Nieprzyzwoity artykuł

Zmiany, propozycje, problemy
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Nieprzyzwoity artykuł

Post autor: hcuj »

http://www.moja-ostroleka.pl/art/145096 ... ocne-wideo
Trzeba naprawdę nie mieć wstydu, by w tak ważne święto stosować tak ordynarną lewacką propagandę. Nie wiem jaki państwo mają cel w tej publikacji, ale jest absolutnie obrzydliwy.
Kontestacja listy organizacji firmujących te przedsięwzięcie propagandowe i przedstawionych treści tylko jedno przywodzi na myśl - diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni. Tyle mojego komentarza.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: nieprzyzwoity artykuł

Post autor: Qrzysio »

Jaka propaganda? Swoją wolnością nie ograniczaj wolności innych.

Dla równowagi masz życzenia od pani premier i pary prezydenckiej.
Awatar użytkownika
QRP
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 24 paź 2012, 13:05
Lokalizacja: from high mountain

Re: nieprzyzwoity artykuł

Post autor: QRP »

Pewien bardzo mądry człowiek powiedział kiedyś:
Bez wątpienia byłbym chrześci­jani­nem, gdy­by chrześci­janie by­li ni­mi przez 24 godzi­ny na dobę.
Awatar użytkownika
JanuszPL
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 22 kwie 2007, 18:10
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: nieprzyzwoity artykuł

Post autor: JanuszPL »

Qrzysio pisze:Jaka propaganda? Swoją wolnością nie ograniczaj wolności innych.

Dla równowagi masz życzenia od pani premier i pary prezydenckiej.
A co ma wolność do wyczucia smaku? Różnych głupot się po tym portalu można spodziewać ale tu to zaszaleliście, by w wigilię takie coś zamieścić.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nieprzyzwoity artykuł

Post autor: Qrzysio »

Dyskutować na różne tematy warto zawsze, także w Święta.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Nieprzyzwoity artykuł

Post autor: hcuj »

nie jestem pewny, debil czy troll
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Nieprzyzwoity artykuł

Post autor: palipies »

Fundacja Agora, które na co dzień zajmują się problematyką pomocy uchodźcom, zaangażowały się w realizację wspólnego projektu z Agencją K2, K2 Media i Task Force Consulting. Owocem współpracy jest rozpoczynająca się kampania społeczna, która ma na celu próbę zmiany negatywnego postrzegania uchodźców przez znaczną część polskiego społeczeństwa. Filarem kampanii jest przygotowany przez Agencję K2 oraz studio SHOOTME film o niezwykle sugestywnej, prostej fabule.

Wiedząc, że w akcję zaangażowała się fundacja agory (agora jest wydawcą wyborczej) ma się świadomość, w którą "część polskiego społeczeństwa" ma uderzyć ta akcja. Naiwne i żenujące. Brak w tym racjonalności, myśląc że agora może robić cokolwiek, co może służyć Polsce jest czymś na podobieństwo wiary w to, że ISIS może nakręcić spot zapraszający chrześcijan do zakładania kościołów na terenie ich kalifatu.

z kolei moderator będzie robił wszystko byle tylko były wyświetlenia, także ma w sobie coś z trolla, a debili robią z siebie ludzie, którzy się tym emocjonują.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: nieprzyzwoity artykuł

Post autor: hcuj »

Qrzysio pisze:Jaka propaganda? Swoją wolnością nie ograniczaj wolności innych.

Dla równowagi masz życzenia od pani premier i pary prezydenckiej.
rozwiń proszę tą myśl
typek
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 kwie 2007, 22:22

Re: Nieprzyzwoity artykuł

Post autor: typek »

Dedykuję wszystkim tak zwanym "niezależnym" dziennikarzom :):) jest to toast wygłoszony przez sławnego dziennikarza, oczywiście na koniec kariery zawodowej:
”Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety swoich własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach.Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazet, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny.

Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego Narodu w zamian za chleb swój powszedni, czy też – co sprowadza do tego samego – za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc szaleństwo, wznosić toast za niezależną prasę! My, dziennikarze jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!”
Pozostawiam bez komentarza. Bądźmy bardziej krytyczni do informacji, które podają nam media i nieważne pod jaką szerokością i długością geograficzną świata, czy w jakim państwie.
ODPOWIEDZ