Dwa pytania

Zmiany, propozycje, problemy
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3282
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Dwa pytania

Post autor: Qrzysio »

hcuj pisze:
10 sie 2018, 19:24
I korzystając z okazji, że zaszczycił nas sam redaktor: Czy portal Moja Ostrołęka nawiązał współpracę ze stowarzyszeniem „Pracownia na rzecz wszystkich istot”?
Pracownia na rzecz Wszystkich Istot wysyła materiały do wszystkich ostrołęckich mediów. Tak samo wpisuje wszystkie ostrołęckie media np. do postów na Twitterze (przykład: https://twitter.com/PracowniaBystra/sta ... 30/photo/1). Wystarczyło oczywiście odezwać się do tego stowarzyszenia i zapytać o zdjęcia np. z ostatniego montażu żarówek. Okazało się, że spośród ponad 30 rodzin, kilka wyraziło zgodę na wykonanie zdjęć przez media, więc nasz fotoreporter umówił się z członkami "Pracowni" i mógł uczestniczyć i wykonać zdjęcia podczas akcji. To samo mogły zrobić inne media, my skorzystaliśmy.
hcuj pisze:
10 sie 2018, 19:24
Na jakich zasadach - na stronie głównej - otrzymuje się bana na IP po dodaniu krytycznego komentarza odnośnie działalności rzeczonego stowarzyszenia?
Od kilku, jeśli nie kilkunastu miesięcy, nikt nie dostał u nas bana. Sporadycznie, szczególnie osoby starsze, czasami zgłaszają kłopot z umieszczeniem komentarza. Najczęściej jest to problem z ich komputerem. Nie wiem jaki przypadek jest u ciebie, istnieje bardzo wiele możliwości. Nie mamy żadnych filtrów, które po wpisaniu jak to określiłeś - krytycznego komentarza odnośnie działalności rzeczonego stowarzyszenia - rozdawałby bany. Jeżeli naprawdę chcesz rozwiązać ten kłopot to musimy najpierw poznać pełną treść komentarza, by sprawdzić czy filtr nie blokuje np. odnośnika do strony internetowej lub np. wykrywa słowo na "ch" - z tym są największe problemy, bo np. słowo "cechujący" zawiera w sobie wulgaryzm.

ODPOWIEDZ