Modelarstwo plastikowe - pojazdy pancerne

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
qlas
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 mar 2013, 14:58

Modelarstwo plastikowe - pojazdy pancerne

Post autor: qlas »

Cześć.
Szukam osób które pasjonują się modelarstwem plastikowym w celu wspólnego rozwijania pasji i wymiany doświadczeń.
Szczególnie interesują mnie pojazdy pancerne z okresu do drugiej wojny światowej.
O kontakt proszę na PW .

Pozdrawiam
Czołgista
AmoR
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2006, 18:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Modelarstwo plastikowe - pojazdy pancerne

Post autor: AmoR »

Ja sklejam obecnie na warsztacie gmc red ball expres 1:72 aifix i jakiś japoński kawasaki wacuform ale tylko do nauki aerografu bo ostatnio skompletowałem sprężarkę obecnie sie zastanawiam nad miejscem do malowania

Osobiście sklejam pojazdy wojskowe IIWŚ i współczesne oraz samoloty na razie tylko IIWŚ niestety nie mam warsztatu w domu bo 2letni syn nie pozwala wiec muszę wszystko wyciągać i chować co powoduje, że sklejam raczej powoli


preferowana skala jak na razie 1:72
esperoy
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 14 sty 2012, 19:29

Re: Modelarstwo plastikowe - pojazdy pancerne

Post autor: esperoy »

A był kiedyś w Ostrołęce taki piękny sklep modelarski z olbrzymią ofertą dla modelarzy.
Był, ale to jest tylko Ostrołęka i musiał się "zwinąć".
qlas
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 mar 2013, 14:58

Re: Modelarstwo plastikowe - pojazdy pancerne

Post autor: qlas »

Ja w tej chwili zabieram się powoli do śmigłowca NH-90 (Revell 1:72), jest to mój pierwszy model i będzie służył jako obiekt doświadczalny :) tz. malowanie w kolorach czołgu Char B1 Bis (Tamiya 1:35) który będzie następnym w mojej przyszłej kolekcji. również dorobiłem się agregatu i będę się uczył malować aerografem :)
Jeśli być może znajdzie się więcej "sklejaczy" będzie można organizować zakupy grupowe :)
Awatar użytkownika
hanzo
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 10 lut 2009, 13:56

Re: Modelarstwo plastikowe - pojazdy pancerne

Post autor: hanzo »

kleopatruniaaa
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2015, 16:53

Re: Modelarstwo plastikowe - pojazdy pancerne

Post autor: kleopatruniaaa »

Macie jakies fotki prac?
ODPOWIEDZ