Moderatorzy

Zmiany, propozycje, problemy
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Moderatorzy

Post autor: Czejen »

Dlaczego modami są osoby, które już od dawna nie udzielają się na forum ?? Dlaczego nie mogą ich zastąpić osoby które się udzielają i naprawde mogły by się zająć moderowaniem forum dla jego dobra...?? Wtedy można by było usunąć ten napis na czerwono na dole strony i napisać jakiś sensowny regulamin...Ale to tylko takie moje pomysły... A co wy o nich myślicie ??
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

O kim mówisz? Moderatorem jestem tylko ja.

Regulamin jest. Przecież sam wyraziłeś zgodę na jego przestrzeganie, rejestrując się na forum. Zacytuję Ci:
Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych. Wyrażasz także zgodę na otrzymywanie treści reklamowych w formie wiadomości email, nie częściej niż raz w miesiącu.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.

Idąc dalej: Czerwony napis na dole strony nie może zniknąć. Niektórzy myślą, że dzięki temu napisowi możecie wypowiadać na wszelkie sposoby o wszystkim i o każdym, jednakże wynika to tylko z nieznajomości polskiego prawa i braku odpowiedzialności za własne wypowiedzi.

Jestem otwarty na wasze propozycje, forum istnieje już bardzo długo, od powstania bardzo dużo się zmieniło.
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Post autor: jarpen »

arecki, Fett, kueRten, Lisek i oczywiscie Maciej Kleczkowski
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

jarpen pisze:arecki, Fett, kueRten, Lisek i oczywiscie Maciej Kleczkowski
no własnie to kim oni są??
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Lukasz
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 07 lut 2007, 15:01
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Lukasz »

Ale dlaczego co niektórym przeszkadza ten napis w kolorze czerwonym na dole. Wiekszości forum taki napis widnieje i nikomu to nie przeszkadza.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Mi on nie przeszkadza, tylko poprostu zdaje mi się, że lepszy by był jasny regulamin na forum a nie taki przy rejestracji, którego i tak większość osób nie czyta...
Lukasz
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 07 lut 2007, 15:01
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Lukasz »

Ale regulaminu nie możesz skrucić z powodu że muszo być zamieszczone różnego rodzaju artykuły!!! napewno każdy by przeczytał ten regulamin jagby on by
  • długości od 3 do 6 linijek!
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Średnio Cie rozumiem :shock:
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Niko pisze:Mi on nie przeszkadza, tylko poprostu zdaje mi się, że lepszy by był jasny regulamin na forum a nie taki przy rejestracji, którego i tak większość osób nie czyta...
I myslisz ze to by cos zmienilo ?? Rzadko kto czyta regulamin czy to forum czy to jakiejs gry lub oprogramowania i nie wazne czy jest na stale czy przy rejestracji
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

arecki pisze:walniając z odpowiedzialności prawnej redakcję Portalu oraz jego Wydawcę
W świetle prawa zawsze można wytoczyć sprawę administratorowi. Niestety. Za konstruktywne uwagi serdeczne dzięki.
ODPOWIEDZ