Zostałem oszukany

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
dxz
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:17

Zostałem oszukany

Post autor: dxz »

Witam,

czy ktoś z użytkowników ma może kontakt do Jakuba / Mariusza (tutaj do końca nie wiadomo) P* zamieszkałego na Grota Roweckiego 23/* w Ostrołęce ?

Ostatnio zamieniłem się z tym człowiekiem na telefony. Umówiliśmy się na dany dzień i godzinę tj. 27 lipca. On miał mi wysłać telefon o godzinie 12 w paczce poleconej, ja również. Oczywiście tylko jedna strona wywiązała się z umowy, telefon wysłałem - został odebrany na poczcie 29, a dla mnie paczki jak nie było, tak nie ma.

Adres e-mail, z którego wysyłał mi zdjęcia nagle przestał działać, nie odbiera wiadomości na gadu-gadu, numeru telefonu nie posiadam, dlatego proszę o pomoc.

Nie lubię być oszukiwany, dlatego zwracam się do Was, może znacie człowieka, macie jakiś kontakt...
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: Zostałem oszukany

Post autor: Pelikan »

Dziwię się Twojej naiwności :shock: ...ale nie o tym...
Masz adres człowieka, masz zapewne e-maile od niego, rozmowy gg, adres IP, zgłoś oszusta na Policję.
dxz
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:17

Re: Zostałem oszukany

Post autor: dxz »

Sam się sobie dziwię, że zaufałem obcemu człowiekowi. Pierwszy raz w życiu i ostatni. Błąd, z którego wyciągam aktualnie naukę na całe życie.

Policja to nie jest taka prosta sprawa, najchętniej bym się przejechał do tej osoby, ale to nie do końca opłacalne. Dlatego zależy mi na jakimś numerze telefonu, żebym mógł zadzwonić i jeszcze porozmawiać przed podjęciem następnych kroków.
kml700
kapral
Posty: 134
Rejestracja: 21 lip 2011, 16:38

Re: Zostałem oszukany

Post autor: kml700 »

Zabierz ze sobą ze 4 umięśnionych i do niego i na pewno wywiąże się z umowy .
A jak nie to na policje ale to pewnie nie pomorze , oni ci powiedzą że ok ale i tak nic nie zrobią .
dabrjarek
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 maja 2011, 19:21

Re: Zostałem oszukany

Post autor: dabrjarek »

przypadkiem tutaj weszlem,ale o tym czlowieku jes baardzo duzo napisane na tym forum w zakladdce nasze miasto wiec radze poczytac.

od siebie powiem ze wspolczuje ci
dxz
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:17

Re: Zostałem oszukany

Post autor: dxz »

Temat wyświetlony ponad 500 razy, nikt nie zna człowieka ? Cholerne widmo. Moderator mi zagwiazdkował nazwisko i adres, ale może zgłosi się ktoś, kto ma książkę telefoniczną? Podam dane.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zostałem oszukany

Post autor: Qrzysio »

Nie można udostępniać czyichś danych w tak konkretny sposób. Zgłoś sprawę na policję. Wszelkie inne kroki mogą być błędem.
dxz
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:17

Re: Zostałem oszukany

Post autor: dxz »

Qrzysio pisze:Nie można udostępniać czyichś danych w tak konkretny sposób. Zgłoś sprawę na policję. Wszelkie inne kroki mogą być błędem.
na forum owszem, nie można. Jeśli jednak używa się opcji Prywatna Wiadomość, to nie ma żadnych przeciwskazań.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zostałem oszukany

Post autor: Qrzysio »

Moja wypowiedź dotyczy naturalnie wątków na forum, a nie PW.
oskarżony
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2011, 1:21

Re: Zostałem oszukany

Post autor: oskarżony »

dabrjarek pisze:przypadkiem tutaj weszlem,ale o tym czlowieku jes baardzo duzo napisane na tym forum w zakladdce nasze miasto wiec radze poczytac.
od siebie powiem ze wspolczuje ci
CZŁOWIEKU, LECZ SIĘ.

Przypadkiem tu zajrzałem, jakoś pokierowała mnie intuicja.

Przypominam Ci, że w internecie ludzie nie są anonimowi.

Część autorów oszczerstw pod moim adresem - już ... zidentyfikowałem.
Oświadczam, iż od chwili założenia tematu - kontaktu nie podjęła się żadna z osób, celem wyjaśnienia, sprostowania, bądź chęci zaczerpnięcia szczegółowych informacji, bez których nie można ustalić prawdziwego obrazu sytuacji. KONTAKT: gtvmpl@wp.pl
ODPOWIEDZ