Nowy Admin

Zmiany, propozycje, problemy

Przydałby się NOWY ADMIN ?

Tak, oczywiście (ten niech zostanie też, będzie dwóch)
10
53%
Nie, ten jest THE BEST !
9
47%
 
Liczba głosów: 19

Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Nowy Admin

Post autor: Rasty »

No więc tak jak w temacie, moim zdaniem przydałby się drugi Admin. Ten Qrzysio (pozdro) nie jest za bardzo aktywny ostatnio, oczywiście bardzo dużo zrobił dla tego forum, ale ja np. poreklamowałbym go na miejscu admina, bo tylu userów to ja mam na swoim forum... taka smutna prawda... Po prostu drugi aktywny admin... np. bardzo aktywny Czejen (nie przepadam za nim-obraził mnie hehe) mógłby wnieść coś nowego do forum. Dlatego proponuję ankietę Czy nowy admin przydałby się na tym forum....
1. Przydałoby się więcej userów.
2. Więcej tematów :roll:

Ps Nie znaczy że Qrzysio jest złym Adminem (oooo nie) ale wiecej aktywnosci kolego ;p
aconiewolno

Post autor: aconiewolno »

phi, jak czejen bedzie adminem to krowy przestana w wiosce mleko dawac, wiec to raczej nie jest dobry pomysl. jeszcze mniej userów bedzie...
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Yeah masz rację ! Czejen nie może być Adminem :P
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Czejen nie i Ty Rasty też mi się nie widzisz w tej roli...
A co do ilości tematów to sporo ich jest i zresztą userzy je zakładaj tylko szkoda, że nie kozystają z opcji "szukaj" :p
Ja tam nie narzekam, dobrze w miarę jest jak jest i może niech tak zostanie.

Jeśli coś nam nie odpowiada to może warto powiedzieć co i może Qrzysio weźmie to pod uwagę ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
AriS
starszy chorąży
Posty: 454
Rejestracja: 02 cze 2007, 15:40
Lokalizacja: Z nienacka ;F

Post autor: AriS »

Boże Rasty ... szukasz przyjaciół ? Admin nie jest po to żeby być aktywnym tylko żeby czuwać nad porządkiem na forum -.- Aktywność pisania swych myśli to dodatek ... takie jest moje zdanie =]
Jesteśmy Polakami .
W obliczu zła jednoczymy siły .
Nie wybaczamy .
Nie zapominamy .
Oczekujcie nas .
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Bardzo dobra uwaga AriS. Poza tym jeżeli chodzi o aktywność, to i tak jestem jednym z najbardziej aktywnych. Moja zmniejszona ilość postów w ostatnim czasie spowodowana jest jedynie tym, że nie ma tematów, w których mogę coś dopowiedzieć, a inni userzy czują sie doskonale w tych tematach.
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

"Jednym z bardziej aktywnych" ????????????? Z bardziej aktywnych adminów (to są jeszcze inni hehe) czy z userów ?
Ps Ja nie mówię, że ja chce być adminem !
AriS masz rację, ale powinno i tak być więcej userów
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Po 1: Nie chce być adminem...
Po 2: Po co następny admin?? Nie rozumiem tego... Jest temat ,,Co zmienić na forum to można tam pisać... Jak dla mnie forum jest dość nieźle rozwinięte i nie potrzebuje zmian... A co do userów... Liczba zarejestrowanych nie jest najważniejsza... lepiej jest niech jest tylu co jest tylko niech każdy się w miarę udziela... Bo po co Ci 1 000 000 userów jeśli tylko 100 się będzie udzielało ?? I co ma aktywność admina od tego czy jest aktywny?? Admin bądź moderator są od pilnowania porządku i jeśli chcą to się udzielają ale wcale nie muszą... Myślicie, że było by więcej userów jeśli niezarejestrowani userzy nie mogli by czytać forum ??
PS: Qrzysio ma najwięcej postów ze wszystkich :)


PS2: Fajnie że o mnie pomyśleliście ale nie rozumiem czemu by jeszcze mniej userów było... Z tego co wiem to mniej niż teraz jest być nie może bo tylko admin może usunąć konto :lol:

PS3: Rasty, z chęcią zobaczę Twoje forum na którym masz 1544 userów... O czym to forum ??
M.
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 09 cze 2007, 16:24
Lokalizacja: z przyszłości...

