Problem z kompem

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
marc
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 maja 2006, 19:36
Lokalizacja: Ostrołęka

Problem z kompem

Post autor: marc »

Wie ktoś czemu się komp resetuje bez powodu, jaki to problem może być :| np. mam włączonego filma, winampa naraz. Też się resetuje jak mam samego filma właczonego, a nawed jak nic na nim nie robie tylko GyGy. Czy to wina zasilacza ? (300W) czyżby za mało mocy czy coś tam mam nie zainstalowane od czegoś ?, bo ja juz niemam pojecia co za patent może być. :(
Awatar użytkownika
karloss
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 31 maja 2005, 19:08
Lokalizacja: Stamtond

Post autor: karloss »

masz gówniany sprzet , albo za slabo jesteś spalony chlopie , zdrowiej
zawsze w środku peletonu
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

czy masz może internet w kth i system win Xp?
kto niepróbuje ten życia załuje :]
Awatar użytkownika
marc
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 maja 2006, 19:36
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: marc »

niemam kth, tylko neo i mam Xp :>
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Post autor: Edward »

po.1 to chyba nie miejsce na ten temat
po.2 co do tego ma kth?
po.3 masz za wysąką temerature procka i ci się wyłancza zeby się nie spalił. postaw przy nim wentylator :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Nie dokupowałeś ostatnio ziomuś kości pamięci do kompa? Bo jak popie****łeś rodzaje to komp ma prawo resetować :wink:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Tez mialem niedawno taki problem i do tej pory nie wiem czym to moglobyc spowodowane. Mam dobry zasilacz Chieftec 350 W i watpie zeby byla to jego wina bo to tej firmy zasilacze sa jednymi z najlepszych na rynku. Sprawdzalem go na innym komputerze i wszystko ok. Resety moglybyc spowodowane rowniez jakims szkodnikiem w systemie. Mialem program antywirusowy Avast! ze wzgledu na jego darmowa licencje do uzytku domowego jednak gdy byl zainstalowany w systemie co jakis czas nagle komputer wylaczal sie a raczej jakby nagle zabraklo zasilania. Teraz system broni Kaspersky i nic sie takiego nie dzieje. Nie mam pojecia czy to wina antywirusa ale warto sprobowac. Pod systemem linux tez wszystko chodzi bez problemow...
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

Ja też mam Kaspersky Anti-Virus i jestem zadowolony :D
Ja również miałem problem z restartami kompa. Myślałem, że to wina zasilacza. Wymieniłem - komp nie chce się włączyć :shock: Okazało się że to problem płyty głównej. 200 zł w plecy :?
Awatar użytkownika
justek
kapral
Posty: 136
Rejestracja: 04 sty 2006, 22:22
Lokalizacja: z brzuszka mamusi

Post autor: justek »

jak rowniez moze byc to spowodowane najnowszym wiruskiem u mnie kumpel tak mial sformatowal kompa i juz jest ok ale rowniez polecam wiekszy wiatrak jak rowniez mozesz sprobowac przeczyscic swoj bo mozesz miec zawalony kurzem
"co cie nie zabije to cie wzmocni"
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

U mnie na pewno nie bylo to spowodowane malym wiatrakiem... Mam troszke lepszy wiatrak niz standardowy. Na procku siedzi Pentagram 10cm miedziak. Takze polecam formacik i zmiana antywirusa.
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

Dokladnie...........milama sciagnietego antywirusa i moj komputer ciagle sie wylaczal, kiedy go usunelam wszystko bylo wporzadku.
Open Your Eyes Open Your Mind
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Post autor: mIcHaLos »

U mnie na jednym z komputerow w domu wystepuje podobna sytuacja :) - Podejrzewalem kilka rzeczy ale zadna z nich narazie - wymieniony zasilacz, pamiec i grafika - z moich typow zostala jeszcze plyta glowna. Bardzo dziwna rzecz - przez 2 lata nie mialem ze sprzetem zadnych problemow. Ale patrze ze ten problem neka coraz wiecej osob - powiem jedno: przyczyna tego stanu rzeczy nie jest napewno antywirus jak pisali inni ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

mIcHaLos nie badz taki pewien :) . U mnie na pewno byla wina antywirusa, mozliwe ze windows ma jakas dziure (co tydzien nowa). I avast! nie potrafil tego zabezpieczyc a inny antywirus tak jak np. kaspersky. Zrobilem wczoraj format i czysty system znowu mial dziwne resety az do zainstalowania Kasperskiego :). Z tego co pamietam to Dr. Web tez sobie z tym dobrze radzil.
Awatar użytkownika
pawelek7
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 26 maja 2006, 17:48
Lokalizacja: z Białych Bloków

Post autor: pawelek7 »

Mi też niedawno tak samo psuł się komp ale wysłałem do naprawy i działa dobrze :lol:
'p'
ODPOWIEDZ