Ogłoszenia na słupach itp.

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Ogłoszenia na słupach itp.

Post autor: Soul »

Jak to jest z tymi ogłoszeniami? Gdzie można je rozwiesić bez konsekwencji dostania mandatu od straży miejskiej? Czy są za nie jakieś opłaty? Chodzi mi o ogłoszenia typu korepetycje, gdzie się zostawia numer i każdy może sobie go oderwać. Z góry dzięki za wszelkie info.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
canabis
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 wrz 2006, 20:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ogłoszenia na słupach itp.

Post autor: canabis »

Na słupach trzeba uzgodnić z OCK
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Ogłoszenia na słupach itp.

Post autor: Soul »

To znaczy co trzeba uzgodnić? A do OCK należą wszystkie słupy z ogłoszeniami itp?, raczej chyba nie.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ogłoszenia na słupach itp.

Post autor: Qrzysio »

Wszystkie słupy ogłoszeniowe - te duże okrągłe - należą do OCK. Jest chyba 28 w całym mieście. Za zamieszczenie plakatu na słupie trzeba zapłacić. Kiedyś było to bodajże 1 zł za każdy dzień od plakatu, aczkolwiek mogę się mylić. Słupami ogłoszeniowymi w całości zarządza OCK.

Co do słupów - latarń, to należą one do zakładu energetycznego, u nas PGE. Na wybory przymykają oko, ale podobno zwykłych plakaciarzy ścigają za ich oblepianie.

Ważna informacja: nie ma sensu nielegalnie naklejać plakatów na słupy należące do OCK. Zostaną one zerwane, a być może będzie też kara.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Ogłoszenia na słupach itp.

Post autor: Soul »

Nie chcę naklejać plakatów, a raczej notkę informacyjną, 15x8 coś w tym stylu. W ock to gdzie się mogę zgłosić? Nie miałam zamiaru nic nielegalnie naklejać, dlatego się spytałam.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ogłoszenia na słupach itp.

Post autor: Qrzysio »

Tak, dopytaj w OCK. To najlepsze wyjście.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Ogłoszenia na słupach itp.

Post autor: Soul »

No ok to dzięki
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
marti
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2013, 13:32

Re: Ogłoszenia na słupach itp.

Post autor: marti »

Ludzie wieszają bez konsultacji dzieciaki tez wieszają jak ich pupil zaginie i jakoś nikt się nie czepia przynajmniej nie słyszałam o takiej sytuacji. :)
iwogur80
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 20 mar 2014, 12:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogłoszenia na słupach itp.

Post autor: iwogur80 »

Jeżeli widzisz słup na którym jest multum ogłoszeń, nie krępuj się przywieś i swoje, tam Ci nikt tego nie zdejmie.
ODPOWIEDZ