Strona 1 z 1

: 17 mar 2006, 13:52
autor: Gonzo
Uważaj, bo ta dyskusja może przerodzić się w kłótnię dotyczącą poglądów politycznych. Na Twoim miejscu nie rozpoczynałbym tego tematu :lol: :lol:
A jak już to nie uznaję w ogóle takich partii jak Samoobrona czy LPR, których przywódcy nie są politykami tylko dziećmi spierającymi się kto ma rację. PiS zaczyna być podobny do tych ugrupowań, zatem najbardziej godna zaufania jest chyba PO.

: 17 mar 2006, 14:15
autor: karloss
Wiem , że to drażliwy temat , ale oczekuje tu wypowiedzi osób " w miare " inteligentnych , mających cos ciekawego do powiedzenia , obiektywnych i o ciekawym podejsciu do tematu ( czyli bez obelg wyzwisk i monotematycznej krytyki ) . Chodz jak ktoś najedzie " przypadkiem " na ojca dyrektora to wcale za złe tego mieć nie będe :]
pzdr

: 17 mar 2006, 14:50
autor: Fett
Cóż, przede wszystkim w Polsce jest tak, że wybory to wybranie mniejszego zła. Tu należy się spierać, czy ostatnio wybrano te mniejsze. Wszak rodzina Polską rządzić nie powinna. PO choć nie wszystkie projekty ma godne uwagi, powinno rządzić. Przynajmniej są tam ludzie na poziomie, a nie krzykacze upodabniające się do Giertycha i Leppera. Wystarczy oglądać programy z debatami, jak chociażby "Co z tą Polską?" Lisa. Prawie zawsze PiS reprezentują osoby chamskie (jak chociażby wczoraj), głupio-mądre itd. Niby wszystko jest piękne, a za wszystkim stoją Rydzyk, Kaczuszki, jeden wysoki, drugi opalony i moherowe berety (im zasługa dla wybranego rządu - "Kto na Tuska zagłosuje, ten Jezuska ukrzyżuje" - śmiech na sali). A nie tak powinno być...

: 17 mar 2006, 15:52
autor: Maciek
Fett pisze:PO choć nie wszystkie projekty ma godne uwagi, powinno rządzić. Przynajmniej są tam ludzie na poziomie, a nie krzykacze upodabniające się do Giertycha i Leppera.
Moim zdaniem Tusk tez ostatnio zrobil sie "na krzykacza", jakkolwiek kiedys wydawal mi sie rozsadny. Jednak gdy przegra sie wszystko co mozna bylo, to coz pozostaje. Niestety alternatywa jest niemal zadna, kiedys zdawalo mi sie, ze PiS ma pomysl na rzadzenie, ale powoli uswiadamiam sobie, ze sie mylilem. Interesujac sie polityka trzeba pamietac, ze to co do nas dociera, to media ktorym nie nalezy do konca ufac.

: 17 mar 2006, 16:03
autor: andzia
powiem tak każdy dużo mówi ale przed wyborami a jak już ich wybiora to mało robi, a co do mediów przecież to czwarta władza

: 18 mar 2006, 10:50
autor: Fett
Maciek pisze:Moim zdaniem Tusk tez ostatnio zrobil sie "na krzykacza", jakkolwiek kiedys wydawal mi sie rozsadny. Jednak gdy przegra sie wszystko co mozna bylo, to coz pozostaje.
Podejrzewam, że każdy z nas zmieniłby się nieco, stracił nerwy, gdyby był tak blisko, a przegrał przez dewotki, zachęcone przez Rydzyka do głosowania :roll:
Maciek pisze:Niestety alternatywa jest niemal zadna, kiedys zdawalo mi sie, ze PiS ma pomysl na rzadzenie, ale powoli uswiadamiam sobie, ze sie mylilem.
PiS, jak zresztą każde ugrupowanie, obiecywał jak najwięcej, a chodziło o jak najwiekszą władzę. Tyle, że mamy tu udział OjcaDyrektora, Leppera i Giertycha, czyli najbardziej groteskowych polskich postaci :?
Maciek pisze:Interesujac sie polityka trzeba pamietac, ze to co do nas dociera, to media ktorym nie nalezy do konca ufac.
Dlatego dobrze jest czytać i oglądać te same informacje z różnych źródeł, co np. ja czynię :wink:

: 19 mar 2006, 14:59
autor: Qrzysio
A co powiecie o przedwczesnych wyborach? Ja obstawiam, że nie będzie :D

: 19 mar 2006, 15:38
autor: Fett
Tylko sam Kaczor (tudzież jego brat) wie, co mu chodzi po łbie... Na moje oko kolejny straszak na Giertycha i Leppera... Witam w IV RP...

: 19 mar 2006, 19:50
autor: mArCiNq
jestem tego samego zdania ze to tylko straszak i ze ich wczesniej nie zrobia bo PiS raczej by nie wygral po raz 2

: 19 mar 2006, 21:34
autor: pufty
narazie jeszcze w statystykach prowadzi :? mam nadzieje ze to sie zmieni...

: 20 mar 2006, 17:07
autor: MegiSia
a ja Wam zarzuce kilka (kilkanaœcie) fotek..by było weselej :twisted: :P sami wybralismy.. :?


Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

hehehe