onRelease

Zmiany, propozycje, problemy
Awatar użytkownika
Daasiu
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46

onRelease

Post autor: Daasiu »

Co to ma być?! Wchodzę sobie na stronę.. strona odpala się niby na główną.. a po chwili otwiera się jakby podstrona (moja-ostroleka.pl/onRelease)i jest na niej napisane: "Błąd! Strona o podanym adresie nie istnieje. Jeżeli uważasz to za bład na stronie, skontaktuj się z administratorem. "

W dodatku miałem problemy z zalogowaniem się na forum.. Zróbcie coś, bo coraz więcej problemów jest z Moją-Ostrołęką... :?
Visca el Barça!
Obrazek
Awatar użytkownika
Gonzo
kapral
Posty: 138
Rejestracja: 06 gru 2005, 18:26
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Gonzo »

no ja też od jakiegoś czasu mam problem z logowaniem :/
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Mi nie zmienia się ikonka na forum informująca o nowych postach
Strona główna MO wczytuje się jak by chciała, a nie mogła - pewnie wina serwera, może warto pomyśleć o nowym?
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Co do ikonki na forum to jeśli używasz autologowania, to wyloguj się i zaloguj ponownie po kilku godzinach. Powinno zadziałać.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Dzięki, spróbuję
Obrazek
Awatar użytkownika
Daasiu
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46

Post autor: Daasiu »

"4 tysiące użytkowników każdego dnia, codziennie 7 tysięcy wizyt.." Może i jesteście liderem z pośród ostrołęckich witryn, ale jesteście również liderem pod względem problemów z działaniem strony, bardzo często jest coś z nią nie tak! Albo jakieś błędy na stronie, albo nie można zalogować się na forum, albo poprostu Nie można wyświetlić strony! Może czas najwyższy coś z tym zrobić panowie?!

Dodatkowo proponuję poprzeglądać wszystkie podstrony, bo jest tam bardzo dużo nieaktualnych rzeczy, choćby w dziale "Salony samochodowe" - Powiedzmy, że ktoś z poza Ostrołęki będzie chciał sobie wstąpić do salonu Seata ("SEAT - "Margo" Seat. PHU. Gosk M.,
ul.Hallera 22, tel: 760-03-33") - przyjedzie na miejsce i co się okaże? Że w tym miejscu jest teraz świat alkoholi oraz sklep z wyrobami skórzanymi, czy czymś podobnym..
Visca el Barça!
Obrazek
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

Popieram ja to poprostu uważam ze administratorzy sobie tak do konca nie radzą z serwisem. Ale każdy uczy sie na swojich błędach no nie :)ale ogolnie to + za to co robią.
(L)egia Warszawa!
ODPOWIEDZ