Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Zmiany, propozycje, problemy
brexit

Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: brexit »

Od dwóch dni nie mogę dodawać komentarzy pod artykułami. Czy redakcji jest coś na ten temat wiadomo ?
Podejrzewam ,że zostałem zablokowany celowo, bo nie piszę radosnych peanów na cześć duetu zbawców Ostrołęki radnych Kulika i Kleczkowskiego.
jermak
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Re: wybory samorządowe - referencje

Post autor: jermak »

Cenzura? i to prewencyjna?
Panie Brexit !
Nie wiem czy dla jednej osoby zmieniono by konfigurację forum Ostrołęki, no ale jesteś z Wielkiego Świata i może tam tak to działa.
Tutaj mali ludkowie jakoś spokojnie wymieniają się poglądami i ostatnio nikogo nie zamknęli, nawet nie zatrzymali na 48h, także nie banują na forum.
Sprawdź ustawienia przeglądarki, swoje ustawienia konta, zrestartuj komputer, może znajdziesz bardziej proste rozwiązanie.
Zdrowia życzę.
brexit

Re: wybory samorządowe - referencje

Post autor: brexit »

jermak pisze: 09 paź 2018, 0:43 Cenzura? i to prewencyjna?
Panie Brexit !
Nie wiem czy dla jednej osoby zmieniono by konfigurację forum Ostrołęki, no ale jesteś z Wielkiego Świata i może tam tak to działa.
Tutaj mali ludkowie jakoś spokojnie wymieniają się poglądami i ostatnio nikogo nie zamknęli, nawet nie zatrzymali na 48h, także nie banują na forum.
Sprawdź ustawienia przeglądarki, swoje ustawienia konta, zrestartuj komputer, może znajdziesz bardziej proste rozwiązanie.
Zdrowia życzę.
Udokumentowałem to ,że nie mogę dodawać postów.I dziwnym trafem stało się to po wklejeniu linka do tekstu o Smarzowskim, lub napisanym przeze mnie jednocześnie tekście o znalezieniu się Kleczkowskiego na Liście Wstydu.A co do Twoich uwag.
Najpierw nie wchodziły mi posty gdy używałem jednej przeglądarki.Użyłem więc drugiej.Nie było problemu.Udało mi się napisać dwa posty.
Zobacz sobie temat o prowokacji faktu.
Ale gdy próbowałem napisać trzeci znowu porażka.Więc usunąłem ciasteczka.Łącznie z flashowymi. O dziwo dodawanie postów znowu stało się możliwe.Napisałem jeden , po czym sytuacja powtórzyła się.Po powtórnym usunięciu ciasteczek było ok, ale potem i usuwanie ciasteczek nic nie dawało.Kompa wyłączałem kilka razy między dodawaniem postów.Problemy techniczne po mojej stronie wykluczam.
Ale nie muszą zmieniać na portalu konfiguracji.Większość portali - wszystkie prawdopodobnie- mają wbudowane możliwości blokowania użytkowników w różny sposób.

Sam jakiś czas temu bawiłem się w admina , co prawda była to strona postawiona na PHP- Fusion, ale były możliwości banowania użytkowników.
W różny sposób.Podejrzewam jednak , że uniemożliwiono mi dodawanie postów pod artykułami bez upublicznienia tego faktu.
Ten portal jest jedyny , na którym mam takie problemy.A piszę na kilkunastu.
brexit

Re: wybory samorządowe - referencje

Post autor: brexit »

