Okna Vetrex

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
Alexandra
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 21 lis 2012, 19:23

Okna Vetrex

Post autor: Alexandra »

Interesuje sie tematyka okien. Zainteresowaly mnie okna z firmy Vetrex. Czy mial ktos z was do czynienia z ta firma? Co moglibyscie powiedziec o tych oknach i o montazu? Warte sa zainteresowania?
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Okna Vetrex

Post autor: steward »

Ja bym od siebie polecił Vindov (na kilińskiego po prawej stronie jadąc od nowego mostu). Jestem bardzo zadowolony, wymiana od 10 do 17 (7 okien + drzwi balkonowe). Czyściutko zostawili po sobie. A facetów wpadło chyba z 10 :D. Serio, byłem bardzo mile zaskoczony... Jocz wycenił tę wymianę na 9tys, Vindov zapłaciłem 4.800 - z montażem itd. Okna szerokie, dwuszybowe. Zamierzam z tą firmą wymienić wszystkie drzwi i futryny w mieszkaniu... ale jeszcze nie teraz :)
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Okna Vetrex

Post autor: a1257a »

steward pisze:Ja bym od siebie polecił Vindov (na kilińskiego po prawej stronie jadąc od nowego mostu). Jestem bardzo zadowolony, wymiana od 10 do 17 (7 okien + drzwi balkonowe). Czyściutko zostawili po sobie. A facetów wpadło chyba z 10 :D. Serio, byłem bardzo mile zaskoczony... Jocz wycenił tę wymianę na 9tys, Vindov zapłaciłem 4.800 - z montażem itd. Okna szerokie, dwuszybowe. Zamierzam z tą firmą wymienić wszystkie drzwi i futryny w mieszkaniu... ale jeszcze nie teraz :)
Pytanie było zupełnie inne, to tak jakbym Cie zapytał co sądzisz o pączkach a Ty byś odpowiedział że jagodzianki są pyszne :)
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Okna Vetrex

Post autor: steward »

Dobrze, więc uściślę, że wymieniałem okna raz w życiu i nie była to firma Vetrex.
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: Okna Vetrex

Post autor: oleandra »

Steward, ładnie wybrnąłeś, a już przedmówca szukał zaczepki ;)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Okna Vetrex

Post autor: a1257a »

steward pisze:Dobrze, więc uściślę, że wymieniałem okna raz w życiu i nie była to firma Vetrex.
Bardzo fajnie ale co to się ma do pytania osoby która założyła ten wątek? :)
oleandra pisze:Steward, ładnie wybrnąłeś, a już przedmówca szukał zaczepki ;)
Pozdrawiam
Jest to sugerowanie zaczepki przez Ciebie co oczywiście nie jest prawdą, ponieważ żadnej zaczepki nie szukam. Po prostu napisałem, że odpowiedź była nie na temat :).
Awatar użytkownika
Alexandra
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 21 lis 2012, 19:23

Re: Okna Vetrex

Post autor: Alexandra »

steward... dzieki za podpowiedz... Niewiem co prawda jakie okna ma firma, ktora polecasz... musialabym sie bardziej zorientowac w ich ofercie - dwuszybowe - to troche za mało... moze napisalbys jakie okienka wstawiales - parametry, profil, parametry cieplne itd... Moze sa tez godne uwagi...?


Natomiast a1257a ma troche racji... zainteresowana jestem oknami z firmy vetrex, poniewaz ich oferte przestudiowałam i poki co ich okna najbardziej mi odpowiadaja pod wzgledem parametrow cieplnych i calej reszty ... Dlatego tez chcialabym sie teraz zorientowac co, ktos o nich mysli... chodzi mi glownie o wykonanie montazu, bo ich okna poki co mnie zadowalaja ... zreszta, teraz w tych czasach chyba juz nie ma złych okien... Tylko do pelnego sukcesu... potrzebny jest dobry montaz... I takiego ja szukam... :)

Pozdrawiam was :)
Awatar użytkownika
Alexandra
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 21 lis 2012, 19:23

Re: Okna Vetrex

Post autor: Alexandra »

a1257a pisze:
steward pisze:Ja bym od siebie polecił Vindov (na kilińskiego po prawej stronie jadąc od nowego mostu). Jestem bardzo zadowolony, wymiana od 10 do 17 (7 okien + drzwi balkonowe). Czyściutko zostawili po sobie. A facetów wpadło chyba z 10 :D. Serio, byłem bardzo mile zaskoczony... Jocz wycenił tę wymianę na 9tys, Vindov zapłaciłem 4.800 - z montażem itd. Okna szerokie, dwuszybowe. Zamierzam z tą firmą wymienić wszystkie drzwi i futryny w mieszkaniu... ale jeszcze nie teraz :)
Pytanie było zupełnie inne, to tak jakbym Cie zapytał co sądzisz o pączkach a Ty byś odpowiedział że jagodzianki są pyszne :)

