Czy są wśród nas fani muzyki reggae, reggaemuffin ???

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
rastaatrans
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2006, 20:27
Lokalizacja: Jamajka

Czy są wśród nas fani muzyki reggae, reggaemuffin ???

Post autor: rastaatrans »

Chciałbym was zapytac czy słuchacie tego typu muzyki, czy was interesuje? A moze nie lubicie jej. Bardzo prosiłbym o opinie. Jestem ciekaw ilu tu w Ostrołęce mamy zakręconych pozytywnymi falami ludzi :) :P
A może byś się wziął w garść człowieku szarej rzeczywistości???
Obrazek
Beginner
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 14 sty 2006, 10:11

Post autor: Beginner »

daj spokoj, to jest tylko minimalnie lepsze od hip hopu, czyli i tak prawie samo dno :D
Awatar użytkownika
*Juleczka*
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2005, 19:51
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: *Juleczka* »

chodzi o zespół vavamuffin(czy jakos tak) itp? Podoba mi się jedna piosenka ;) a gatunek jest wporzadku :0 nic mi w nim nie przeszkadza
JaKa SiŁa JeSt w SpLeCiOnyCh MoCnO dŁoNiaCh, JakĄ MoC mA SpOjŻeNie w LuDziKiE OcZy... :)
Awatar użytkownika
Fad.Er
kapral
Posty: 120
Rejestracja: 20 maja 2005, 11:12

Post autor: Fad.Er »

Kiedyś słuchałem dosyć dużo reggae w połowie lat 80-tych była taka impreza w Gorzowie "REGGAE NAD WARTą" pamiętam : Bakshis , Gedeon Jerubbaal ,Daab . Jakiś czas później odkryłem taką kapelę jak MADNESS(polecam).Teraz często słyszę dobiegające mnie dżwięki reggae z pokoju syna (i to mnie cieszy, bo techno bym nie zdzierżył)

POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
Coexistence
kapral
Posty: 140
Rejestracja: 27 lut 2006, 22:17

Post autor: Coexistence »

eheh, ja co chwila musze umoralniac mojego bratanka, który już nie słucha nawet techno,ale gatunku muzyki bliżej mi nie okreslonego, jakieś 160 BPM i to nie jest DnB tylko "Masakra Piłą Mechaniczną Vol 10" :D
takżę reggae jak najbardziej :D
Oleńka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2006, 16:59
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Oleńka »

dla mnie muzyka bardzo pozytywna i bardzo fajna. nie tylko do słuchania ale także i do grania ;)

p.s. wypowiedziała sie ostrowianka związana z ostrołęką szkołą muz. ;)
otwórz oczy...
berni
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2006, 20:50

Post autor: berni »

ja nie słuchałem reggae i nigdy nie zwracałem na ten typ muzyki uwagi . Wogle to nie interesuje sie za bardzo muzyka , ale chetnie wysłuchałbym kilka kawałków tej muzyki , a więc poproszę o kilka dobrych tytułów i zespołów.Nie musza to byc koniecznie nowe utwory
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Wita was rastamański dozorca szaletów publicznych. Lubuję się w tym rodzaju muzyki , a także w kulturze z nią związanej. Patrz na opis :devil: :devil:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
ODPOWIEDZ