Reklamy imprez!! Zabronić czy nie?

Zmiany, propozycje, problemy

Czy reklamowanie imprez na forum (np. Hopli, Starej Chaty, X-Clubu) powinno być zabronione?

TAK
17
45%
NIE
20
53%
Nie interesuje mnie to (niech jest jak jest)
1
3%
 
Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Reklamy imprez!! Zabronić czy nie?

Post autor: Qrzysio »

W związku z tym, że nasze forum niedługo przesiąknie reklamami typu "Zapraszam na impreze..." pytam czy nie powinno być to zabronione. Ewentualnie można założyć jeden topic i tam wszystko wrzucać, ale poodejrzewam że każdy ogłoszeniodawca go przeoczy... Piszcze tutaj swoje pomysły co z tym zrobic (a może zostawić jak jest teraz?) i głosujcie w ankiecie.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Proponuję "przykleić" topic dotyczący zbliżających się imprez na górze tematu ROZRYWKA. Powinno wystarczyć.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

zakaz reklam i tyle. bo przez to wszystko wiecej sie ich robi niz normalnych ciekawszych postow
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

zabronić, wyplenić, zniszczyć, zrównać z ziemią, po prostu wy.pie.rdolic ten szajs
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

zabronić, wyplenić, zniszczyć, zrównać z ziemią, po prostu wy.pie.rdolic ten szajs
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Edward
starszy szeregowy
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2005, 19:10

Post autor: Edward »

zabronić, wyplenić, zniszczyć, zrównać z ziemią, po prostu wy.pie.rdolic ten szajs Obrazek

PS.PowinieneśQrzysio wprowadzić ostrzeżenia (nie wiem jak, ale wiem że się da :) )Obrazek
Obrazek
Akna
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 13 lip 2005, 18:01
Lokalizacja: Ostrołeka

Post autor: Akna »

Czemu Wy chcecie zabronić reklam imprez :?: A ja jestem za nimi. Najlepiej załóż jeden topic (jeżeli wam tak bardzo one przeszkadzają) odnośnie właśnie jaka impreza, gdzie i kiedy, ale nie kasuj ich. Dzięki nim ja dowiaduje się o tym gdzie można się będzie dobrze pobawić :D , a nie mam ochoty czy czasu na słuchanie radia czy oglądanie jakiś słupów na których są one umieszczane. Wiec bardzo dobrze że są one na forum i kiedy mam chwile czasu zawsze mogę zobaczyć co może być ciekawego i gdzie. A tak na małym marginesie to uczepiliście się tych dyskotek, a ja widzę też reklamy sportowe ale to wam już nie przeszkadza oczywiście.
pozdro
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Blitz1916 pisze:zabronić, wyplenić, zniszczyć, zrównać z ziemią, po prostu wy.pie.rdolic ten szajs
Rozumiem Blitz, że nie trawisz tego typu rozrywki, ale daj również innym korzystać z tego forum - z pewnością cieszyłbyś się gdyby były tutaj reklamy szantów i nie miałbyś nic przeciwko temu.
Proponuję założyć jeden wspólny temat dla wszystkich reklam.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Chemik
kapral
Posty: 133
Rejestracja: 23 maja 2005, 22:50

Post autor: Chemik »

Zalozyc dzial IMPREZY i bedzie po klopocie :!: a czemu tematy maja byc usuwane ? Niektorych interesuja imprezy niektorych nie tak samo jak ze sportem a dzial pzeciez jest a chyba nie problem zrobic nastepny
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

a co to są reklamy "szantów" ? :crazy:

Kazda reklama ten sam pies, wszystko wyp... jak mówiłem a czy chodzi o techniawki czy normalne koncerty i imprezy to bez różnicy. Śmierć reklamom!
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

wydawało mi się że dział "Ostrołęka > Rozrywka" jest po to zeby pisać o imprezach w tym mieście... ale mogę się mylić...

P.S. jestem za pozostawieniem "reklam" imprez w dziale "Ostrołęka > Rozrywka" z innych działów przenosić do "Ostrołęka > Rozrywka"
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Też nie jestem za tym zby tego nie było, ale po prostu wydaje mi się, że dział Rozrywka nie może wyglądać tak, jakby miał nazwę OGŁOSZENIA. Dla mnie też jest ważne to, aby wiedzieć co się gdzie dzieje i zastanawiam się czy nie wrzucić niektórych imprez na stronę główną, ale nie chcę, aby forum wyglądało jak słup z ogłoszeniami na mieście. Dział rozrywka nie służy jedynie ogłaszaniu imprez, ale także rozmowie o tym co się działo lub co chcielibysmy zobaczyć w naszym mieście.

