Strona 1 z 1

Nieprzyzwoity artykuł

: 24 gru 2015, 16:10
autor: hcuj
http://www.moja-ostroleka.pl/art/145096 ... ocne-wideo
Trzeba naprawdę nie mieć wstydu, by w tak ważne święto stosować tak ordynarną lewacką propagandę. Nie wiem jaki państwo mają cel w tej publikacji, ale jest absolutnie obrzydliwy.
Kontestacja listy organizacji firmujących te przedsięwzięcie propagandowe i przedstawionych treści tylko jedno przywodzi na myśl - diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni. Tyle mojego komentarza.

Re: nieprzyzwoity artykuł

: 24 gru 2015, 16:22
autor: Qrzysio
Jaka propaganda? Swoją wolnością nie ograniczaj wolności innych.

Dla równowagi masz życzenia od pani premier i pary prezydenckiej.

Re: nieprzyzwoity artykuł

: 24 gru 2015, 18:41
autor: QRP
Pewien bardzo mądry człowiek powiedział kiedyś:
Bez wątpienia byłbym chrześci­jani­nem, gdy­by chrześci­janie by­li ni­mi przez 24 godzi­ny na dobę.

Re: nieprzyzwoity artykuł

: 25 gru 2015, 10:37
autor: JanuszPL
Qrzysio pisze:Jaka propaganda? Swoją wolnością nie ograniczaj wolności innych.

Dla równowagi masz życzenia od pani premier i pary prezydenckiej.
A co ma wolność do wyczucia smaku? Różnych głupot się po tym portalu można spodziewać ale tu to zaszaleliście, by w wigilię takie coś zamieścić.

Re: Nieprzyzwoity artykuł

: 25 gru 2015, 14:32
autor: Qrzysio
Dyskutować na różne tematy warto zawsze, także w Święta.

Re: Nieprzyzwoity artykuł

: 25 gru 2015, 16:21
autor: hcuj
nie jestem pewny, debil czy troll

Re: Nieprzyzwoity artykuł

: 25 gru 2015, 22:25
autor: palipies
Fundacja Agora, które na co dzień zajmują się problematyką pomocy uchodźcom, zaangażowały się w realizację wspólnego projektu z Agencją K2, K2 Media i Task Force Consulting. Owocem współpracy jest rozpoczynająca się kampania społeczna, która ma na celu próbę zmiany negatywnego postrzegania uchodźców przez znaczną część polskiego społeczeństwa. Filarem kampanii jest przygotowany przez Agencję K2 oraz studio SHOOTME film o niezwykle sugestywnej, prostej fabule.

Wiedząc, że w akcję zaangażowała się fundacja agory (agora jest wydawcą wyborczej) ma się świadomość, w którą "część polskiego społeczeństwa" ma uderzyć ta akcja. Naiwne i żenujące. Brak w tym racjonalności, myśląc że agora może robić cokolwiek, co może służyć Polsce jest czymś na podobieństwo wiary w to, że ISIS może nakręcić spot zapraszający chrześcijan do zakładania kościołów na terenie ich kalifatu.

z kolei moderator będzie robił wszystko byle tylko były wyświetlenia, także ma w sobie coś z trolla, a debili robią z siebie ludzie, którzy się tym emocjonują.

Re: nieprzyzwoity artykuł

: 27 gru 2015, 16:23
autor: hcuj
Qrzysio pisze:Jaka propaganda? Swoją wolnością nie ograniczaj wolności innych.

Dla równowagi masz życzenia od pani premier i pary prezydenckiej.
rozwiń proszę tą myśl

Re: Nieprzyzwoity artykuł

: 27 gru 2015, 21:29
autor: typek
Dedykuję wszystkim tak zwanym "niezależnym" dziennikarzom :):) jest to toast wygłoszony przez sławnego dziennikarza, oczywiście na koniec kariery zawodowej:
”Każdy z obecnych tutaj wie, że niezależna prasa nie istnieje. Wy to wiecie i ja to wiem: żaden z was nie ośmieliłby się ogłosić na łamach gazety swoich własnych opinii; a gdyby nawet się ośmielił, zdajecie sobie sprawę z tego, że nie zostałyby one nigdy wydrukowane. Dostaję ileś dolarów tygodniowo za to, żebym powstrzymywał się od wyrażania własnych poglądów i opinii w gazecie, w której pracuję. Wielu tu obecnych otrzymuje podobną zapłatę na identycznych zasadach.Gdyby ktoś z was był na tyle szalony, by uczciwie opisać sprawy, znalazłby się natychmiast na bruku. Gdybym dopuścił, by moje prawdziwe opinie zostały opublikowane w którymkolwiek numerze gazet, straciłbym pracę w niecałe 24 godziny.

Praca dziennikarza polega na niszczeniu prawdy, łganiu na potęgę, deprawowaniu, zohydzaniu, czołganiu się u stóp mamony, sprzedawaniu siebie, sprzedawaniu swojego kraju i swojego Narodu w zamian za chleb swój powszedni, czy też – co sprowadza do tego samego – za swoją pensję. Wiecie to wy i wiem to ja. Cóż to więc szaleństwo, wznosić toast za niezależną prasę! My, dziennikarze jesteśmy wasalami, instrumentami w rękach bogaczy, którzy potajemnie spiskują i kierują wszystkim zza kulis! My jesteśmy ich marionetkami! To oni pociągają za sznurki, a my tańczymy! Nasz czas, nasz potencjał i nasze talenty są w rękach tych ludzi. Jesteśmy intelektualnymi prostytutkami!”
Pozostawiam bez komentarza. Bądźmy bardziej krytyczni do informacji, które podają nam media i nieważne pod jaką szerokością i długością geograficzną świata, czy w jakim państwie.