Artykuł z "Faktu" śmierć w Kissie...

Zmiany, propozycje, problemy
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Artykuł z "Faktu" śmierć w Kissie...

Post autor: amsterdam »

czytam i czytam komentarze odnośnie artykułu o zabójstwie śp. Łukasza i zdziwiło mnie jedno Qrzysiu... skasowałeś wszystkie komentarze i nie pozwoliłeś na dalsze!!!??? ... Nie uważasz ,że ten artykuł zawierał cos co mogło by być pomocne policji w ustaleniu faktów?? które pomogły by w ustaleniu co naprawdę miało miejsce?? pomyśl co zrobiłeś bo ludziom zaczęły sie rozwiązywać języki!!! a ty to w bezmyślny i nie nieprzemyślany sposób to uciąłeś!!!!!!!!!! policja składa wszystko z detali a Ty to im uniemożliwiłeś... BRAWO ZA ROZSĄDEK!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Artykuł "FAKTU" śmierc w KISSIE...

Post autor: Qrzysio »

Nie przejmuj się. Kontakt z policją mam dobry.
grs
starszy chorąży
Posty: 478
Rejestracja: 27 paź 2006, 13:20

Re: Artykuł z "Faktu" śmierć w Kissie...

Post autor: grs »

ja akurat nie komentuje artykułów w ten sposób, ale popieram administratora jak czytałem niektore komentarze ze to przez mlodszego brata tosie stalo itd, ze chcial przy kozaczyc :crazy: ludzie... wescie pod uwage to ze te komenatrze czyta jego mama, tata, siostra mlodsza
a jezeli ludzie cos wiedza oprocz tego ze siedzi w Anglii, sa telefony zaufania w takich sprawach
DziQ
plutonowy
Posty: 236
Rejestracja: 03 cze 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Artykuł z "Faktu" śmierć w Kissie...

Post autor: DziQ »

Każdy chciał coś napisać aby poczuć się jak gangster :lol: czasami mam przeczucie że te komentarze są zbędne jak je czytam to tylko śmiać mi się chce a pisane są zazwyczaj w godzinach jak gimnazjum kończy lekcje :D
KvN
szeregowy
Posty: 21
Rejestracja: 18 sty 2006, 21:42
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Artykuł z "Faktu" śmierć w Kissie...

Post autor: KvN »

26.01.2008 tvp info(dawne tvp 3) 23:30 program o Łukaszu [*][/b]
ODPOWIEDZ