jermak pisze: 09 paź 2018, 0:43 Cenzura? i to prewencyjna?
Panie Brexit !
Nie wiem czy dla jednej osoby zmieniono by konfigurację forum Ostrołęki, no ale jesteś z Wielkiego Świata i może tam tak to działa.
Tutaj mali ludkowie jakoś spokojnie wymieniają się poglądami i ostatnio nikogo nie zamknęli, nawet nie zatrzymali na 48h, także nie banują na forum.
Sprawdź ustawienia przeglądarki, swoje ustawienia konta, zrestartuj komputer, może znajdziesz bardziej proste rozwiązanie.
Zdrowia życzę.
Jak widzisz redakcja nabrała wody w usta.Nie pojawiła się żadna odpowiedź.Traktuję to jak potwierdzenie moich podejrzeń i przyznanie się do stosowania cenzury prewencyjnej na portalu , poprzez uniemożliwienie mi dodawania postów pod artykułami.
Nie dość , że nie macie w tej redakcji odwagi się pod artykułami podpisać , to nie macie się odwagi przyznać do cenzury.
A i jermak. Bo nie zdążyłem napisać rano. To na pewno nie jst nic z ustawieniami kompa.Gdyby w tym tkwił problem to mógłbym dodawać posty używając smartfona.A nie mogę tego robić.Więc to nic w ustawieniach kompa jak sugerujesz.
Nie dokonywałem też ostatnio zmian w ustawieniach konta.Zresztą to na pewno też nie jest przyczyną, bo przecież komentarze pod artykułami piszę nie logując się.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: Qrzysio »

Przepraszam za późną odpowiedź. Moim zdaniem powody mogą być dwa:
1. Chemtrails.
2. Reptilianie.
brexit

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: brexit »

Jestem pewien, że portal moja-ostrołeka zastosował cenzurę prewencyjną uniemożliwiając mi dodawanie postów pod komentarzami.Poproszę o zaprzeczenie pisząc zdanie
Nie podjęliśmy ani my w redakcji portalu , ani nikt na nasze zlecenie blokowania użytkownikowi brexit dodawania postów.
Lub zdanie semantycznie równoważne.

Proszę o przyznanie tego wprost.

Usiłuje dać Pan wymijającą odpowiedź Panie Chojnowski, bo praktycznie jestem pewien ,że za tym nickiem się Pan kryje.
W sumie to rozumiem.Brakuje argumentów, to uciekacie się do zagrywek na takim poziomie.
To jak ma Pan na tyle odwagi cywilnej , żeby przyznać się do cenzury ?

Chwilowo mam bardzo mało czasu.A nie chcę się użerać z osobnikami Pańskiego pokroju kosztem odpoczynku, lub snu.Ale nic Wam to nie da.
Zachęcam do czytania moich komentarzy pod artykułami, do czasu wyborów pod innymi nickami :D :D :D
:D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: Qrzysio »

Żaden z masońskich sponsorów, ani nikt z zagranicy lub lewackich środowisk (także matołkowatych) nie ingerował w nasze wysoko zaawansowane systemy cenzury. Przyznaję jednak, że od kilku miesięcy odnotowujemy ataki Replitilianów na nasze serwery. Niestety wysoki wpływ na boty cenzurujące wypowiedzi światłych użytkowników ma też chemtrails, stąd czasami borykają się oni z kłopotami podczas publikacji własnych treści (komentarzy).
Markqus
plutonowy
Posty: 217
Rejestracja: 02 kwie 2018, 16:40

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: Markqus »

Qrzysio pisze: 09 paź 2018, 23:09 Żaden z masońskich sponsorów, ani nikt z zagranicy lub lewackich środowisk (także matołkowatych) nie ingerował w nasze wysoko zaawansowane systemy cenzury. Przyznaję jednak, że od kilku miesięcy odnotowujemy ataki Replitilianów na nasze serwery. Niestety wysoki wpływ na boty cenzurujące wypowiedzi światłych użytkowników ma też chemtrails, stąd czasami borykają się oni z kłopotami podczas publikacji własnych treści (komentarzy).
dobre , a nawet bardzo.
formatcedwukropek
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:12

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: formatcedwukropek »

Qrzysio pisze: 09 paź 2018, 21:07 Przepraszam za późną odpowiedź. Moim zdaniem powody mogą być dwa:
1. Chemtrails.
2. Reptilianie.
Dodałbym:
3. Płaskoziemcy.
typek
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 kwie 2007, 22:22

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: typek »

Markqus pisze: 10 paź 2018, 11:36
Qrzysio pisze: 09 paź 2018, 23:09 Żaden z masońskich sponsorów, ani nikt z zagranicy lub lewackich środowisk (także matołkowatych) nie ingerował w nasze wysoko zaawansowane systemy cenzury. Przyznaję jednak, że od kilku miesięcy odnotowujemy ataki Replitilianów na nasze serwery. Niestety wysoki wpływ na boty cenzurujące wypowiedzi światłych użytkowników ma też chemtrails, stąd czasami borykają się oni z kłopotami podczas publikacji własnych treści (komentarzy).
dobre , a nawet bardzo.
Chore. Czyli coś jest na rzeczy skoro admin w ten sposób odpowiada.
jermak
kapral
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2018, 20:36

