Najgorsze wiesniactwo w okolicy?Jakas nazwa wsi itp

Na każdy (inny niż o Ostrołęce) temat
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

u mnie takich akcji niema z takim mówieniem... marcinq w Goworowie też niema pól ani gospodarstw tylko na około... i Goworowo to wieś czy miasto ??
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

mArCiNq wpadnij na Centrum obok obwodnicy. Niby miasto a pola dookoła :wink:
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrpiana »

Ludzie zmieńcie temat bo zaczyna powiewać nudą. Jeden przekrzykuje drugiego - "bo ja wiem lepiej"
Każde miejsce, - wieś czy miasto lub miasteczko - mają swoje klimaty. Ktoś lubi disco polo inny techno, jeden jeździ maluszkiem czy polonozem inny wili zagraniczne FURY i to czo kto lubi i jaki jest nie zależy od tego gdzie mieszka tylko jak go rodzice i okoliczne społeczeństwo (patrz grupa rówieśnicza) wychowało!!!
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Qrpianajak nie ci sie nie podoba to nie musisz sie wypowiadac...Przeciez to nie jest obowiazakowe :)
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

rbk nie powstrzymuj jej głosu w dyskusji. Tak samo jak Ty może się wypowiedzieć, a z tego co widać to wcale nie gorzej niż Ty :wink: może się od niej czegoś nauczysz?
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Qrzysio ja jej niezakazłem sie wypowiadac!!!Heh dziewczynie sie niepodoba temat mowi nawet:
Qrpiana pisze:zmieńcie temat bo zaczyna powiewać nudą
No to jesli jej tak strasznie nie pasuje to po co zagladac wogole do tego tematu i krytykowac tych co chca tu cos pisac...:) Dla mnie dziwna osobka...Sam nick...Qrpiana :shock:
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

hazi pisze:mArCiNq wpadnij na Centrum obok obwodnicy. Niby miasto a pola dookoła :wink:

mieszkam w tamtych stronach wiec wiem co tam jest ale to raczej chyba łąki są bo nie zauważyłem zeby w kazdde lato jezdzily jakies traktory czy kombajny i zbieraly siano...

co prawda po jednej ze stron ul. JP II czasem pasą się 2 krowy ale to jest wyjątek a skąd ten człowiek co je ma sie urwal to ja nie mam pojecia

dobra dam wam jeszcze jeden przyklad jesli chcecie poczuc sie "wiejsko" na ulic 11 Listopada tam na przeciwko przychodni sa bloki a obok domki jednorodzinne - to tam trzymaja kury...

ale ja i tak uwazam ze mieszkam w mieście a nie na wsi poza tym mamy prezydenta a nie sołtysa albo wójta... :twisted:
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

Niko pisze:Ludzie!! Co ma wieś do wieśniaków?? Na wsi mieszkają ludzie którzy o wiele przewyrzszają ludzi z ,,miasta'' nie mówie oczywiście o wszystkich... ale czy w miastach nie ma meneli ?? Fakt że na wsi taki pijak dostanie ręte czy coś tam to idzie i pije... ale dlaczego mylicie pojęcia pijaków i wieśniaków ?? Co wy w mieście macie czego ja niemam u siebie?? Małe mieszkania w blokach ?? Odór z celulozy ?? Ja rozumiem że warszawka, kraków to są miasta ale jak wy możecie oke do miasta porównywać?? I jeszcze mylicie pojęcie gospodary i wsi... jak sam hazi napisał na wsi są jakieś zakłady pracy czy coś... ludzie ze wsi mają kase z tej gospodary... i to taką ze pała mała(jak potrafią uzyskać środki unijne) mam kolege co ma 27 lat i jest ,,młodym rolnikem'' on ma tyle kasy ze swojej gospodarki ze można mu pozdzdrościć...i ludzie na wsi nie słuchają tylko disco polo... ja sam nie słucham nic poza techniawką i wielu moich znajomych też...
Mroczny Rzeźnik pisze:Nie wiem jak ty ,ale ja z wieśkami wolę nie zadzierać. Tylko patrzeć jak pod twój dom zajedzie polonez, z którego wytoczy się dziesięciu tubylców (!!!)
A ludzie na wsi to nie mają dobrych samochodów?? Ja mam np passata b6 z 2003 r... źle?? i poldka nigdy nie miałem i nie będe miał...
echh niko widac ze nie byles chyba w zadnegej pozadnej wsi w powiecie.
ogolnie pelno dresow, pod sklepami lady, maluchy i polonezy, a towarzystwo pije piwo i wino marki wino. przejezdzalem rowerem przez chudek w nocy, co dodatkowo mnie utwierda moim przekonaniu.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

