Najgorsze wiesniactwo w okolicy?Jakas nazwa wsi itp

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

a ja tam juz dawno nie czulem smordku w Ostrolece... 8)
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

Qrzysio pisze:Połowa to psarak, a druga to inne zakątki Ostrołęki, wieś jeździ w jeans'ach.
Dokładnie..... potwierdzam :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

[quote="mArCiNq] sorry Yarosh ale jezeli uwazasz ze to wieś to jestes wieśniakiem i teraz cie nie obrazam bo tak sie nazywa ludzi ze wsi
ja jednak nie uwazam ze o-ka to jest wies, [/quote]
Nie mam na mysli miasta tylko mieszkańców!

[ Dodano: 08:53, 16.11.2006 ]
a nad narwiańskiej baba kozy pasie.. i kury ma w kurniku:-).. super.. swierze jaja pod reką i mleczko:-)ZDROWE
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

i co z tego? Same wieżowce mają stać?
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

a czy ja pisze ze to zle ze ludzie kury i kozy w mieście pasą...??? lepiej na nadnarwiańskiej niz w środku miasta , np. przy kupcu...:-)
Niech sobie babcia choduje zwierzątka.. nikt jej nie broni....
Choroszewski
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 18 lis 2006, 12:26
Lokalizacja: Kurp obecnie Gdańsk

Post autor: Choroszewski »

Hej łOstrołęczanie czytałem te posty i jestem ZDZIWIONY z z Waszej ordynarnej nienawiści do wsi . Zapytajcie proszę Waszych rodziców , dziadków o ich pochodzenie . Myślę że99/9% to ma przodków na wsi . N.ajgorsi to są tacy , co to są mieszczuchami w pierwszym pokoleniu :wink: . Podobnie jak nowi emigranci , po Polsku zapomnieli , a Niemieckiego się nie "naumieli"
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Ja pochodze ze wsi :P zastanawiam się oco się gniewać przecież to wszystko to są żarty :lol:
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Choroszewski
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 18 lis 2006, 12:26
Lokalizacja: Kurp obecnie Gdańsk

Post autor: Choroszewski »

Tak trzymać :!: - jak my to na morzu mówimy . Pozdro z Gdańska
M4T3O pisze:Ja pochodze ze wsi Razz zastanawiam się oco się gniewać przecież to wszystko to są żarty Laughing
_________________
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Choroszewski pisze:Hej łOstrołęczanie czytałem te posty i jestem ZDZIWIONY z z Waszej ordynarnej nienawiści do wsi . Zapytajcie proszę Waszych rodziców , dziadków o ich pochodzenie . Myślę że99/9% to ma przodków na wsi . N.ajgorsi to są tacy , co to są mieszczuchami w pierwszym pokoleniu :wink: . Podobnie jak nowi emigranci , po Polsku zapomnieli , a Niemieckiego się nie "naumieli"

Dziadków?? wtedy jak dziadkowie byli młodzi to oka była mała wiocha... Ja jestem z GOWOROWA i sie tego nie wstydzę... a jak tam pisał hazi ze błoto czy coś tam na podwórku... ja mam kostkę choć przyznam ze było kiepsko kiedyś...
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

A ja nie jestem gorszy bo mam rodzine w GOWOROWIE 8)
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
asasas
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 02 sty 2007, 16:14
Lokalizacja: IRAK

Post autor: asasas »

ja jedno powiem najgorsze wieśniactwo to <ostrołeka>ale nie wszyscy z oki pozdrawiam wieś
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

ja jedno powiem najgorsze wieśniactwo to <ostrołeka>ale nie wszyscy z oki pozdrawiam wieś
Nie no ten asasas mnie zadziwia...hahaha miejsce zamieszkania-ktos to rozszyfrował wczesniej juz- BABA!!! Ostrołece duzo brakuje do wsi...A taka sztuczna wies z ostrołeki robia ludzie tacy jak ty...Którzy przyjezdzaja do oki do szkoly itp...I sie ludzie z miasta z nich smieja i przez to masz taki uraz do miasta i czujesz sie gorszy...:)bywa...
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Post autor: Soul »

