Najgorsze wiesniactwo w okolicy?Jakas nazwa wsi itp

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
M.D-75
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2007, 19:09
Lokalizacja: Lelis

Post autor: M.D-75 »

Z wszystkimi miejskimi chłopkami jest taki problem jak obecnym rządem - myślą że pozjadali wszystkie rozumy a tymczasem maczugi za plecami trzymają byle by komu z nienacka dowalić. Czasy się teraz zmieniły wszyscy ludzie co mają trochę oleju uciekają na wieś od ćpunów i innych meneli by mieć komfort bycia we własnym domu a nie z setką różnych ludzi.
MIEJSKI WIEŚNIAK
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Hehe
Y@rosh pisze: różnia sie tylko grubościa portwela, wyglądem i sposobem mowy.
I tu też bywa różnie :twisted:

Wieś to stan umysłu a nie pochodzenie... Moim zdaniem to wszystko na ten temat...
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

niezroumiałeś mnie.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

To wytłumacz...
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Czejen napisał:
Ludzie!! Co ma wieś do wieśniaków?? Na wsi mieszkają ludzie którzy o wiele przewyrzszają ludzi z ,,miasta'' nie mówie oczywiście o wszystkich... ale czy w miastach nie ma meneli ?? Fakt że na wsi taki pijak dostanie ręte czy coś tam to idzie i pije... ale dlaczego mylicie pojęcia pijaków i wieśniaków ?? Co wy w mieście macie czego ja niemam u siebie?? Małe mieszkania w blokach ?? Odór z celulozy ?? Ja rozumiem że warszawka, kraków to są miasta ale jak wy możecie oke do miasta porównywać?? I jeszcze mylicie pojęcie gospodary i wsi... jak sam hazi napisał na wsi są jakieś zakłady pracy czy coś... ludzie ze wsi mają kase z tej gospodary... i to taką ze pała mała(jak potrafią uzyskać środki unijne) mam kolege co ma 27 lat i jest ,,młodym rolnikem'' on ma tyle kasy ze swojej gospodarki ze można mu pozdzdrościć...i ludzie na wsi nie słuchają tylko disco polo... ja sam nie słucham nic poza techniawką i wielu moich znajomych też...
Całkowicie się z nim zgadzam. Bezsensowny temat. Wiesz, "rbk" przy zakładaniu tego tematu wykazałeś się taką inteligencją i mysle, że nie jeden jak ty to nazywasz "wieśniak" (wg. ciebie człowiek mieszkający na wsi) jest od ciebie mądrzejszy. Nie widziałeś na parkingu w O-ce Fiata 126p ? A na wsi Mercedesa ?
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Myślę że do tego tematu należy podejść z pewnym dystansem on specjalnie jest stworzony, aby się pośmiać a nie denerwować heh i nie należy dzielić ludzi ze względu na to gdzie mieszkają bo zachowanie to sprawa indywidualna każdego człowieka :)
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

M4T3O pisze:aby się pośmiać a nie denerwować
Śmiejesz się z "wieśniaków" ? Co w tym śmiesznego ? Wieśniak, Mieszczuch co za różnica ?
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Chodzi mi oto, że ten temat powstał nie na poważnie, trochę dystansu do tego. Po drugie sam mam chatę na wsi i h*j na to kłade
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Widzisz... Wieśniak z Ciebie :P :P :P :P :P :P :P
GlowA
starszy kapral
Posty: 152
Rejestracja: 23 kwie 2007, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: GlowA »

Na początku powiem nic nie mam do ludzi ze wsi i nie czuje sie lepszy w żaden sposób tylko dlatego że jestem z miasta , moje zdanie jest takie nie jednokrotnie widac różnice w ubiorze , zachowaniu i w mowie miedzy ludzmi ze wsi a miasta , rownierz nie jednokrotnie mozna zobaczyc różnice w samym wyglądzie jako przykład moge podac sytuacje : kolega mi pokazał zdjecie klasowe i prawie nie mylac sie pokazałem kto jest z wsi a kto z miasta a ludzi nigdy wczesniej nie widziałem :) Ale od reguły sa tez wyjatki :)
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Temat jest dość kontrowersyjny bo w jednej wsi mogą być różni ludzie np. jeden zachowujący sie kulturalnie, a drugi nie. Tak samo zagranico mówią że Polacy to złodzieje i brudasy, ale to chodzi o niewielkie grono. Czyli opinie wystawiane ludziom ze wsi lub z miasta nie powinno brać się na poważnie i co to za problem hehe 8)
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
Y@rosh
chorąży
Posty: 420
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:16
Lokalizacja: Ostrołeka / Olsztyn / Władysławowo / Ostrołęka

Post autor: Y@rosh »

