcy!!

Post autor: malisto »

Ach ten Januszek jaki on mądry pisze bezbłędnie .Palikot zgonie z tym co powiedziała jego pierwsza żona jest gotów być ministrantem u diabła a za chwilę zgrywać świętego. On nie ma części mózgu odpowiadającej za moralność i honor. Ujada na wszystko i wszystkich jak pies co zerwał się z łańcucha od budy przy oborze.

Metoda PO na poważną debatę publiczną - wpuścić Palikota sprowadzić sprawę do poziomu bruku racje merytoryczne zastąpić przepychankami i skandalami na poziomie rynsztoka. Bo to jest poziom PO w tym się dobrze czuje i na nic więcej się nie zdobędzie . PIS jest im potrzebny jak powietrze ponieważ brak pomysłów własnych zastępują permanentną krytyką tej opcji politycznej. To chyba już nie wystarcza stąd coraz większa brutalizacja polityki i coraz głośniejszy krzyk. Ten krzyk rozpaczy krzyk na przetrwanie PO może już nie wystarczyć.

Palikot jest posłem-atrapą używanym przez PO jako polityczny afisz na którym wisi przekaz dla Polaków. Palikot mówi nie to co myśli tylko co jego mocodawcy chcą przekazać opinii publicznej. Stąd może wynikać niechęć mediów do ignorowania posła Platformy. Słowa Palikota są słowami PO więc warto je przekazywać obywatelom. Jednak czy na pewno?
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Re: Obcy!!

Post autor: malisto »

"Aparatczyk i to prosto z siedziby PIS" -ale awansowałem!!
atbis
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2010, 17:08

Re: Obcy!!

Post autor: atbis »

Nie każdy uważa, że tytłanie się w szambie za AWANS!!! Gratuluje !!!
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Re: Obcy!!

Post autor: malisto »

atbis pisze:Nie każdy uważa, że tytłanie się w szambie za AWANS!!! Gratuluje !!!
chamska władza podłośc i zdrada


Mam Talent-Donal Tusk
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Re: Obcy!!

Post autor: malisto »

Film przedstawia prawdę o Tusku i jego partiach.
Dlaczego społeczeństwo popełnia ciągle te same błędy?

Donald Tusk zapomniane fakty
ODPOWIEDZ