Problem z dodawaniem komentarzy

Zmiany, propozycje, problemy
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: hcuj »

Czy tylko ja nie mogę dodać dłuższego komentarza zawierającego słowo „Klekot”?
A po próbie dodania takowego nie można dodawać już żadnych komentarzy do czasu zmiany IP?
Nie dotyczy to komentarzy zawierających samo to słowo. Musi być koniecznie kilka wyrazów.
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: marbac »

Nie chciałem w to wierzyć, więc sprawdziłem i faktycznie nie da się dodać komentarza zawierającego słowo "Klekot"...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: Qrzysio »

Takich wyrazów jest o wiele więcej. Szczególnie w kampanii wyborczej uaktywniła się grupa trolli, która obrażała polityków każdej opcji. Inne zablokowane wyrazy to m.in. niewydymanka, ścierwo, szwab, polszewik i wiele innych podstawowych zwrotów używanych przez trolli jak właśnie hcuj. Ciekawe czy w domu tak samo się wyrażają do swoich małżonków i dzieci.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: hcuj »

Czyli admin równa słowo „klekot” z polszewikiem, ścierwem i szwabem?
xD
kanalia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 kwie 2014, 16:19

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: kanalia »

@hcuj, na to wychodzi :lol: .
To Ty nie wiedziałeś, że słowo "klekot" jest powszechnie uznane za obraźliwe? :lol:
No, przynajmniej do następnych wyborów. :wink:
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: _KanaR_ »

Cenzura na M-O działa ale tylko w jedną stronę. Dobre jest tylko to co obraża byłego prezydenta. Wtedy KODziarskie trolle mogę popłynąć w swoich fantazjach. Jak skomentujesz coś o obecnej władzy a co jest nie po myśli administratora to od razu jesteś trollem obrażającym ludzi i nie możesz nic wrzucać bo dostajesz bana.
Tak wygląda demokracja wg M-O. Tak jak całej tej śmiesznej opozycji. Tym bardziej wiadomo kim jest nasz v-ce i jakie ma powiązania z M-O. Broń Boże aby go nie obrazić. Ma być tylko sielanka z Kulikiem i V-ce.
Qrzysio pisze: 30 gru 2018, 2:32 [...]Ciekawe czy w domu tak samo się wyrażają do swoich małżonków i dzieci.
Działa to i w drugą stronę. Czy KODziarskie trolle mogą obrażać byłego prezydenta? W sumie Wy jesteście takimi trollami. Też tak wyrażacie się do swoich małżonków i dzieci w domu? To jak cisnęliście po Kotowskim w czasie kampanii to była taka żenada, że szkoda gadać. Stoczyliście się na samo dno.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: hcuj »

„Kler” też zablokowałeś dla naszego dobra?
formatcedwukropek
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 26 paź 2013, 18:12

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: formatcedwukropek »

_KanaR_, piszesz o obrażaniu byłego prezydenta, jednocześnie sam obrażasz przy tym innych ludzi. Nie pisałeś nic na forum o cenzurze i demokracji, gdy poprzedni prezydent zablokował "Kler". Jesteś więc taki sam, jak ci, do których masz pretensje.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: _KanaR_ »

formatcedwukropek pisze: 01 sty 2019, 12:21 _KanaR_, piszesz o obrażaniu byłego prezydenta, jednocześnie sam obrażasz przy tym innych ludzi. Nie pisałeś nic na forum o cenzurze i demokracji, gdy poprzedni prezydent zablokował "Kler". Jesteś więc taki sam, jak ci, do których masz pretensje.
Do kina nic nie powinien mieć bo kto coś chce obejrzeć to o tak obejrzy. Ta blokada kleru to była największa głupota jaką kotowski mógł zrobić.
Nie obrażam a odpisuję na to co wolno o kim pisać. Atakować kotowskiego na tym lewackim portaliku można i to jest cacy a jak ktoś pisze o kuliku lub kleczkowskim coś nie tak to już jest trollem.
Zasada jest jedna... Pisać byle co byle dobrze o lewakach. Ja rozumiem że stołek vice za darmo z nieba nie spadł ale trochę obiektywizmu.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: Qrzysio »