A co to mArCiNq w mieście to jest jakiś zakaz na gospodarke?? ,,zróbmy sobie wnuka'' nie oglądaliście?? :twisted: PS: wójt jest w jakiejś dużej gminie a sołtysi na wsiach :twisted: u nas w goworowie są teraz wyboru na wójta... :lol: ciekawe kto wygra :?: :twisted:
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

i owiecki sobie jeszcze kotśtam chodował/choduje nad rzeką :) ale te niektóre cytaty to mnie rozwaliły :) rzućcie jeszcze jakieś :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Niko pisze:A co to mArCiNq w mieście to jest jakiś zakaz na gospodarke??
Zdziwiliby się niektórzy, bo przy samiutkim starym moście jak się zjeżdża, stoi obora... słabo ją widać bo przeszkadzają drzewa. Nie wiem jak teraz, ale jeszcze pare lat temu świnki, krówki i kury z kogucikiem były tam widywane cały czas. Zwłaszcza w zimie, gdy krowy zwożone były z łąk.
__NiCoLa__
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2005, 12:43
Lokalizacja: .... chmm.... no właśnie... skąd???

Post autor: __NiCoLa__ »

Wiecie co??Dla mnie to Wy jesteście ,co tu się wypowiadacie, wieśniakami. W życiu nie słyszałam i nie widziałam bardziej idiotycznego tematu jaki tu jest... Będe utwierdzać w tym że najgorszymi wieśniakami to miastowi są...Ja jestem ze wsi i tego się nie wstydzę a powiem że widziałam i przeżyłam tyle co niejeden miastowy!!Bez urazy ale opanujcie się.Ludzie żyjemy w XXI wieku!!!Nie ma podziału MIASTO-WIEŚ!! Czy Wy tego nie rozumiecie??A Ty Qrzysiu jesteś webmasterem serwisu a piszesz jak totalny Idiota i jeszcze w dodatku takimi głupotami się zajmujesz.. Sory za wyrażenia ale naprawdę mnie to zdenerwowało...
Pozdrawaiam!!
P.S Bez Urazy!!!!
" Trudno nadać sens porządkowi, który dzieje się wbrew rozumowi "
Tomek1988
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 lis 2006, 21:36

Post autor: Tomek1988 »

Czytając wasze idotyczne wypowiedzi zrobiło mi sie niedobrze... K.U.R.W.A mieszkam na wsi i nie wyobrażam sobie życia w mieście... I czego się szczycić ?? Tego że mieszkacie w 3 pokojach 1,5x2 m. PARANOJA !! I ten co mieszka na wsi to nie od razu musi mieć: krowy, konie i świnie... Leczcie się niektórzy !!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Zaraz zaraz. Zacznijmy najpierw od tego, czym jest wieś. Wg mnie to taka dziura gdzie stoi klika(naście) chałupek na krzyż. A widzę że najbardziej bulwersują się ci, co mają neta w domu. Pytam się co to za wieś jeżeli macie neta?? Tu jest mowa o dziurach typu Kierzek, Baba, Zabiele, Nowa Wieś Wschodnia itp. itd. a nie Goworowo, Wojciechowice czy inne.

Ja nie wyobrażam sobie życia w miejscu, gdzie jest jeden sklep, żeby coś więcej kupić prócz chleba, wina albo piwa trzeba zasuwać po kilka dobrych kilometrów do miasta. W takim miejscu nie ma gdzie się wyrwać, spędzic jakoś czas. Jedyna rozrywka (jak już wcześniej opisywałem sytuację na jednej z takich dziur) to zchadzki na przystanku PKS :lol: O czym my wogóle dyskutujemy :?:
I czego się szczycić ?? Tego że mieszkacie w 3 pokojach 1,5x2 m.
Kto tak mieszka to mieszka. Ja akurat mam 5 sporych pokoi+kibel i łazienkę. Natomiast byłem ostatnio u kumpla ze wsi w jego chałupce. Powiem szczerze że szkoda mi się go zrobiło jak zobaczyłem co to są za warunki. Smród spalenizną z komina w całym domu. Poza tym dojechać tam nie było łatwo-błoto, błoto, błoto. Zastanawiam sie co to będzie jak zacznie sypać ostry śnieg. :roll: Ale wiadomo że jak się do tego przyzwyczaiło i nie zna innych warunków to jest SUPER-lepiej niż gdzie indziej (miasto) prawda Niko, Qrpiana, Tomek1988 i inni??
Tomek1988
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 lis 2006, 21:36