GlowA pisze:Na początku powiem nic nie mam do ludzi ze wsi i nie czuje sie lepszy w żaden sposób tylko dlatego że jestem z miasta , moje zdanie jest takie nie jednokrotnie widac różnice w ubiorze , zachowaniu i w mowie miedzy ludzmi ze wsi a miasta , rownierz nie jednokrotnie mozna zobaczyc różnice w samym wyglądzie jako przykład moge podac sytuacje : kolega mi pokazał zdjecie klasowe i prawie nie mylac sie pokazałem kto jest z wsi a kto z miasta a ludzi nigdy wczesniej nie widziałem :) Ale od reguły sa tez wyjatki :)
własnie mi o to chodzi, mam takie samo zdanie, bez urazy... temat rzeka....
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Tak samo zagranico mówią że Polacy to złodzieje i brudasy, ale to chodzi o niewielkie grono
Tak samo, na MŚ 2006, Niemcy bali się, że Polscy kibice przyjadą i będzie burdel i wogóle że zrobią niewiadomo jakie barachło, a tymczasem mile się zaskoczyli bo pojechali tam i zachowywali się kulturalnie i wogóle. I teraz pytanie: Polacy-wstrętni kibole czy Mili kibice. Trudno mówić ogólnie jeden jest taki, drugi taki.
temat rzeka
Racja, nie powinno się dalej ciągnąć tego tematu bo to bezsens
raw66
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 24 lip 2007, 20:40

Post autor: raw66 »

Tak jak w mieście miezkają dresy i krótkie karki,
tak i na wsi można trafić na wieśniaka :D

A tak poważnie, ja tam lubię na wiś pojechać.
Mazury, morze, góry - tam na wsi najlepiej...
danielccc
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2009, 11:48

Re: Najgorsze wiesniactwo w okolicy?Jakas nazwa wsi itp

Post autor: danielccc »

nie mozna nigdy mowic ogolem o ludziach..tak samo w ostrolece czy na wsi jest duzo chamsta i pozadnych ludzi.. ale jesli chodzi o kradzieze to zdecydowanie predzej okradna cie na ulicy w ostrolece.. na wsi kazdy kazdego zna..i takie przypadki sa bardzo sporadyczne i szybko wychodza na jaw..i nie zaprzeczam ze sie nie zdazaja..i jeszcze jedno dla nie poinformowanych bardzo duzo osob mieszkajacych w miastach pochodza ze wsi.. a z miast duzo osob ucieka na wies..przemyslcie to sobie..
Awatar użytkownika
gutek
chorąży
Posty: 410
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Najgorsze wiesniactwo w okolicy?Jakas nazwa wsi itp

Post autor: gutek »

danielccc pisze:nie mozna nigdy mowic ogolem o ludziach..tak samo w ostrolece czy na wsi jest duzo chamsta i pozadnych ludzi.. ale jesli chodzi o kradzieze to zdecydowanie predzej okradna cie na ulicy w ostrolece.. na wsi kazdy kazdego zna..i takie przypadki sa bardzo sporadyczne i szybko wychodza na jaw..i nie zaprzeczam ze sie nie zdazaja..i jeszcze jedno dla nie poinformowanych bardzo duzo osob mieszkajacych w miastach pochodza ze wsi.. a z miast duzo osob ucieka na wies..przemyslcie to sobie..

Nie przejmuj się w większości wypowiedzi widać że raczej nie wszyscy potrafią myśleć i sami z sobą mają problem a nie z tym gdzie kto mieszka... bo to akurat jest mało istotne....
specjal3
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2008, 23:38

Re: Najgorsze wiesniactwo w okolicy?Jakas nazwa wsi itp

Post autor: specjal3 »

Ja to Wam powiem tyle. Jestem ze wsi i się z tego cieszę, w życiu nie chciał bym mieszkać w mieście a już napewno nie w oce. Więc miasto w niczym i z niczym nie jest lepsze od nas bo czy Ostrołęka czy okoliczna wioska to i tak mieszkamy w jednym miejscu, w województwie mazowieckim. To teraz napiszcie coś na wszystkich razem, nie na mieszkańców Ostrołęki czy jakiejś wioski tylko na mieszkańców woj. mazowieckiego bo wszyscu tu mieszkamy. Pozdrawiam
Tomi1990c
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2009, 22:22

Re: Najgorsze wiesniactwo w okolicy?Jakas nazwa wsi itp

Post autor: Tomi1990c »

Witam wszystkich... Postanowiłem, że i ja się dołączę do tematu. Także jestem ze wsi, ale wcale się tego nie wstydzę. Mam duży dom, całe jedno piętro dla siebie :D Gospodarstwa rolnego nie mam i nigdy nie miałem. Za oknem wcale nie ma nieprzyjemnych zapachów. Ludzie są całkiem mili (...jedyny minus to taki, że wszyscy wiedzą wszystko o wszystkich :wink: )
Robię tu robić co i kiedy mi się podoba!
Chociaż za rok przeprowadzam się do Ostrołęki... Starczy życia przy rodzicach :wink:
A w Oce na pewno łatwiej znaleźć pracę. jednak po jakimś czasie i tak wrócę do swojej ukochanej małej miejscowości :D
specjal3
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 28 gru 2008, 23:38