Jesteś nieobiektywny, ale rozumiem to, bo nie wiesz wszystkiego lub nie wszystko zauważyłeś. To właśnie na Mojej Ostrołęce, i tylko na Mojej Ostrołęce, od długich miesięcy stale i regularnie pisali zwolennicy prawicy, regularnie pod stałymi pseudonimami: Anka PiSanka, brexit, tępiciel lemingów i wiele innych osób. Co więcej np. Anka PiSanka ma zastrzeżony pseudonim, aby inne osoby się pod nią nie podszywały. Usuwamy na jej prośbę najbardziej wstrętne wpisy, które czasami nie tylko nie nadają się na portal, ale też są na granicy prawa. Szanujemy każdą stronę, to właśnie tylko na Mojej Ostrołęce nie są kasowane komentarze, choć oczywiście wielu z was napisze, że są. Ale ja mam dokładne statystyki i wiem, który komentarz został usunięty i kiedy. To są pojedyncze sztuki w skali miesiąca, a najczęstszy powód to po prostu wulgarna wypowiedź, albo wniosek konkretnej osoby, której dane ujawniono w komentarzu lub wskazanie, że mogło dojść do pomówienia.

Niektóre wyrazy musiały zostać zablokowane nie przez to, że same w sobie są obraźliwe, ale w połączeniu z innymi były wykorzystywane przez trolli. Proszę też zwrócić uwagę na to, że zwykli ludzie nie posługują się ksywkami mówiąc o politykach, ale nazwiskami. Tych nikt nie blokuje. Używanie przez trolli ksywek doskonale pokazuje, jak bardzo są zaangażowani politycznie i nienawidzą konkurencyjnej opcji światopoglądowej.

Taki hcuj, pisze pod kilkunastoma pseudonimami, wszędzie wstawia wyzwiska, a dziś stawia się za wzór obrońcy swobody wypowiedzi. Wystarczy prześledzić jego posty na forum lub poczytać co wypisuje w komentarzach. Podwójne standardy.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: _KanaR_ »

Qrzysio Wam radzę jako administratorom i redaktorom (chyba, ze ktoś ma tylko aspiracje i zero pojęcia o tej pracy) być bardziej obiektywnymi. Od kiedy Kulik wygrał wybory to Wasze artykuły o nim to jakaś porażka. Przedstawiacie go jakby był lekarstwem na zło całego świata :D Nie uważam Kotowskiego za dobrego prezydenta i wiedziałem, ze przegra ale na litość, bądźcie obiektywni bo jak czytam te lizusowskie artykuliki to wymiotować mi się chce. Co robił kotowski było złe, kulik czego się nie dotknie to cud, miód.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: Qrzysio »

Jakiś konkretny przykład?
marbac
sierżant
Posty: 293
Rejestracja: 19 wrz 2006, 18:05

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: marbac »

_KanaR_ pisze: 01 sty 2019, 15:46 czytam te lizusowskie artykuliki
Mógłbyś wskazać link do jakiegoś przykładowego "lizusowskiego" artykułu? Chętnie bym zweryfikował Twoją opinię, ale najlepiej na konkretnym przykładzie.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: _KanaR_ »

Najazd na byłego prezydenta i pisanie o nim jako radiomaryjny itp. a o obecnym prezydencie jak to super do wszystkiego nie podchodzi.
Fakt faktem jest zmiana dowodzenia i ocenimy obecną zmianę przy następnych wyborach. Mam nadzieję, że będzie to zmiana na lepsze ale nie obrzydzajcie prezydentury.
Będę miał chwilę w weekend to przeszperam Wasze archiwa.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: Qrzysio »

Zachęcam do szperania i przeczytania także "Ostrołęki Samorządowej", w której były prezydent pisał o nas i nadawał nam przydomki. Nawet w piśmie do RPO o nas napisał, ale zamiast nazwy wolał użyć kłamliwych epitetów. Widać to takie radiomaryjne zagrywki.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: _KanaR_ »