Post autor: Tomek1988 »

Hazi Byłeś u jednego kumpla, w jednej wisce, więc możesz nie wypowiadać się na temat mój, Niko, Qrpiana i innych.... Z kąd możesz wiedzieć w jakich warunkach mieszkamy my... Gratuluje 5 pokoi, ale wrażenia to na mnie dużego nie zrobiło.... I jeszcze coś... Znam inne warunki bo jeszcze do niedawna na codzień pracowałem w Warszawie i miasta mam dosyć...
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

Dlatego się pytam, w której wiosce mieszkasz że masz neta na chacie? Jeżeli się wstydzisz podać nazwy to przynajmniej podaj liczbę mieszkańców. Z tą ilością pokoi nie chciałem na tobie robić wrażenia bo to chyba nic nadzwyczajnego-poprostu chciałem ci uświadomić że w mieście całe rodziny nie gnieżdżą się w 3-pokojowym mieszkaniu tak jak ty uważasz :wink: No więc powiedz czym ta Warszawa tak ci zawiniła że jej nie lubisz :) Za dużo czasu wolnego miałeś? Brakowało ci pól i lasów dookoła? A może traktorów i maluchów na drodze? :roll:
Tomek1988
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 lis 2006, 21:36

Post autor: Tomek1988 »

Nie napiszę nazwy miejscowości w której mieszkam... Nie dlatego, że się wtydzę (nic w tym stylu), ale zaraz wszyscy -anty nastawieni do wsi będą mieli nowy temat na forum... A Warszawa- wiesz co, właśnie znudziło mi się mieszkać w ciasnym bloku (powiedzmy te 5 pokoi), (nie wiem jak wy to wytrzymujecie) i gapić się za okno na ludzi, którzy nie mają nawet czasu zatrzymać się na ulicy na chwilkę...
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Wydaje mi się, że niektórzy podeszli trochę za poważnie do tematu, czasami można trochę spojrzeć z przymróżonym okiem na siebie i innych ludzi. Trochę samookrytyki każdemu się przyda. Jak już wcześniej pisałem też mieszkam na wsi i jak czasami widzę tych dresików pod barem to śmiać mi się chce ale z drugiej strony to w np. X czy SCh jest też z kogo się pośmiać.

Jeśli chodzi o temat to moją propozycją będzie Wykrot i Zalesie :wink:

A w Babie też jest net chyba :wink: :lol:

Pozdrawiam i już czekam na odpowiedzi mieszjące mnie z błotem... :D

[ Dodano: 11:56, 07.11.2006 ]
Tak sobie pomyślałem, że jeszcze dodam do tematu Ostrołęke a co mi tam przecież tam też można zobaczyć tych fajnych panów w dresikach. No to teraz po mnie pojadą wszyscy :D :) :lol:
Awatar użytkownika
hazi
plutonowy
Posty: 244
Rejestracja: 30 cze 2005, 12:09
Lokalizacja: Ostro(L)ęka

Post autor: hazi »

draedlord pisze:Tak sobie pomyślałem, że jeszcze dodam do tematu Ostrołęke a co mi tam przecież tam też można zobaczyć tych fajnych panów w dresikach. No to teraz po mnie pojadą wszyscy :D :) :lol:
Tyle że połowa tych dresików w Ostrołęce to wlaśnie ci, którzy zjeżdżaja się z okolicznych wsi do miasta do szkół :wink:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Połowa to psarak, a druga to inne zakątki Ostrołęki, wieś jeździ w jeans'ach.
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

Qrzysio pisze:Połowa to psarak, a druga to inne zakątki Ostrołęki, wieś jeździ w jeans'ach.

hehe
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

weźta przestańta :lol:
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

nie ma to jak na wsi rankiem,śmierdzi gównem i rumiankiem!
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
draedlord
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 15 sie 2006, 20:30

Post autor: draedlord »

M4T3O pisze:nie ma to jak na wsi rankiem,śmierdzi gównem i rumiankiem!
Byłem dziś w Oce. I co do zapachu to celuloza rządzi. Jak wy tam wytrzymujecie??
retsam
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 28 sie 2006, 0:56

Post autor: retsam »

draedlord pisze: Byłem dziś w Oce. I co do zapachu to celuloza rządzi. Jak wy tam wytrzymujecie??
Celuloze da się wytrzymać tak samo jak zapach gnojówki :lol:
Lepiej być nie może...
ODPOWIEDZ