Piłeś ?! Nie jedź !!!

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: DziQ »

Takich ludzi to już naprawde szkoda
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

To juz jest stare ale daje dobrze do myslenia chociaz z dzisiejszymi kierowcami, odrazu po odebraniu prawka jest coraz ciezej. Taki malolat wsiada po pijaku zeby zaimponowac innym... sam znam kilku i szkoda mi ich glupoty.
Marinero100
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 08 lut 2006, 17:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Marinero100 »

Bardzo trafny post.
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

musze ci przyznac racje ze bardzo trafny post przede wszystkim z tym co teraz dzieje sie na naszych polskich dorgach wystarczy spojrzec na nasza ostroleke ile wypadkow w ciagu tygodnia jest niedawno na moim osiedlu koles tez sie popisywal i wyladowal samochodem w drzewie jeden wylecial przez szybe i ledwo co zyje a drugi niestety zwial zastanawiam sie czasami po co oni tak sie spiesza do tej smierci...
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
KasieNNka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2006, 22:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: KasieNNka »

Hmmm mam nadzieję, że ktoś kto widział ten link napewno zastanowi się jaki może być skutek bycia za kółkiem pijanym kierowcą :?
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

ja ostatnio widziałam jak muj sasiad przyjechał nawalony w "dwie du.." az tak że ledwie wysiadł z samochodu, dzis na rmf gadali o pladze pijanych kierowców był reportaż z kontroli jak kolesia drapneli co miał ponad 2 promile i jeszcze udawał zdziwionego i twierdził że jest trzeżwy.
zastanawia mnie jeszcze jedna spraw czy ta dziewucha co wjechała w blok na centrum to czy napewno była trzeżwa miała tylko szczecie ze nikogo nieprzejechała bo w tym miejscu jest sporo dzieciaków a ona jeszcze skasowała 2 płotki. może ma ktoś foto z tego wypadku? bo ja zrobiłam 1 foto ale telefonema niemam kabla bo bym udostepniła
kto niepróbuje ten życia załuje :]
ad1962
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 paź 2006, 21:06
Lokalizacja: z piekła

Post autor: ad1962 »

Takie zdjęcia i podobne powinny być obowiązkowo pokazywane na kursach prawa jazdy.Może wreszcie by doszło do tych pustych łbów lubiących jeździć na dwóch gazach.W Polsce to już prawie tragedia narodowa.Pijanych za kółkiem coraz więcej, a ci jazdę po pijaku traktują jako sporty ekstremalne.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

malo tego takie zdjecia to powinny byc na bilbordach i w telewizji i na plakatach przy dyskotekach moze jakby taki pijany kierowca zobaczyl to zanim by wsiadl do samochodu uznal by ze jednak warto wrocic taksowka
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Piłeś ?! Nie jedź !!!

Post autor: BikeRider »

Ludzie zbyt często nie potrafią przewidywać sytuacji. Nie wiedzą, że jazda nawet po szklance piwa może doprowadzić do tragedii. Wsiądzie taki idiota do auta i zgrywa kozaka, a późnej gdy dojdzie do tragedii to zaczyna się myślenie: "dlaczego ja wsiadłem do samochodu...?". Sam byłem świadkiem kilku wypadków gdy jakiś tuman jechał na 2 gazach i na prostej drodze (droga prosta na 3km bez żadnego zakrętu) uderzył w drzewo, które rosło w rowie przy sąsiednim pasie ruchu. Nie wiem czy ktoś jechał do Goworowa przez Lipiankę i Jawory droga wąska, żeby tam 100 lecieć to dobrze. Znam takich co 190 tam mieli :o. Powrót z imprezy zakończył się tragicznie. 1 nie żyje, 2 na wózku. Kierowca wyszedł bez szwanku. Sam lubię czasem przycisnąć, ale wiem kiedy mam zwolnić. Wszystko w granicach rozsądku.
Jak komuś brak atrakcji to polecam motocross. Sam najwyżej zginiesz i nie będziesz miał ludzi na sumieniu.
!!! PIłEś NIE PROWADź !!!!!
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

PILES?NIE JEDZ!!!NIE PILES? WYPIJ!!
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
amelka
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 lis 2006, 22:05
Lokalizacja: Ostroleka - Italy

Post autor: amelka »

zdjecia, ktore tu zobaczylam, naprawde mna wstrzasnely, ale zastaniawiam sie, czy wszyscy wypowiadajacy sie na tym watku,nigdy nie jechali autem po jednym piwku ...
niczego nie mozna przewidziec, moze tak mialo byc... nie zastanawialiscie sie nad tym?
ja rozumiem, ze po pijanemu mozna spowodowac wypadek, ale tak samo moze byc, jesli ktos jest rozkojarzony, zdenerwowany..
nie chce, zebyscie mnie zle zrozumieli, jak nie tlumacze pijanych kierowcow, ale jazda po wypiciu czegokolwiek zdarza sie wszystkim, przynajmiej ja tak mysle
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: BikeRider »

Tak się składa, że rzadko pije alkohol, a jeżeli już mam wypić nawet kieliszek to wole zostawić samochód i te 5km przejść pieszo albo po taxi zadzwonić. Mój ojciec jak po pracy sobie z qmplem wypił piwko to dzwoni do mnie żebym fure z Wojciechowic przprowadził bo on po piwie nie bedzie prowadził :D Myśle, że jak by wszyscy do tego tak podchodzili do liczba wypadków zdecydowanie by spadła o co najmniej 75%:)
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Post autor: Sarcev »

Też tak mysle dopóki nie wypije ;)
Awatar użytkownika
BikeRider
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 30 kwie 2006, 23:47
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: BikeRider »

Trzeba mieć swoje zasady i po prostu zmieniać je w czyn. Jeśli mówię, że nigdy pod wpływem alkoholu nie będę prowadził samochodu to tak będzie i nic tego nie zmieni. :)
Serwis Komputerowy
SAT-Serwis
Kontakt: 880 271 048
ODPOWIEDZ