Qrzysio pisze: 02 sty 2019, 15:23 Zachęcam do szperania i przeczytania także "Ostrołęki Samorządowej", w której były prezydent pisał o nas i nadawał nam przydomki. Nawet w piśmie do RPO o nas napisał, ale zamiast nazwy wolał użyć kłamliwych epitetów. Widać to takie radiomaryjne zagrywki.
Nie mówię, że się nie zgadzam z tym co napisałeś. Chyba tylko ślepy i głupi twierdziłby, że OS to obiektywna gazetka. Sam wielokrotnie płakałem ze śmiechu czytając co to się w mieście dzieje :) Jak czytam obecnie artykuły na waszym portalu reakcja jest identyczna. Tylko tamto wydawał ratusz, wy też macie powiązania ale dopiero od tej kadencji. Tuba pisu to była OS wasza to MO.
Chodzi o to, żeby grać czysto. Polityka to brudny sport ale ludzie nie muszą żyć waszymi wojenkami. Jak Kulik się sprawdzi to nie będzie trzeba nikogo błotem obrzucać aby wygrać kolejne wybory.
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: hcuj »

Chłopie, my tu wysuwamy konkretne i mocne oskarżenia, a ty bezczelnie odwracasz kota ogonem i jeszcze przyznajesz się, że tworzysz jakieś teczki na użytkowników portalu.
I jeszcze to prymitywne argumentum ad hominem.
Masz ty rozum i godność człowieka?
hcuj
sierżant
Posty: 271
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:30

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: hcuj »

PS Znalazł się wielki obrońca kultury, co traktuje czytelników jak debili.
brexit

Re: Problem z dodawaniem komentarzy

Post autor: brexit »

Qrzysio pisze: 01 sty 2019, 15:20 Jesteś nieobiektywny, ale rozumiem to, bo nie wiesz wszystkiego lub nie wszystko zauważyłeś. To właśnie na Mojej Ostrołęce, i tylko na Mojej Ostrołęce, od długich miesięcy stale i regularnie pisali zwolennicy prawicy, regularnie pod stałymi pseudonimami: Anka PiSanka, brexit, tępiciel lemingów i wiele innych osób.

Miałem -czy mam dalej nie wiem , nie sprawdzałem - bana na pisanie komentarzy pod artykułami na tym portalu.Zresztą jest tu założony przeze mnie wątek poruszający ten temat. Dowody też mam.
Posłużenie się przez ciebie-celowo z małej litery- argumetem ,że pisze tu prawica i wymienienie mojego nicka to zwyczajne kpiny, gdy dajesz mi bana na pisanie komentarzy pod artykułami.
Ale czego się spodziewać ze strony osobnika , który jest w stanie opublikować artykuł o śmierci w wychodku.


Model działania wygląda tak ,że pisane są artykuły dotyczące byłych już władz miasta, po czym redakcja pozwala na wolną amerykankę w komentarzach. Wyjątkowo chamskie wpisy - w komentarzach wylewa szambo. I próżno czekać na reakcję.Wpisy sobie wiszą.
A jak brakuje w dyskusji ze mną merytorycznych argumentów , to po prostu uniemożliwia mi się dodawanie komentarzy.
Szczególnie w kontekście krytyki , dodam najzupełniej słusznej, braku tego gniota "Kler" w Ostrołęce, przez redakcję, stosowanie cenzury prewencyjnej ,poprzez uniemożliwianie dodawania mi wpisów to wyjątkowa hipokryzja.

Ale stosowanie prewencyjnej cenzury na słowo klekot i podobne , to już jest objaw zrycia beretu. Taką paranoją charakteryzowały się czasy komuny 1.0 .

Spędzam mniej czasu na tym portalu, więc z powodu bana skorzystałem tylko. I wszystkim tu zaglądającym ,życzę , aby doczekali się w końcu niezależnego, internetowego serwisu o Ostrołęce.
ODPOWIEDZ