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: jermak »

Szanowny Panie Typek,
Rozumiem dlaczego nie grasz w Totolotka, przecież gdybyś nie wygrywał w każdym losowaniu, to " coś byłoby na rzeczy" na przykład Eskimosi, cykliści, ufoludki.
Nie boisz się otworzyć lodówki? tam też może czyhać "zło".
Jan Kowalski z Ostrołęki
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 paź 2018, 12:14

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: Jan Kowalski z Ostrołęki »

brexit, PiSowska łachudro, kłamco, oszczerco i oszuście, a możesz nam naPiSać, w jaki sposób można kogoś zablokować na forum?

Co można zablokować nick - zmień i sprawdź, IP - zmień i sprawdź.

Poza tym, ile razy deklarowałeś, że znikniesz z forum? to może czas byłby najwyższy, żeby się wywiązać z obietnic - mało tego, namawiałeś do tego innych i być może, jakiś bezmózg Cie posłuchał, a więc jak wyglądasz w jego bezmózgich oczach?

Jak można uczestniczyć w forum, na temat którego, ma się, jak najgorsze zdanie?
Jan Kowalski z Ostrołęki
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 paź 2018, 12:14

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: Jan Kowalski z Ostrołęki »

Poza tym, uważasz redakcje, za głupszą od bambusa (mowa o trawie), że skoro Cię zablokowali na forum, to dają Ci sie rozwijać tutaj - na prawdę, tak uważasz?
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: hcuj »

Rżnięcie głupa - też metoda.
PS Ładnie nam się tu przedstawił nowy kolega. Chyba ten słynny kozak w necie
Jan Kowalski z Ostrołęki
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 11 paź 2018, 12:14

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: Jan Kowalski z Ostrołęki »

Nie, ja z dziada, pradziada Polak.
formatcedwukropek
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:12

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: formatcedwukropek »

Szanowny Panie Adminie Drogi Wszechmocny, a może by tak w trosce o pozostałych użytkowników forum, rzeczywiście zablokować kolegę brexita? Taki soczysty ban na pewno dobrze zrobi jemu i nam. My odpoczniemy od jego bredni, on ze złości powyrywa sobie włosy z głowy, dzięki czemu nie będzie ona jałowa tylko wewnątrz. Wszystkim wyjdzie na dobre, serio!
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: hcuj »

Spoko, przecież najgłośniej tutaj krzyczano o cenzurze w kinie, to łaskawca z redakcji nie będzie chyba banował, co nie? Nie to co najbardziej hehe pozytywny radny Kleczkowski na fejsie :)))
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: hcuj »

Ej, a jak to jest, że komunikat n/t rzekomej obecności brzydkich wyrazów (na stronie głównej) wyświetla się jedynie przy pewnym jednym IP?
To jak to jest adminie, kto tu robi kogo w ciula? Możemy liczyć na jakieś żarciki?
brexit

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: brexit »

Qrzysio pisze:Żaden z masońskich sponsorów, ani nikt z zagranicy lub lewackich środowisk (także matołkowatych) nie ingerował w nasze wysoko zaawansowane systemy cenzury. Przyznaję jednak, że od kilku miesięcy odnotowujemy ataki Replitilianów na nasze serwery. Niestety wysoki wpływ na boty cenzurujące wypowiedzi światłych użytkowników ma też chemtrails, stąd czasami borykają się oni z kłopotami podczas publikacji własnych treści (komentarzy).
Traktuję jako przyznanie się do uniemożliwiania mi dodawania postów pod artykułami.
Prosiłem o jasne zaprzeczenie.Nie nastąpiło.Zamiast tego powyższy tekst.
Uznaję ten tekst i sposób w jaki admin , czy tam redaktor, reaguje na moje prośby o zaprzeczenie za przyznanie się do blokowania moich postów.A czy to Reptilianie , Chemtrails, boty , czy robótki ręczne Qrzysia powodują tę prewencyjną cenzurę to dla mnie bez znaczenia.

