Jaki telefon wybrać?

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Jaki telefon wybrać?

Post autor: przeklinak »

niedługo konczy mi się abonament który pewnie będę przedłużał a nie mam pomysłu jaki telefon wziąć
telefon chciałbym aby posiadał jakąś klawiaturę (nie chcę wyłącznie dotykowego), w miarę dobrą baterie (chociaż w obecnych smartfonach to raczej będzie z tym problem), możliwość przeglądania od czasu do czasu neta no i przydała by się czasem nawigacja
może ma ktoś jakiś model godny polecenia ;)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: jaki telefon

Post autor: Infom »

Samsung Galaxy S III
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Qrzysio »

Nie podałeś kwoty, ani operatora, ani tego czy chcesz kupić telefon z abonamentem czy oddzielnie np. na Allegro.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: malykazio »

Infom pisze:Samsung Galaxy S III
Przecież on nie ma fizycznej klawiatury. Na dodatek, z tego co czytałem, sypie się na potęgę (wada płyty głównej).
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: sKaLpeL »

tez bym polecił galaxy sIII, no ale mam miec klawiature, wiec polecam samsung chat
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: malykazio »

sKaLpeL pisze:tez bym polecił galaxy sIII
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/sam ... miana.html
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: steward »

Ja mam samsunga S2 od roku i jestem bardzo zadowolony, bawiłem się s3 to może jest delikatniejszy ekranik, ale szału nie ma... Jak autor wątku chce coś tańszego to galaxy s2 będzie idealny, bez klawiatury ale bardzo delikatna obsługa. Telefon lądował na ziemi już z 10 razy i nic mu się nie stało ;)
Awatar użytkownika
maryjan
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 04 sty 2013, 14:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: maryjan »

rozwalają mnie wasze posty. autor juz na "dzien dobry" pisze:
przeklinak pisze:telefon chciałbym aby posiadał jakąś klawiaturę (nie chcę wyłącznie dotykowego)
a wy na sile polecacie s3 albo s2... ludzie ogarnijcie sie i czytajcie ze zrozumieniem... wydaje mi sie ze forum nie sluzy do nabijania postow, a to wlasnie robicie piszac: "a ja mam s2/3 i taki polecam..."

Qrzysio dobrze napisal! autor nie podal nic, zadnej informacji... a moze ma 300zl a wy mu polecacie telefony za ponad 1k i to nie spelniajace jego podstawowego wymagania. no ogarnijcie sie...


jesli telefon ma miec klawiature, dobra baterie, czasem net i nawigacja to polecalbym ktoras z biznesowych Nokii. jesli budzet starcza to np: Nokia E52 albo nawet E6

jesli budzet mniejszy to moze Nokia c5 lub asha 302 lub jak ktos wczesniej wspomnial samsung ch@t

no albo moze w ogole ktores blackberry! ja mam firmowe curve 9320 i jest niezle, aczkolwiek z racji tego ze internet ma byc uzywane zadziej to chyba bez sensu taki telefon... on sluzy glownie jako terminal do poczty.

Ja glownie celowalbym w nokie E52
jestem hamski, wulgarny i bezposredni
aha i nie uzywam polskich liter
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: Bart3kk »

tez polecam nokie e52, chyba najlepiej spełni wymagania podane w temacie. Ashy bym unikał, psuje się to dziadostwo na potęgę.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: przeklinak »

pomyślę nad tą nokią ale ciekawe czy w dobie smartfonów jakaś sieć jeszcze będzie ją mieć ;)
maryjan pisze:no albo moze w ogole ktores blackberry! ja mam firmowe curve 9320 i jest niezle, aczkolwiek z racji tego ze internet ma byc uzywane zadziej to chyba bez sensu taki telefon... on sluzy glownie jako terminal do poczty.
myślałem też o blackberry ale podobno większość funkcji w nim jest zablokowana a aby je odblokować trzeba co miesiąc wykupować "pakiet blackberry" więc telefon odpada
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: przeklinak »

Bart3kk pisze:tez polecam nokie e52
żadna sieć nie ma już tych telefonów w ofercie
malutka69
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2013, 14:44

Re: Jaki telefon wybrać?

Post autor: malutka69 »

Może Nokia c2-02? Ma ekran dotykowy i klawiaturę...
ODPOWIEDZ