Śmietnik

Zmiany, propozycje, problemy

Czy założyć nowy dział "Śmietnik" ?

Jestem za
13
81%
Jestem przeciw
3
19%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
Dark Slayer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 26 mar 2007, 21:50
Lokalizacja: From the deepest part in the hood

Śmietnik

Post autor: Dark Slayer »

W związku z narastającym zaśmieceniem forum wpadłem na pomysł ,iż można by było założyć nowy dział o jakże wdzięcznej nazwie "ŚMIETNIK". Widziałem to rozwiązanie na kilku forach i tam raczej się sprawdziło. Admin mógłby wrzucać do tego działu bezsensowne lub wręcz idiotyczne tematy typu: "Najtaniej" czy "Szkoła w gimnazjum w Rzekuniu". W ten sposób nie zajmowałyby one miejsca i łatwiej byłoby wyszukać normalne (potrzebne i sensowne ) tematy. Pomysł daję pod głosowanie w ankiecie, ale jak wiadomo decyzja będzie zależała głownie od admina.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Owszem przydało by się też wrzucić do śmietnika stare tematy nie odświeżane dłuższy czas, ktoś będzie zainteresowany to znajdzie przez opcje "szukaj", będzie troszkę przejrzyściej.
Obrazek
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Jestem za.
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

Oł je, ja też xD
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
Arrab
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 05 kwie 2006, 17:45

Post autor: Arrab »

A niech tam będzie... co mi tam za różnica :P
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

jestem przeciw, po co ? przeciez jest hyde park a tam mozesz pisac o wszystkim i o niczym czyli to samo co śmietnik tyle ze inna nazwa, po co 2 taki sam dział
Awatar użytkownika
Dark Slayer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 26 mar 2007, 21:50
Lokalizacja: From the deepest part in the hood

Post autor: Dark Slayer »

Mylisz pojęcia Marcinq. Hyde Park służy do pisania tematów jak sam powiedziałeś "o wszystkim i o niczym". Natomiast debilne, bezsensowne lub takie ,którymi nikt się nie interesuje można by wrzucać do Śmietnika. Z tego co widać właśnie Hyde Park jest najbardziej zaśmiecony a jest tam wiele ciekawych tematów, których znalezienie może sprawiać problem. Po co temat na który nie dano żadnej odpowiedzi ma zajmować miejsce? To jest bez sensu. Nie wiem może tobie podobają się tematy typu "Szkoła w gimnazjum w Rzekuniu" lub "Najtaniej", ale de gustibus non est disputandum. Moim zdaniem tego typu tematy są wręcz idiotyczne, źle świadczą o zakładających je ludziach (w większości przypadków-dzieci) i zajmują bezsensownie miejsce, przez co znalezienie ciekawego czy potrzebnego tematu jest utrudnione.

[ Dodano: 20:40, 01.04.2007 ]
No jak widać mało osób interesuje się tym co się dzieje z/na forum. Mamy 1405 użytkowników, a w rzeczywistości grubo ponad 1000 są to konta nieużywane. Tak naprawdę udziela się 20 ,może 30 osób.

Teraz pojawia się pytanie ile głosów potrzeba zebrać, żeby zmotywować admina do działania.Z 1404 osób głosy oddało około 30. Według mnie to dziwne. W temacie o ostrzeżeniach zebrano "na +" ponad 20 głosów, a reakcji jak nie było, tak i nie ma. Mam nadzieję ,że w tym temacie admin okaże większe zainteresowanie i podejmie jakieś działania, bo według mnie nowy dział byłby bardzo użytecznym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
M4T3O
kapral
Posty: 111
Rejestracja: 25 kwie 2006, 17:08
Lokalizacja: różnie bywa :p

Post autor: M4T3O »

Dział ,,śmietnik'' przydałby się, ale nie jest konieczny bo to forum jest niewielkie(ilość osób), i mało dynamiczne, więc niema problemów ze znalezieniem tematów które nas interesują wśród tych bezsensu.
Ciesz się życiem ciesz, bo jest tylko jedno moje słowa szczera prawda i to wiem na pewno''
Awatar użytkownika
list40i4
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 01 gru 2006, 23:00
Lokalizacja: O-ka

Post autor: list40i4 »

Zgadza się. Jest tylko małe ale: w tych interesujących tematach zdarzają się posty często z nim nie związane :(
Obrazek
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Wiesz M4T3O możne wywalić i ktoś nowy na forum nawet się o nich nie dowie, ale gdyby był śmietnik to ktoś taki mógłby się pośmiać z głupich tematów niektórych userów...
list40i4 to w takim przypadku ,,Śmietnik'' i tak nic nie da bo chyba się nie da przenieść jednego posta, a całego tematu za parę off-topów nie usuniesz prawda ?? w takim przypadku po prostu należy usunąć off-top a nie przenosić do ,,Śmietnika''.
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

jestem za owym rozwiazaniem :D
HAHAA
kapral
Posty: 118
Rejestracja: 14 sie 2005, 1:00

Post autor: HAHAA »

Te gosciu wyzej lepiej nie badz za bo wszystkie Twoje posty tam wrzuca:)
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

ssij po same kule pij! 8)
Awatar użytkownika
DarkButerfly=)
starszy szeregowy
Posty: 86
Rejestracja: 18 mar 2007, 1:22
Lokalizacja: Ze SzpitalaxD

Post autor: DarkButerfly=) »

Dobre, dobre pufty dżaga <cfaniak>
(L) FanS!xD
(L) ChooliganS!
MZKS Narew Oł Jea!
Awatar użytkownika
Dark Slayer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 26 mar 2007, 21:50
Lokalizacja: From the deepest part in the hood

Post autor: Dark Slayer »

Jak zwykle admin wykazuje niezwykłe zainteresowanie inicjatywami użytkowników (chyba ,że mści się na mnie za wcześniejsze pojazdy ? :wink: )

Co z ostrzeżeniami??? Otrzymaliście coś takiego???
Ciekawe co będzie z tym pomysłem, pewnie to samo co z całą resztą...
Kompletny Ignor <?>
ODPOWIEDZ