Taka ta Wasza cenzura prewencyjna jakaś nieszczelna jak widać.Reklamuj Qrzysiu u Reptilian. Kilka postów napisałem.Tak na początek.
Niestety na razie kombinuję doraźnie, ale może będę musiał załatwić sprawę systemowo, bo to trochę kłopotliwe rozwiązanie.Na szczęście nie jesteście w stanie z braku wiedzy zrobić blokady , która nie ma dziur.


To się Chojnowski nazywa hipokryzja. Nagonkę robicie na instytucje w Ostrołęce za rzekomą cenzurę prewencyjną, a sami mi blokujecie dodawanie postów pod komentarzami. Psujecie Reptilianom opinię.
Czyli stosujecie tę cenzurę prewencyjną , którą rzekomo zwalczacie. I jeszcze nie macie odwagi , żeby się do tego otwarcie po męsku przyznać.
A co tam u osobnika z Listy Wstydu Pulsu Biznesu czyli radnego Kleczkowskiego ? Wypisał się z PO ? Udaje bezpartyjnego ? Może ma coś wspólnego z Reptilianami ?
A może redaktor Qrzysio nam wyjaśni jakie to ma radny Kleczkowski związki z portalem moja-ostroleka.
Bo dochód Pro-net , czy jak tam się tra firma dokładnie nazywa w oświadczeniu majątkowym za 2017 rok radny Kleczkowski pokazał.

Stosowanie cenzury prewencyjnej pod postami , ale już nie na forum ma sens.
Artykuły czyta znacznie więcej osób , pewnie nawet kilkadziesiąt razy więcej niż posty na forum.
Więc to co piszę tu dotrze do niewielkiej liczby ludzi.Widać choćby po ilości wyświetleń.
sylwor
plutonowy
Posty: 210
Rejestracja: 01 kwie 2009, 14:13

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: sylwor »

Brexit jeśli skończysz z prochami i alkoholem to bez problemu poradzisz sobie z wpisami.
A jeśli tego nie zrobisz to oprócz "cenzury prewencyjnej" pojawią się białe myszki.
brexit

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: brexit »

Reasumując. Podejrzenia do stosowania cenzury prewencyjnej okazały się w pełni uzasadnione.
Co prawda "redaktor" Qrzysio winą obarczył chemtrails i Reptilian, ale czego się można spodziewać po osobniku , który jest w stanie zniżyć się do publikacji- bez względu na to, czy zrobił to on osobiście, czy któryś z podległych mu pracowników- do robienia sensacji z czyjejś śmierci, ze względu na miejsce takowej.

Przynajmniej ja niczego innego poza łajdactwem się nie spodziewałem.Żerowanie na taniej sensacji podając niepotrzebne szczegóły śmierci, pozwala na wysnucie przypuszczenia, że zrobiono tę chamską zagrywkę w celach komercyjnych.Jest bowiem na portalu rubryka odeszli do wieczności.I umieszczenie w tej rubryce i tylko w tej rubryce informacji o śmierci tego człowieka świadczyłoby o braku intencji wykorzystania niecodziennych okoliczności tragedii , jaką jest ludzka śmierć do poprawy statystyk.
Napisanie oddzielnego artykułu o tym jednym człowieku każe domniemywać z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością o niskich pobudkach "redaktora" Qrzysia.
Dlatego moim zdaniem zasłużył sobie w pełni na zaszczytne miano Szambelana.Etymologia tego tytułu nie sprawi inteligentnemu czytelnikowi problemów.A "redaktorzy" z portalu m-o mogą kogoś mądrzejszego dopytać.

Tradycyjnie z wyrazami braku szacunku Szambelanie Qrzysiu
brexit
brexit

Re: Podejrznie cenzury prewencyjnej na portalu

Post autor: brexit »

A osobnikom : jermak,formatcedwukropek,sylwor i Koń-walski odpowiem cytatem z Tuwima :

"Próżnoś repliki się spodziewał.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię je bał,
bo to mezalians byłby dla psa."
ODPOWIEDZ