Re: Najgorsze wiesniactwo w okolicy?Jakas nazwa wsi itp

Post autor: specjal3 »

I masz racje i życzę powodzenia w szukaniu pracy w Oce bo i tak ciężko będzie o dobrze płatną robotę.
Tomi1990c
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2009, 22:22

Re: Najgorsze wiesniactwo w okolicy?Jakas nazwa wsi itp

Post autor: Tomi1990c »

specjal3 pisze:I masz racje i życzę powodzenia w szukaniu pracy w Oce bo i tak ciężko będzie o dobrze płatną robotę.
Dziękuję bardzo :)
No na pewno łatwo nie będzie... Ale mam nadzieje, że coś się dla mnie tam zajdzie :D
A na początku co chodzi o zarobki, to nie można wybrzydzać, tylko dziękować, że można gdzieś zarobić cokolwiek :?
specjal3_pl_tl
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 04 lut 2009, 22:23

Re: Najgorsze wiesniactwo w okolicy?Jakas nazwa wsi itp

Post autor: specjal3_pl_tl »

Podniosę temat. Więc moje kolejne zdanie na temat najgorszego wieśniactwa w okolicy to: najgorsze wieśniactwo panuje w ostrołęce. Te komentarze do artykułów których nawet nikt nie czyta są żałosne. Wezmę na przykład pod uwagę dzisiejszy wypadek:
Dziś rano informowaliśmy o wypadku na ul. Warszawskiej.
Jak się okazało kierowcą samochodu volvo był pijany 24-letni pijany Grzegorz D. z osiedla Centrum.
- Pierwsze badanie u Grzegorza D. wykazało 1,42 promila w wydychanym powietrzu, a następne 1,32 i 1 promil. Po udzielonej pomocy lekarskiej trafił do policyjnego aresztu i trzeźwieje. 25-letnia pasażerka volvo z wstrząśnieniem mózgu i urazem miednicy przebywa w szpitalu. 26-letni kierowca fiata cinquecento z powiatu ostrołęckiego i 20-letnia pasażerka również przebywają w szpitalu, doznali ogólnych potłuczeń - powiedział nam Dariusz Wesołowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Niedawno było tu około 100 komentarzy typu znowu WOS'y itd.

Witać komentatorzy nic nie myślą ponieważ w około 40 komentarzu ktoś ich uświadomił że to gośćz centrum spowodował wypadek, dotego pod wpływem alkocholy co było zawarte w tytule i to grubym drukiem:
To 24-letni pijany Grzegorz D. z osiedla Centrum spowodował dzisiejszy wypadek
Czyli wieśniacto w oce jest było i będzie...
bobo92bobo
starszy kapral
Posty: 170
Rejestracja: 30 wrz 2008, 19:45

Re: Najgorsze wiesniactwo w okolicy?Jakas nazwa wsi itp

Post autor: bobo92bobo »

Dokladnie....Najgorsze wiesniactwo panuje w ostrolece i dlatego wolalbym mieszkac na wsi
MrocznyRzeźnik
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 15 sty 2008, 15:05

Re: Najgorsze wiesniactwo w okolicy?Jakas nazwa wsi itp

Post autor: MrocznyRzeźnik »

Nie rozumiem tego kto nagłaśnia tę chorą jazdę z WO i WOS ale chyba ma kompleks braku auta więc jedzie po wszystkich co za różnica kto jaką ma tablicę rejestracyjną auta?! To jest jakiś rasizm motoryzacyjny :lol:


A odnośnie tematów to pod Przasnyszem są niezłe nazwy wiosek: Stara i Nowa Krępa, Klewki :D ,Fijałkowo i Frankowo, Annopol, Cierpigórz to są te ciekawsze :faja:
O shit!
specjal3_pl_tl
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 04 lut 2009, 22:23

Re: Najgorsze wiesniactwo w okolicy?Jakas nazwa wsi itp

Post autor: specjal3_pl_tl »

właśnie najśmieszniejsze to jest to że najwięcej do powiedzenia mają wo ale ciktórzy nie mają samochodu albo ci których pojasd stoi od miesiecy na parkingy bo na paliwo nie stać
MrocznyRzeźnik
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 15 sty 2008, 15:05

Re: Najgorsze wiesniactwo w okolicy?Jakas nazwa wsi itp

Post autor: MrocznyRzeźnik »

Tak wogóle to podejrzewam że większość komentarzy na temat tab.rej. piszą ludzie, którzy nie mają nawet prawa jazdy tylko usłyszeli od starszego brata , że na WOS to wieśniaki i jeździć nie potrafią. A potem taki mądry się wypowiada :D
O shit!
ODPOWIEDZ