Zniknięty temat

Zmiany, propozycje, problemy
brexit

Zniknięty temat

Post autor: brexit »

Wczoraj napisałem posta, tworząc nowy temat.
Tytuł tematu : "Wiatraki zabijają ludzi".Niestety dziś nie mogę tego tematu znaleźć.Czy został gdzieś przeniesiony, czy usunięty?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zniknięty temat

Post autor: Qrzysio »

Nie napisałeś, tylko skopiowałeś. Napisz, czekamy.
brexit

Re: Zniknięty temat

Post autor: brexit »

Qrzysio pisze: 04 sie 2018, 11:43 Nie napisałeś, tylko skopiowałeś. Napisz, czekamy.

Mijasz się z prawdą.Posta napisałem sam.To ,że prawie cała treść była skopiowana nie ma nic do rzeczy.
Czy jest zabronione na portalu cytowanie tekstów z artykułów ukazujących się w innych miejscach w necie lub pochodzących z innych źródeł informacji?
Podałem źródło.Jasno napisałem ,że pozostała treść posta pochodzi z tego źródła.


Nie odpowiedziałeś na pytanie.Co się stało z tym postem?
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: Zniknięty temat

Post autor: Markqus »

no to napisał "Artykuł pochodzi ze strony :" ( pozwoliłem sobie skopiować)
brexit

Re: Zniknięty temat

Post autor: brexit »

Markqus pisze: 04 sie 2018, 12:08 no to napisał "Artykuł pochodzi ze strony :" ( pozwoliłem sobie skopiować)
Czy na portalu moja-ostrołeka jest jakiś limit procentowego udziału tekstu własnego w poście ? Jeżeli tak to proszę wskazać punkt regulaminu , który taki limit ustala.
Jeżeli nie to nie widzę powodu dokonywania zmian w tekście i /lub pisania własnego , gdy moim zdaniem zgadzam się zarówno z tezami posta , który cytuję jak i jego formą.

Pytanie pozostaje aktualne.Gdzie podział się ten post ?
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: Zniknięty temat

Post autor: Markqus »

to wal ten artykuł jeszcze raz
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Zniknięty temat

Post autor: marbac »

Chodzi o ten wątek?
viewtopic.php?t=13276&f=5
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: Zniknięty temat

Post autor: Markqus »

chyba nie - tytuł inny - jego zabijają a ten rujnuje
brexit

Re: Zniknięty temat

Post autor: brexit »

marbac pisze: 04 sie 2018, 13:05 Chodzi o ten wątek?
viewtopic.php?t=13276&f=5

Nie.

Wkleję to jeszcze raz.Zastanawia mnie tylko powód takiej decyzji.Na razie Qrzysio i jego orzeły poza próbami skierowania dyskusji na boczne tory nie raczą odpowiedzieć na zadane pytanie.Nawet dla Qrzysia nie powinno być one zbyt trudne do zrozumienia.
Więc drogi Qrzysiu- podejrzewam, że pod tym oryginalnym nickiem kryje się Wielki Guru Smogu , redakcyjny oberfuhrer Krzysztof Chojnowski-czy zrozumiałeś pytanie? Pytanie to brzmi :

Czy post o temacie : "Wiatraki zabijają ludzi" został usunięty czy przeniesiony ?
Jak masz problemy kognitywne to poproś kogoś mądrzejszego ,żeby przeczytał pytanie i napisał odpowiedź.
brexit

Re: Zniknięty temat

Post autor: brexit »

Tym razem skasowano treść posta zostawiając tylko link.
Proszę podać powód.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zniknięty temat

Post autor: Qrzysio »

Słuchaj trollu, jesteś specjalistą od wszystkiego, więc na pewno znasz też ustawę o prawie autorskim. Mamy taką w Polsce. Wcale nie jest długa.
brexit

Re: Zniknięty temat

Post autor: brexit »

Qrzysio pisze: 05 sie 2018, 16:25 Słuchaj trollu, jesteś specjalistą od wszystkiego, więc na pewno znasz też ustawę o prawie autorskim. Mamy taką w Polsce. Wcale nie jest długa.
Qrzysiu , a jak kompilujecie teksty z Pudelka , czy innej tego typu "strawy intelektualnej" dla redakcji serwisu moja-ostroleka , to ustawa o prawie autorskim nie obowiązuje ?
Żeby jeszcze te kompilacje były na jakimś poziomie.Ale to tak nieporadne gramatycznie ,że się zastanawiam, jak autor przebrnął podstawówkę.
brexit

Re: Zniknięty temat

Post autor: brexit »

"Art. 25. Dozwolony użytek publiczny w prasie, radiu, telewizji i Internecie


1. Wolno rozpowszechniać w celach informacyjnych w prasie, radiu i telewizji:

1) już rozpowszechnione:

a) sprawozdania o aktualnych wydarzeniach,

b) artykuły na aktualne tematy polityczne, gospodarcze lub religijne, chyba że zostało wyraźnie zastrzeżone, że ich dalsze rozpowszechnianie jest zabronione,"
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Zniknięty temat

Post autor: hcuj »

Qrzysio pisze: 05 sie 2018, 16:25 Słuchaj trollu, jesteś specjalistą od wszystkiego
Kiedy możemy spodziewać się odpowiedzi w temacie dot. rzekomego smogu?
Jak wygląda wasza współpraca z organizacjami sabotującymi budowę elektrowni?
brexit

Re: Zniknięty temat

Post autor: brexit »

Usuwanie niewygodnych postów to nowa świecka tradycja na tym portalu.
Tym razem został zniknięty mój post o wyroku hejtera Owsiaka. Prymitywna , prostacka cenzura hipokryto Chojnowski.
Czy może znowu to Reptilianie ? Czy to może chemtrails ?
ODPOWIEDZ