Rozbawiłes mnie :) Ale faktycznie... po trochu to tak to własnie wyglada... nie urazajac stewarda bo wiem, ze chcial dobrze :)
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Okna Vetrex

Post autor: malykazio »

A ja myślę, że niejaka Alexandra jest w nieco inny sposób zainteresowana oknami wiadomej firmy. Rejestruje się na forum, od razu rzuca nazwą firmy. Niby pyta o okna a potem okazuje się, że wszystko wie, rzuca hasłami: "moze napisalbys jakie okienka wstawiales - parametry, profil, parametry cieplne itd... ". Skoro o takich rzeczach wie, znane są jej różnice to po co pyta na forum? Jak dla mnie to kontynuacja artykułu sponsorowanego: http://www.moja-ostroleka.pl/okna-firmy ... 296,5.html
Awatar użytkownika
Alexandra
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 21 lis 2012, 19:23

Re: Okna Vetrex

Post autor: Alexandra »

Drogi malykazio... W sumie nie powinnam sie nikomu tlumaczyc... ale co mi tam... czasami istnieje potrzeba wyprowadzenia kogos z bledu mysleniowego... :shock:
Zatem... owszem, zarejestrowałam sie moze i niedawno ale bardzo, bardzo długo już podczytuje portal MO oraz forum... Dotychczas nie mialam zadnych powodow by sie rejestrowac.. Pewnego dnia szukajac na forum watków o tematyce budowlanej... natknelam sie na kilka takich.. Pomyslalam sobie, ze skoro sa tu ludzie, ktorzy moga posiadac wiedze na temat, ktory obecnie mnie interesuje... czemu mialabym nie zapytac...?
Link do artykulu, ktory podales... czytałam wczesniej jak tylko sie pojawil na MO... Widzac ten artykuł rzecz jasna zainteresowal mnie tak jak i interesuja mnie ich okna.. Weszlam by przeczytac co tam i o czym oni sobie pisza... suma sumarum... nic szczegolnego w artykule sie nie dowiedzialam... :roll: kazdy chwali swoje.. normalne... :roll:

Pomyslalam wiec, ze zapytam. na forum.. Rzucanie przeze mnie haslami jakie przytoczyles... wynika z tego, ze jestem przed zakupem okien i interesuje sie ta tematyka.. wiec te zagadnienia nie sa mi obce... t
Trudno by sie nie orientowac w temacie wiedzac, ze niedlugo wyda sie krocie na okna ... Nie wyobrazam sobie kupic kota w worku... Nooo chyba, ze teraz tak sie kupuje... W kazdym badz razie... to nie dla mnie... wole wiedziec.. Co? Z czym? Po co? Na co?

Jesli chodzi o firme "Vindov", ktora polecał a1257a ... to sama nazwa firmy nic mi nie mowi o ich produktach i calej reszcie, o ktora prosilam forumowicza a1257a ... stad moje zapytanie...
Nie jestem na 100% nastawiona na zakup w firmie vetrex... jesli znajde cos, co bedzie spelnialo wszystkie moje oczekiwania jesli chodzi o okna... do tego cena bedzie bardziej zadowalajaca.. Jak dla mnie... Bomba... byłoby bardzo miło... :)
Nie wydaje pieniedzy w błoto... Jesli mam zaplacic za cos co troche kosztuje... to niech to bedzie na lata...

Chyba jasniej nie potrafie wytlumaczyc... Mam nadzieje, ze jednak mój przekaz dotarł do ciebie...

Pozdrawiam
Niejaka Alexandra :)
mały krzyś
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 24 mar 2006, 17:52
Lokalizacja: kurcze

Re: Okna Vetrex

Post autor: mały krzyś »

Firma Vertex z tego co mi wiadomo to producent okien. Czy producent montuje okna?

Ja mam okna wyprodukowane przez firmę vertex i jestem zadowolony. Z montażystów niestety już nie tak bardzo.
Awatar użytkownika
Alexandra
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 21 lis 2012, 19:23

Re: Okna Vetrex

Post autor: Alexandra »

No to może byś napisał dlaczego z montażystów nie jesteś zadowolony? Poprzyj to jakimiś faktami...

Pierwszą część twojego postu opuszczę.. Udam, że jej nie widzę ....
ODPOWIEDZ