Wolne otwieranie się strony

Zmiany, propozycje, problemy
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Wolne otwieranie się strony

Post autor: oes »

Od kilku dni bardzo wolno otwiera mi się strona Mojej Ostrołęki, inne strony otwierają się duuużo szybciej. Czas otwierania tejże strony to 30 - 65 sek. A strona TO, otwiera się w czsie 2-3 sek. Warunki transmisji są na poziomie 14 -18 kB/s. Najpierw otwiera się logo z reklamami, a dopiero później dalsza część strony. Tak samo sie dzieje, gdy na tej stronie (MO), przeskakuję między komentarzami do tematów :oops:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
tomkurpl
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 17 sty 2006, 15:21
Lokalizacja: Ostrołęka

Wolne otwieranie strony MO

Post autor: tomkurpl »

U mnie jest to samo.Podejrzewam że przyczyną tego może być zbyt duża liczba banerów.Może by poprosić admina o zmiejszenie liczby banerów na stronie To spowodowałoby szybsze ładowanie strony MO
Sie ma
Szuryga
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 06 mar 2006, 18:29
Lokalizacja: Rzekuń

Wolne otwieranie....

Post autor: Szuryga »

Witam mam to samo niedość, że strona się wolno otwiera to na sam pierw reklamy i inne głupoty się otwierają to jeszcze jak jest jakaś ankieta internetowa na MO to jak chcę w niej wziąć udział to dostaje odpowiedz ze już GŁOSOWAŁEM!!!!! :evil: ale ja nie głosowałem :shock: i oco to chodzi :twisted:
SKIFCHLIZ
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Mniej banerów to chyba nie będzie, każdy baner to forsa i raczej z tego MO nie zrezygnuje.

Ale po co robić banery w stylu: "Nowa akieta" albo "ilu radnych głosowało" - bezsens jak dla mnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

a u mnie dzisiaj jest dobrze ale ostatnie 3 dni to tez sie bardzo dlugo otwieraly ale myslalem ze moze jakiegos wirusa zlapalem a widze ze jednak to nie to
ODPOWIEDZ