No i nie będzie wyścigów rydwanów ... :(

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

No i nie będzie wyścigów rydwanów ... :(

Post autor: paul997 »

Niestety, chyba policja dowiedziała się o nocnych wyścigach rydwanów na wale i przed wjazdem postawili znak "Zakaz wjazdu zaprzęgom konnym" :(. No i Ridley Scott już u nas nie nakręci Gladiator 2 Contynuacja: Zemsta Kurpi :(.
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

O co chodzi ? Napisz coś więcej.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Przejdź się wałem od nowego mostu w strone kolejowego, na samym początku stoi znak (za użędem stanu cywilnego).
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

paul997 pisze:nocnych wyścigach rydwanów na wale
He... coś więcej o tym o_O
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

No jakoś tak mi się skojarzyło :). Bo po co mieliby stawiać taki znak ni z gruszki ni z pietruszki ? :). To była czysta fikcja literacka - po prostu mnie zamurowało jak zobaczyłem ten znak :). Zaraz dorzucą ograniczenie prędkości do 50 km/h i zakaz wjazdu rowerów :). A potem zakaz wjazdu ciągników, pojazdów powyżej 8 ton, wyższych niż 2 m, przewożących materiały niebezpieczne itd itp - a co sobie żałować ? Ale żeby nam z jedną ścieżkę poprawić rowerową to nieeeeee, pieniędzy na takie głupoty nie ma .... :(
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Poprawić jedną ścieżkę? A gdzie ty masz te ścieżki? mało ich coś.... nie ma praktycznie takich które psełniają przepisy drogi dla rowerów.
Awatar użytkownika
Brodway
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 21 maja 2005, 13:06
Lokalizacja: NRD

Post autor: Brodway »

miasto myśli przyszłościowo. może kiedyś jakiś rolnik bedzie chciał wjechać na wał, patrzy....a tu brak wjazdu dla źrebiaczy. I kopów końskich na wale nie bedzie.....
your remainder is an unjustifiable egotistical power struggle
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

No wiesz, znaki ścieżek są na mieście, więc zakładam, że gdzieś pomiędzy znakiem początku a znakiem końca ścieżki jest ścieżka rowerowa :D. Przynajmniej teoretycznie :D. Ja tam jej jeszcze nie widziałem, ale wiesz, jak w Polsce kradną. Miasto zrobiło nam śliczne ścieżki, ale ktoś najbliższej nocy je rozkradł :(.

Brodway -> słuszna uwaga :D. "Gdy przyjdą nocą, bronami w wał załomocą ... ":)
Pozdrówka
paul997
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

A mi się zdaje, że to chodziło o tych którzy lubią sobie po wale pojeździć "wierzchem" i to chyba konkretnie do nich się ten zakaz tyczy. Fakt faktem, że jest to spacerniak, a nie ścieżka do przejażdżek konnych - po których niestety zostają mało przyjemne pamiątki, które później trzeba omijać...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Przy kazdym wjezdzie do miasta stoją takie znaki.. nie wiem po co takie afery robicie, pierwszy raz taki znak widzicie :?: :roll:
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

Być może - ale ja nigdy nie widziałem końskich odchodów na wale. Może jeźdźcy są tyle kulturalni, że jakoś tak te sprawy z końmi załatwiali, że nic nie zostawało ? W takim razie po co byłby znak ? Zresztą chyba jeźdźcy korzystają z jakiejś konkretnej stadniny czy czegoś takiego i wystarczyłoby im zwrócić na to uwagę, a nie zakazywać ?
Pozdrówka
paul997
paul997
starszy kapral
Posty: 150
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:03
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: paul997 »

Ale ciekawe jaka jest definicja zaprzęgu. Bo znaku zakaz wjazdu kuniom chyba nie ma ;). Może ktoś się tak wesoło pomylił ? :)
Pozdrówka
paul997
ODPOWIEDZ