Galeria zdjęć Mojej Ostrołęki

Zmiany, propozycje, problemy
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Galeria zdjęć Mojej Ostrołęki

Post autor: Apricotta »

Czy tylko ja zauwazylam, ze galeria zdjec mojej-ostroleki wyglada jak galeria meczy w Ostrolece?
Czy mozecie umieszczac wiecej zdjec z innych imprez? Bylabym wdzieczna :(
Maciej Kleczkowski
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Maciej Kleczkowski »

Takie wrażenie można odnieśc, zgodzę się w całości. Tylko proszę powiedzieć, jakie imprezy odbyły sie w Ostrołęce w lipcu i czerwcu.
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

Mozna przeciez zamiescic kilka zdjec z jakiejs sobotniej imprezy w Ostrolece. Mam na mysli np. sobote w Ostoi albo tez w Starej Chacie, o ktorej duzo sie mowi. :)
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Hmmm wybacz, ale nie miałbym ochoty, żeby w Galerii M-O zapanowały tendencje z forum, gdzie coraz więcej klubowych tematów.
Po to zostały stworzone albumy dla użytkowników, żeby ewentualni zapaleńcy mogli się dzielić tego typu przeżyciami.
Gdybyśmy poszli w tą stroną to na dobrą sprawę można co dzień po lokalach się przelecieć, tudzież ulicach i pstrykać foty na potęgę, ale czy o to chodzi ??
Jestem pewien, że żadne znaczące wydarzenie w naszym mieście nie zostanie pominięte.
Pozdrawiam
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Apricotta
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 sie 2005, 18:48

Post autor: Apricotta »

Chodzilo mi o sfotografowanie jednej sobotniej imprezy. Kiedy otwieram galerie zdjec to poprostu nic mnie nie ciekawi, a zdjrcia z takiej imprezy ogladalabym chetniej niz zdjecia meczy. Ty masz juz dosc tematow klubowych, a ja zdjec meczy.
ODPOWIEDZ