żal.pl hmm przy Zusie jest gospodarka jakiegoś pana i on latem pasie krówki ,konie miał kiedyś i ora pole i co z tego .Pf wieś jak wieś tyle
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

kiedys na mazurach %%% pewne dziewczyna usilnie chciala mi powiedziec kim jest bo jest mega znana i strasznie byla zdziwiona czemu jej nie znam..."Moj tata jest sołtysem Bakuly i Ty mnie nie znasz?!"
ehh pozdra dla ludzi z Bakuły .Nawet nie wiem gdzie to
rajski_kokosek
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 lut 2007, 19:41

Post autor: rajski_kokosek »

Mnie rozwala jak widze pod stara chata 30 chlopa wysiadających z jakiegoś pksbusa wszyscy w bialych rekawiczkach i zapodają "lecim szybciej"... poezja
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

nigdy nie widzial czegos takiego... raz w zyciu widzialem białą rekawiczke tfuuuuuuu!!!
M.D-75
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:09
Lokalizacja: Lelis

Post autor: M.D-75 »

Z wszystkimi miejskimi chłopkami jest taki problem jak obecnym rządem - myślą że pozjadali wszystkie rozumy a tymczasem maczugi za plecami trzymają byle by komu z nienacka dowalić. Czasy się teraz zmieniły wszyscy ludzie co mają trochę oleju uciekają na wieś od ćpunów i innych meneli by mieć komfort bycia we własnym domu a nie z setką różnych ludzi.
MIEJSKI WIEŚNIAK
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Hehe
Y@rosh pisze: różnia sie tylko grubościa portwela, wyglądem i sposobem mowy.
I tu też bywa różnie :twisted:

Wieś to stan umysłu a nie pochodzenie... Moim zdaniem to wszystko na ten temat...
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

niezroumiałeś mnie.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

To wytłumacz...
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Czejen napisał:
Ludzie!! Co ma wieś do wieśniaków?? Na wsi mieszkają ludzie którzy o wiele przewyrzszają ludzi z ,,miasta'' nie mówie oczywiście o wszystkich... ale czy w miastach nie ma meneli ?? Fakt że na wsi taki pijak dostanie ręte czy coś tam to idzie i pije... ale dlaczego mylicie pojęcia pijaków i wieśniaków ?? Co wy w mieście macie czego ja niemam u siebie?? Małe mieszkania w blokach ?? Odór z celulozy ?? Ja rozumiem że warszawka, kraków to są miasta ale jak wy możecie oke do miasta porównywać?? I jeszcze mylicie pojęcie gospodary i wsi... jak sam hazi napisał na wsi są jakieś zakłady pracy czy coś... ludzie ze wsi mają kase z tej gospodary... i to taką ze pała mała(jak potrafią uzyskać środki unijne) mam kolege co ma 27 lat i jest ,,młodym rolnikem'' on ma tyle kasy ze swojej gospodarki ze można mu pozdzdrościć...i ludzie na wsi nie słuchają tylko disco polo... ja sam nie słucham nic poza techniawką i wielu moich znajomych też...
Całkowicie się z nim zgadzam. Bezsensowny temat. Wiesz, "rbk" przy zakładaniu tego tematu wykazałeś się taką inteligencją i mysle, że nie jeden jak ty to nazywasz "wieśniak" (wg. ciebie człowiek mieszkający na wsi) jest od ciebie mądrzejszy. Nie widziałeś na parkingu w O-ce Fiata 126p ? A na wsi Mercedesa ?
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Myślę że do tego tematu należy podejść z pewnym dystansem on specjalnie jest stworzony, aby się pośmiać a nie denerwować heh i nie należy dzielić ludzi ze względu na to gdzie mieszkają bo zachowanie to sprawa indywidualna każdego człowieka :)
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

M4T3O pisze:aby się pośmiać a nie denerwować
Śmiejesz się z "wieśniaków" ? Co w tym śmiesznego ? Wieśniak, Mieszczuch co za różnica ?
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Chodzi mi oto, że ten temat powstał nie na poważnie, trochę dystansu do tego. Po drugie sam mam chatę na wsi i h*j na to kłade
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Widzisz... Wieśniak z Ciebie :P :P :P :P :P :P :P
ODPOWIEDZ