Post autor: M. »

Ja też chcę poznać "sekret" Rasty'ego :) Co to za forum?

P.S. Moim skromnym zdaniem... znając zapał i aktywność naszych mieszkańców (oraz użytkowników forum) - to i tak mamy niezłe wyniki ;)
It's jungle out there...
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Popieprzyło mi sie :D ale jak się wczytasz to będziesz wiedział o co chodzi... Chodziło mi o to ze aktywność admina nie daje Ci tego że masz więcej userów... Jak widać forum działa samoczynnie a każdy błąd wytykają sobie sami użytkownicy więc admin nie ma zbyt wiele roboty :lol:

No userów może i masz ale masz 7X mniej postów na swoim forum :) i polukaj ile tu jest tematów a ile u Ciebie... 1204:189 :) Użytkownicy to nie wszystko... zresztą możesz to wywnioskować po moim wcześniejszym poście...


No i tak jak pisałem... Twoje forum mogą czytać tylko zarejestrowani użytkownicy... I dlatego masz ich tylu... Myślę że zablokowanie forum MO dla czytających to kiepski pomysł...
Ostatnio zmieniony 14 cze 2007, 18:05 przez Czejen, łącznie zmieniany 2 razy.
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

Ja tam uważam, że przydałby się jeden admin/moderator, który usuwałby stare tematy itp. Nowy admin mógłby zareklamować jakoś forum :)
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Rasty np. jak zareklamować? Chyba nie mówisz o reklamie na swoim forum?

A zresztą róbta co chceta... zmian i tak pwnie nie bedzie
Obrazek
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Post autor: grs »

Qrzysio szukapomocnika 8) wszystko ok ale nie napisałes za ile :lol: hahaha
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

...to Qrzysiowi szukają pomocnika... :?
Rasty
starszy kapral
Posty: 173
Rejestracja: 24 paź 2006, 11:07
Lokalizacja: z brzucha

Post autor: Rasty »

grs pisze:Qrzysio szukapomocnika 8) wszystko ok ale nie napisałes za ile :lol: hahaha
żal mi ciebie nie wiesz o co chodzi a piszesz a poza tym ja np zrobilbym to za darmo a nie jak co niektorzy za kase. Ja z przyjemnością bym sie do tego zabrał :roll:
Awatar użytkownika
rbk
chorąży
Posty: 441
Rejestracja: 15 paź 2006, 13:16
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: rbk »

Admin i kliku moderatorów to by było cos...Niekoniecznie normalnych moderatorów:)
"Życie się toczy chodź czas się zatrzymał, modle sie do Boga abym wytrzymał..."
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

:oops:
pisuję na wielu forach dyskusyjnych i nigdy nie mam problemów z... moderatorami, administratorami :shock: to też ludzie i maja prawo do pomyłki (jak Qrzysio w poscie o liczeniu kilometrów)
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

Wszystko jest ok tylko sam założyciel tematu nie wie czego chce...

wpierw pisze :
Ps Ja nie mówię, że ja chce być adminem !
a później:
...a poza tym ja np zrobilbym to za darmo a nie jak co niektorzy za kase. Ja z przyjemnością bym sie do tego zabrał
Kolego zdecyduj sie sam:D

Wedłóg mnie Szanowny Pan Rasty założył ten temat tylko po to aby wszyscy powiedzieli : no żeczywiście admin sie troszeczke "obija" może rasty był by lepszy wybierzmy go...

A ja myśle że tak jak jest jest dobrze jest porządek i myśle że admin w miare możliwości sie udziela i nadzoruje Forum a że nie mamy aż takiej powalającej liczby "Userów" jak to powiedział P.Rasty to nie potrzba nam wiecej Adminów bądz Moderatorów takie jest moje zdanie na ten temat.

Dziękuje...
(L)egia Warszawa!
ODPOWIEDZ