Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
MMMMMM
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 04 gru 2011, 23:04

Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: MMMMMM »

Jak w temacie!!!

No więc moje wymagania:
wiek 24-28 lat:) ja 26 lat.

aktywna:) ja taki mniej, ale czytać niżej to wtedy troszkę inaczej.

inspirująca:) ja myślę, że bardzo zachęcam do działań patrząc w oczy ( a ja mam podobnie
zainspiruj mnie).

pracująca:) ja owszem tyram już ponad 8 lat.

wierna:) ja zostałem zdradzony dlatego wierna.

niezależna:) ja myślę że mi chodzi o to ze nie jest przy cycku mamy.

Więcej na priv, myślę ze się złączymy na wieczność tylko mnie nie krzywdź bo już jestem zmęczony smutkami i zdradami.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: głęboka otchłań »

MMMM - nie no gratuluję - rozbawiłeś mnie na całego tymi swoim wymaganiami:). Może najpierw zacznij od SIEBIE- to raz i obiektywnie i szczerze SOBIE- odpowiedz CO TY możesz dać komuś... a potem rządaj od innych i stawiaj wymagania.
Zejdz nico z pułapu bo mi to "butnością zalatuje" , że się tak brzydko wyraże.
Już widzę jak się gromy na mnie sypią. Lincz forumowy:)

Pozdrawiam
gg 33063013
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: skutekk »

jasno okreslil kto ma do niego nie pisac i mu d... nie zawracac. Normalna kolej rzeczy. Lata lecą i już nie ma człowiek czasu na głupie uśmieszki i patrzenie w ziemie, albo szuka konkretnego zwiazku albo niech nie tępi tipsów na klawiaturze. Powodzenia
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: Soul »

Nie chciałabym mieć kogoś, kto składnie zdań nie potrafi ułożyć.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: Pan Kracy »

Chłopak szuka dziewczyny: aktywnej, pracującej, wiernej, niezależnej, ale okazuje się, że dla Użytkownika głęboka otchłań, są to zdecydowanie za wysokie wymagania, za wysoki pułap... Niejaka Soul, przekreśla z góry chłopaka, bo ponoć, "składnie zdań nie potrafi ułożyć". A co Wy sobą reprezentujecie, że tak z góry, nie znając chłopaka, przekreślacie go?
niemato
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 02 lis 2010, 8:22

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: niemato »

Też nie rozumiem o co wam biega,napisał jak według niego wygląda "ideał" kobiety i to wszystko, o co tyle hałasu.
kalinka1203
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 23 cze 2010, 22:24

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: kalinka1203 »

Mi tam sie podoba:)
chlopak wyglada, a raczej( wydaje sie) byc romantykiem:), ja tak to odebralam. Moim zdaniem dobrze,ze okreslil to czego oczekuje tym bardziej,ze z tego co zrozumiałam to ma byc kobieta na cale zycie....
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: skutekk »

ględzą jak stare panny, takim wiecznie nic nie pasuje.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: głęboka otchłań »

Widzę, że tu jakieś "towarzystwo wzajemnej adoracji MMM" się odezwało. :)
gg 33063013
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: shelly »

skutekk pisze:Lata lecą i już nie ma człowiek czasu na głupie uśmieszki
bez przesady... jakby miał 40 lat to można tak pisać
Pan Kracy pisze:A co Wy sobą reprezentujecie, że tak z góry, nie znając chłopaka, przekreślacie go?
nikt nikogo nie przekreśla, napisały tylko swoje spostrzeżenia
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: Bart3kk »

Chyba ma normalne wymagania jak każdy normalny człowiek. Pracująca,wierna,niezależna i to są zbyt wysokie wymagania? Z resztą bycie razem to i tak sztuka kompromisu ,nigdy nie da się idealnie dopasować tak jakby się chciało , więc wyluzujcie.
major
sierżant
Posty: 256
Rejestracja: 19 paź 2007, 15:27

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: major »

Głęboką otchłań to Ty masz w głowie więc nick trafiony jak cholera. Co gościu ma do zaoferowania? Jeżeli byś nauczyła się czytać ze zrozumieniem to byś wiedziała...
Chce pracowitej/pracującej - sam pracuje, został zdradzony - szuka wiernej, zaufaj mi że jeżeli facet zostanie mocno zraniony to na pewno tego komuś nie zrobi, niezależna - czytaj pracująca/pracowita.
Nie umie budować zdań? Błagam was! Nie każdy jest filologiem polskim... Wydaje się chłopak że potrafi się wysłowić a to wystarczy.