Uważam że dobrym pomysłem jest założenie jednego tematu dotyczącego imprez w najbliższym czasiue w okolicy. Trzeba jednak omówić warnki umieszczania tam informacji i czy inni uzytkownicy mają komentować, czy po protu ten temat będzie swoistą trablicą ogłoszeń?

Czekam na Wasze wypowiedzi.
Awatar użytkownika
dodziu
kapral
Posty: 126
Rejestracja: 26 maja 2005, 4:27

Post autor: dodziu »

ja mam dwie propozycje pierwsza z nich to niech strony zainteresowane poprostu załoza sobie stronki tak jak zrobił to x club i tam jest pisane co gdzie i kiedy a druga opcja to moze w dziale rozrywka załozyc jakis poddział zwiazany z lokalami i miejsca do rozrywki...
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

Zabronić. Wchodzę na forum przeważnie raz na dwa-trzy dni i jako nowe posty widzę reklamy jakiś gównianych imprez. Drażniące, forum zmienia się tablicę ogłoszeń, do tego dodajmy niekiedy żenujące wypowiedzi bywalców w/w imprez kłujące w oczy swym głębokim przesłaniem i zaśmiecające forum. Jak tak dalej będzie to forum się na ładnie sturla zamiast się rozwijać. Jak ja mam ochotę na imprezę to dzwonię po kumpli,a nie ogłaszam wszem i wobec że w jakiejś zapyziałej norze typu Stara Chata lub Hopla (czy jak to się tam teraz nazywa) będzie party :twisted:
Kwaśny
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 cze 2005, 0:08
Lokalizacja: Myszyniec

Post autor: Kwaśny »

Wydaje mi się że najrozsądniej będzie zrobić po prostu temat Imprezy a w nim 3 działy: X-Club, Stara Chata i Hopla. i w nich wpis, chociaż osobiście jestem za wyłączeniem tych beznadziejnych reklam. Od tego są przecież plakaty, radio, gazety. A w forum można później opisać jak było, co było dobrze, a co źle. Po prostu wyrazić swoją opinię. A co do ludzi którzy wypisują zaproszenia mogę powiedzieć tylko jedno: Najlepiej przyczepcie plakat sobie na plecy i ruszajcie w miasto - to chyba będzie najlepsza reklama - wszyscy się bedą za wami oglądać.
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

Styknie jeden topic z informacjami o imprezach.
Awatar użytkownika
setme3
sierżant
Posty: 269
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:03
Lokalizacja: Ostro...

Post autor: setme3 »

A mi tam to nie przeszkadza.
Niech sobie są.
=------------------------------->
Awatar użytkownika
Fett
Inkwizytor
Posty: 52
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:20
Lokalizacja: jestem?

Post autor: Fett »

Jeden temat, wszystkie ogłoszenia w nim. Zbędnych komentarzy, tylko informacje.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Wywalić to.
Horvat
starszy kapral
Posty: 169
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:20
Lokalizacja: z fotela

Post autor: Horvat »

Ludzie to chyba jakaś paranoja... w który dział nie wejdę to widzę tematy typu: "DJ FIKI tak dziś grał, że prawie mi łeb rozje.bało" albo "Która dyskoteka jest najbardziej gites" itp. Czy oni nie mogą poprostu pisać o tym w "Rozrywce"? albo stworzyć oddzielny dział dal miłośników gwizdków, białych rękawiczek i piguł?
whitesand
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 23 cze 2005, 12:20

Post autor: whitesand »

Admin i mody śpią a burdel coraz większy, może łaskawie ktoś wypieprzy kilka tematów, sypnie ostrzeżeniami ?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

troche ciezko... przezjakis cza byl spokoj a niedlugo beda sie zabijac o swoich ukochanych DJ'ów. Szlag mnie trafia jak widzę połowę pozamykanych tematów ale nie ma wyjscia.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Qrzysio pisze:troche ciezko... przezjakis cza byl spokoj a niedlugo beda sie zabijac o swoich ukochanych DJ'ów. Szlag mnie trafia jak widzę połowę pozamykanych tematów ale nie ma wyjscia.
banuj nazwy uzytkowników zaczynających się na DJ :wink: i po problemie :wink:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

hehe dobre. Pomyslę o tym... :wink:
ODPOWIEDZ