Teściowa

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Teściowa

Post autor: Laura »

Czy wy tak jak ja nie lubicie swoich teściowych?A może wasza teściowa jest dla was jak druga matka? Ja swojej szczerze nie cierpię.
Awatar użytkownika
Mawashi
plutonowy
Posty: 240
Rejestracja: 28 gru 2008, 19:46
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Teściowa

Post autor: Mawashi »

Moja jest naprawdę kobietą o dobrym sercu i szczerze ją lubię, przeszkadza mi w niej tylko to, że jest głośna - wystarczy wjechać na działkę, a ona już, jeszcze jak jestem w aucie, drze się z pytaniem "Macie dokumenty?", "Macie blachę moją od ciasta?", "Co to za samochód?" i oczekuje że ja będę przez okno się darła. Wchodzi do mnie do domu i od razu jest głośniej, głośno gada, dużo gada, za dużo i za szybko. Mimo to ją lubię 8) Mogła się trafić dużo gorsza :faja:
'Instynkt jak zwierz, w tym świecie trzeba mieć.`
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Teściowa

Post autor: elfik »

Moja jest dla mnie jak druga matka :)
Chodzimy razem na zakupy, na spacery :) Mam na prawdę świetną teściową :)
Awatar użytkownika
Zoja
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 07 gru 2007, 10:27
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Re: Teściowa

Post autor: Zoja »

A ja bardzo lubię swoją teściową. Często powtarzam w żartach, że nawet lepiej dogaduję się z moją teściową niż własnym mężem :wink:
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Teściowa

Post autor: robertdeniro »

Skoro jest mowa o teściowych, to ja dorzucę coś o synowych ;)
Ja nie przepadam za wybranką serca mojego syna. No, ale cóż, to jest wybór mojego dziecka i nie pozostaje mi nic innego, jak tylko to zaakceptować.

Pozdrawiam wszystkie synowe i teściowe :)
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Teściowa

Post autor: trampella »

Witam.Jestem teściową od wielu lat.Traktuje wybory moich dzieci z szacunkiem.To nie jest istotne czy synowa jest"dobra",albo zięć "ludzki człowiek"- istota jest w tym czy my teściowe jesteśmy "dobre","ludzkie"?Do naszej rodziny przybywa obcy człowiek,wiadomo musimy ją,jego troszkę poznać ale tu nieoszacowana jest intuicja matki- przecież to też dzieci,które trzeba zrozumieć,pobłażyć czasem,przytulić i "ochrzanić"- jak zasłużą .Traktujmy nasze synowe,zięciów jak własne dzieci i zapewniam Państwa wszystko będzie ok.Pozdrawiam wszystkie teściowe.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Teściowa

Post autor: malykazio »

Teściowa jest dobra, pod warunkiem, że jest w odpowiedniej odległości od młodych :) Najgorsze co może być to mieszkanie z rodzicami po ślubie (obojętne z którymi) - konflikty prawie pewne :/
AsiaStasia
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2012, 11:44
Lokalizacja: Szczecin

Re: Teściowa

Post autor: AsiaStasia »

Ja sie troche boje ,ale jest dosc mila kobieta ; )
ODPOWIEDZ