Po prostu się przyznajcie że nie spełniacie tych wymagań i tyle :lol:
wanna
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 04 mar 2009, 20:44

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: wanna »

MMMMMM pisze:
inspirująca:) ja myślę, że bardzo zachęcam do działań patrząc w oczy ( a ja mam podobnie
zainspiruj mnie).
Umarłam ze śmiechu :mrgreen:
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: Pan Kracy »

wanna pisze:
MMMMMM pisze:
inspirująca:) ja myślę, że bardzo zachęcam do działań patrząc w oczy ( a ja mam podobnie
zainspiruj mnie).
Umarłam ze śmiechu :mrgreen:
Twój "śmiertelny śmiech" wanno, świadczy o Twoim takcie, poczuciu przyzwoitości i kulturze osobistej...
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: skutekk »

shelly pisze:
skutekk pisze:Lata lecą i już nie ma człowiek czasu na głupie uśmieszki
bez przesady... jakby miał 40 lat to można tak pisać
Pan Kracy pisze:A co Wy sobą reprezentujecie, że tak z góry, nie znając chłopaka, przekreślacie go?
nikt nikogo nie przekreśla, napisały tylko swoje spostrzeżenia
no to sobie logicznie pomyśl i policz. Człowiek ma 26lat, szuka partnerki na stałe czyli myśli zwiazac sie z nią na całe życie, a co za tym idzie... ślub i dziecko czyli rodzina. Daj mu Boże że znajdzie teraz jakąś odpowiednią kobiete, żeby się pobrac to najpierw wypadalo by pochodzic ze sobą conajmniej te 2 lata. Czyli ma już 28lat do tego trzeba sie w miare ustatkowac i pomyslec o dzieciach czyli średnio tez minimun te 2 lata zeby po weselu sie troche odbic i stanąć na nogi. Wiec ma juz minimum te 30lat wiec to juz ostatni dzwonek na zakladanie rodziny zeby dzieci nie wowaly na niego dziadku i zeby mial jakies szanse zobaczyc wlasne wnuki.
Wiec jesli dla Ciebie nie ma pospiechu bo do tej 40stki daleko to powodzenia jesli nadal szukasz. bedziesz miala 40 to wtedy sie bierze co jest a nie co odpowiada.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: shelly »

skutekk pisze:
shelly pisze:
skutekk pisze:Lata lecą i już nie ma człowiek czasu na głupie uśmieszki
bez przesady... jakby miał 40 lat to można tak pisać
Pan Kracy pisze:A co Wy sobą reprezentujecie, że tak z góry, nie znając chłopaka, przekreślacie go?
nikt nikogo nie przekreśla, napisały tylko swoje spostrzeżenia
no to sobie logicznie pomyśl i policz. Człowiek ma 26lat, szuka partnerki na stałe czyli myśli zwiazac sie z nią na całe życie, a co za tym idzie... ślub i dziecko czyli rodzina. Daj mu Boże że znajdzie teraz jakąś odpowiednią kobiete, żeby się pobrac to najpierw wypadalo by pochodzic ze sobą conajmniej te 2 lata. Czyli ma już 28lat do tego trzeba sie w miare ustatkowac i pomyslec o dzieciach czyli średnio tez minimun te 2 lata zeby po weselu sie troche odbic i stanąć na nogi. Wiec ma juz minimum te 30lat wiec to juz ostatni dzwonek na zakladanie rodziny zeby dzieci nie wowaly na niego dziadku i zeby mial jakies szanse zobaczyc wlasne wnuki.
Wiec jesli dla Ciebie nie ma pospiechu bo do tej 40stki daleko to powodzenia jesli nadal szukasz. bedziesz miala 40 to wtedy sie bierze co jest a nie co odpowiada.
ja uważam inaczej, moim zdaniem ma czas do 35 rż, i to na luzie....
panizosia
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 sty 2010, 17:26

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: panizosia »

Chyba musi być z nim coś nie tak...skoro ma 26 lat a szuka dziewczyny przez Internet,
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: elfik »

shelly pisze:
Pan Kracy pisze:A co Wy sobą reprezentujecie, że tak z góry, nie znając chłopaka, przekreślacie go?
nikt nikogo nie przekreśla, napisały tylko swoje spostrzeżenia
dokładnie, mi też nie spodobało się określenie: wymagania... można było napisać:
"Fajnie, żeby kobieta" itd..

Mam nadzieję, że znajdziesz swoją drugą połowę :)
skutekk
starszy chorąży
Posty: 456
Rejestracja: 17 lis 2011, 19:41

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: skutekk »

panizosia pisze:Chyba musi być z nim coś nie tak...skoro ma 26 lat a szuka dziewczyny przez Internet,
a co w tym zlego? Lepszym miejscem jest dysoteka?? :lol: :lol: :lol: :lol:
Nikt normalny nie bedzie kobiet na ulicy zaczepial, mamy XXI wiek i poznanie czy szukanie kogos przez internet to normalne.
Awatar użytkownika
unclemike
starszy szeregowy
Posty: 90
Rejestracja: 28 lis 2011, 21:23

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: unclemike »

rusz w balet kolego, pokręć się wśród ludzi, spotykaj się ze znajomymi, może kogoś poznasz, a może już znasz tylko jeszcze nie wiesz o tym co będzie:)
Damn, I'm good:)
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: Soul »

"Niejaka" Soul uważa, że po sposobie pisania można co nieco dowiedzieć się o człowieku. Koniec, kropka. Niech sobie szuka i na Marsie. Mam prawo do wyrażania własnego zdania i napisałam, że akurat Ja bym takiego partnera nie chciała. Jeżeli nie potrafi sformułować zdania na forum, to ciekawa jestem jak poradziłby sobie w rozmowie na żywo ....
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
php_symfony2
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 28 lut 2012, 21:01

Re: Kobieta dla mnie tylko dla mnie:)

Post autor: php_symfony2 »

hehe a ile zarabiasz ?
Profesjonalne aplikacje internetowe oparte o framework Symfony.
programista php - programista iPhone
ODPOWIEDZ