Uwagi o Mojej Ostrołęce

Zmiany, propozycje, problemy
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

dlaczego przy słowach nie wulgarnych wyswietlają się gwiazdki :?: :?:

np.: z a c h o w y w u j ą :arrow: *****ą

:D zachowywują :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

bo jest cenzura
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Cenzor w tym skrypcie jest strasznie niedopracowany. Trudno jest ustawić tak cenzurowanie brzydkich słów, aby w języku polskim nie znalazł się wyraz o podobnym temacie/końcówce. Czasami na forum gdy widzę ze cenzor sie myli, sam poprawiam takie wyrazy.
verson
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:22

Post autor: verson »

Nowa ankieta jest super.
I co, pewnie 90% uzytkownikow 'w temacie' ma glosowac na tego ktory ma najladniejsze nazwisko?
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

Qrzysio pisze:Na wakacje zadam sobie trudu i poprawię wszystkie błędy, zrobię nowy design i dodam wiecej funkcji. Póki co bardzo mi zależy na tym aby jak najwięcej osób napisało co by chciało mieć na stronie, bo bez tego ani rusz.
1,5 roku i w designie nie widać zmian...

:arrow: strona główna jest przeładowana
:arrow: niewiele ma z funkcjonalności
:arrow: wszystko to co napisałem w pierwszym poście
:arrow: wywalić archiwum na dole strony głownej i dać duży link "całe archiwum"
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Tego już chyba zawiele!!

Pomijając fakt, że wchodząc na stronę mojej ostrołęki widzę wielki baner reklamowy PO to dostałem właśnie e-mail (czyt. spam) w którym jest baner (taki jak na głównej, z rodziną itd. itp. stanowiący link do strony p. Kleczkowskiego
http://stiwi.freehost.pl/test/badziewie.JPG

Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby jakakolwiek partia wysyłała mi e-maile. Takie działanie bardziej zniechęca niż zachęca. :evil:
Z dnia na dzeń mam coraz mniejszą ochotę zaglądać na strony MO.

Można się dowiedzieć kto jest właścicielem strony i jakie powiązania z witryną ma obecnie p. Kleczkowski pomijając to, że należy do PO :?:
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Post autor: Michał »

Ja rowniez dostalem taki email i tez sie z lekka zdenerwowalem no ale spodziewalem sie takiego posuniecia ze strony MO. Coraz wiecej syfu...
Awatar użytkownika
pufty
młodszy chorąży
Posty: 361
Rejestracja: 20 maja 2005, 9:09
Lokalizacja: Ostrołęka czasami

Post autor: pufty »

a ja to mam inny problem...a mianowicie czemu zegar MO sie spieszy o godzine? :lol:
i nie rozumiem waszej bulwersacji na temat tych @ ...o to chodzi w reklamie zeby kazdy mogl ja zobaczyc a chyba jak trafi do jak najwiekszej ilosci ludzi to chyba dobrze...takie czasy taka technika :roll:
:D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Zadziwiające, że o reklamach portali, które są dołączane zazwyczaj do każdej wysyłanej przez was wiadomości oraz tych które otrzymujecie od portalu (na interii praktycznie codziennie), nikt nie wspomni. Rozumiem, że na lokalnym podwórku trzeba krzyczeć.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Czyli muszę ustawić sobie MO jako spam i wszystkie wiadomości pójdą się dymac tak jak jest to z interią. (interia rozsyła reklamy z adresu do tego celu przeznaczonego, bodajże maling@interia.pl a jakieś ważniejsze rzeczy z innego)
Obrazek
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

Qrzysio pisze:Na wakacje zadam sobie trudu i poprawię wszystkie błędy, zrobię nowy design i dodam wiecej funkcji. Póki co bardzo mi zależy na tym aby jak najwięcej osób napisało co by chciało mieć na stronie, bo bez tego ani rusz.
A może zrobić konkurs na nowy layout strony?
Nagroda:
wykorzystanie layoutu i informacja w stopce, że autorem layoutu jest zwycięzca konkursu i link do strony autora
+ ewentualne nagrody od sponsorów jeśli taki się znajdzie.

Myślę, że w Ostrołęce jest sporo młodych webdesignerów, których taki wpis w portfolio zadowoli.

Dla MO koszt żaden a szansa na to, że strona będzie spełniać obecne wymagania
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Tak tylko wtedy obecnemu właścicielowi z portfolio zniknie...
Ale pomysł wart uwagi
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Spokojnie, jest już projekt w XHTML. Najwięcej pracy zajmują skrypty, aby strona była bardziej zautomatyzowana. Design to pryszcz.
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

to czekamy, czekamy... powodzenia ;)
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Gdzie się podziała liczba postów napisanych przez użytkownika?
Płeć, data dołączenia, skąd - zostało, a gdzie liczba postów?
Nikt nie będzie wiedział kto ile miał, łatwiej będzie usuwać czy o co innego chodzi? Jak o co innego niech mi ktoś wyłoży kawę na ławę i powie o co.

Wiem, że ostatnio tylko się czepiam ale coraz gorzej się tu dzieje :evil:

Edit: I czemu w temacie "uwagi o Mo" było 5 stron a teraz jest 4 i wyświetla "nie ma..." Usuniete czy dziwny zbieg okoliczności?
Obrazek
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Śmiem podejrzewać że chodzi o nabijaczy postów :twisted: Ale twoja wersja Stiwi też mi się podoba :twisted:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Byłem ciekaw, kto pierwszy to zauważy. Taki mały test na spostrzegawczość. :wink:

Widzę, że niektórzy mają już urojenia i wchodząc na forum aż drżą, że ich post będzie usunięty. Posty są i tak bardzo rzadko kasowane, bo nie chodzi mi przecież o to, aby forum było puste. Oczywiście jak się pisze bzdury to trzeba albo krzyczeć, albo pisać więcej. Zamiast słuchać krzykaczy, którym chodzi tylko o przynależność do grupy Moderatorzy i władzę nad waszymi postami, moglibyście spojrzeć czasami na to z innej strony.

Co do stron w tym temacie, to nie pamiętam, aby cokolwiek było usuwane. Forum ma mały błąd, polegający na tym, iż gdy jest więcej niż (chyba) 3 strony to pokazuje o jedną stronę więcej, a gdy na podstronach będzie na ostatniej prawidłowej podstronie liczba postów równa liczbie po której następuje podział, to skrypt zaczyna wyświetlać ilość stron poprawnie. nie wiem czy nie zakręciłem za bardzo. Niestety problem z tym jest od dawna i nowych wersjach nadal nie został poprawiony.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

ładnie pięknie i w ogólę zamotane ale da sie skumać o co biega.
Tylko, że odp. na temat czemu nie ma już licznika jakoś nie widzę. Troszke głupi test i nie wierzę, żeby to był powód 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Właśnie w tym problem, że we wszystkim widzicie podstęp. Nie tędy droga.
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Patrzę, że chyba się nie dogadamy, nie zostanę uświadomiony i nakierowany drogowskazami na odpowiednią drogę, może mapę do góry nogami trzymam, nie wiem :shock:

Trudno już nie wnikam, bo jeszcze ktoś mnie sprowadzi do wysokiego poziomu. A róbta co chceta :roll:

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Może jeszcze by wstawić kilka gifów ładowania strony tak dla picu... Admin chyba lubi takie upiekszenia nic nie warte.
Nie podoba mi się ogólnie ład na głównej, przepych i wszystkiego pełno porozwalane po katach.
Obrazek
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

mArCiNq pisze:bylo juz o tym na forum kilka miesiecy temu
A to przepraszam. Z interii nie korzystam w ogóle.

A co do stanu ładowania strony głównej kilka uwag:
- nie wiem dokładnie co ten licznik bierze pod uwagę, ale jeśli wszystkie pliki umieszczone na stronie to bez sensu. Wystarczy, że któryś z zewnętrznych elementów strony nie będzie chciał się załadować i klops (reklamy googla, rss wiadomości ze świata itp.)
- po co mam czekać na załadowanie wszystkich plików tła jak i bez nich mogę zacząć czytać
- po co mam czekać na załadowanie wszystkich obrazków jak nie wszystkie mnie interesują (przepraszam sympatyków piłki nożnej, ale fotki z meczy mnie nie interesują)
- dlaczego jak kliknę w menu strona główna to ładuje jeszcze raz? Przecież większość tych danych mam i tak już w plikach tymczasowych?

Podsumowując:
- Treść strony można czytać bez ozdobników.
- Siłą portal informacyjnego mają być informacje a nie ozdobniki (które na MO i tak są mało ozdobne)
- to ładowanie sprawia ma się wrażenie, że strona jeszcze wolniej działa. Do tej pory dociągały się rzeczy w tle i nie raziło aż tak

P.S. jak ktoś ma wyłączoną obsługę javascript to przestaje to działać. Strona zatrzymuje się na ładowaniu strony. Użytkownicy pocket PC już raczej sobie nie skorzystają z MO
ODPOWIEDZ