Czy wprowadzić na forum ostrzeżenia?

Zmiany, propozycje, problemy

Czy wprowadzić na forum ostrzeżenia la użytkowników?

TAK
23
64%
NIE
13
36%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Czy wprowadzić na forum ostrzeżenia?

Post autor: Qrzysio »

Proszę o głosy i komentarze w sprawie o której ktoś wspominał. Mianowicie chodzi o przyznawanie ostrzeżeń, za ulgaryzmy, brak kultury i wszelkiego rodzaju niegrzeczności. Po 3 ostrzeżeniach byłby np. ban. Co Wy na to?
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Jak najbardziej sie zgadzam. Może w końcu podetnie to skrzydła coniektórym jegomościom lubującym się w debatach na temat dyskotek.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
Stiwi
plutonowy
Posty: 211
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:28
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Stiwi »

Nareszcie jakiś pomysł, dla mnie git
Obrazek
Awatar użytkownika
Czuly/Narew88
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:05
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Czuly/Narew88 »

Ojej ale bedzie strasznie, ktos dostanie bana i za 3 min bedzie mial juz nowe konto.
Na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści.
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

NIe tak prosto, jeśli bana dostanie na IP
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
RaQ

Post autor: RaQ »

ip na neo sie zmienia.. za kazdym połaczeniem nowym
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

no ale i tak nie zaszkodzi wprowadzić te ostrzeżenia. Może niektorzy troche sie pohamują w swoich wypowiedziach.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

RaQ pisze:ip na neo sie zmienia.. za kazdym połaczeniem nowym
Nie do końca to jest prawdą, bo server Mojej Ostrołęki notuje nie tylko adres IP a także nr karty sieciowej a tę trudno zmienic co 3 min. :D
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
arecki
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 19 maja 2005, 23:43
Lokalizacja: Wawa? / Oka ?

Post autor: arecki »

oes pisze: nr karty sieciowej a tę trudno zmienic co 3 min. :D
nie jest takie trudne... widziałem na własne okulary, chwila moment :> ale prawda jest taka, że przeciętny użytkownik tego forum raczej nie będzie tego robił :>
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: steward »

Mam pytanie jak będą egzekfowane ostrzezenia jezeli nie ma regulaminu :?: wedle zyczenia admina :?: :lol2:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

netykieta (?)
Awatar użytkownika
Blitz1916
starszy szeregowy
Posty: 67
Rejestracja: 20 maja 2005, 15:41
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Blitz1916 »

urzekla mnie twoja historia krzysiu, chcesz kogos wystraszyc banem zeby po np. tobie nie jechał? :>
ZROBIĆ MODEROWANE DODAWANIE KOMENTARZY PRZY NEWSACH!

PRECZ Z TYM SYFEM
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

To nie jest mój pomysł! Po co mma usuwac bzdetne posty albo patrzec jak swoch glupkow (casami wiecej) sie wyzywają na wzajem? Prosciej bedzie dac ostrzezenie, potem bana. Zobaczymy komu pierwszemu sie znudzi. Czy mi przyznawanie ostrzezen, czy innym zakladanie kont.
Awatar użytkownika
oes
starszy chorąży
Posty: 498
Rejestracja: 20 maja 2005, 23:04

Post autor: oes »

wiem że jest okres przedwyborczy i główny administrator moze robić co chce, ale to jest chyba nieetyczne jeżeli na stronie głównej ukazuje się zdjecie p. Kleczkowskiego przy kazdym kliknięciu na poszerzone artykuły zamieszczone na tym portalu.
Czyżby to była era Gomułki, że na każdy musiał patrzeć na portret tow. Wiesława ?
Troche ktoś przesadził :!: :!:
Nigdy nie kłóć się z głupcem, bo ludzie mogą nie dostrzec różnicy
Awatar użytkownika
zamot
starszy szeregowy
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2005, 0:31

Post autor: zamot »

zgadzam sie z przedmówcą. Rozumiem, że trzeba się reklamować jednak jeśli reklama zaczyna być mecząca, a wręcz irytująca czasem ma ona odwrotny skutek to zamierzonego...
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Sorry za off topic, ale jeśli tak mówicie o reklamach, to czy ktoś z Was przypomina sobie wqrwiające reklamy na WP, gdzie trzeba po całej stronie szukać ikonki do zamknięcia okienka - a jest ona zwykle zmyślnie ukryta...
Tak więc nie narzekajcie panowie - takie prawo rządzi światem , że jeśli ktoś robi coś, to ma również ochotę czerpać z tego korzyści - niekoniecznie finansowe. Myślę, że akurat lico Pana K. nie należy do reklam z gatunku mocno uciążliwych.
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Awatar użytkownika
grubcio
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 04 lip 2005, 11:55
Lokalizacja: Ostro(L)eka

Post autor: grubcio »

jest za wielka to głuwnie wkurza w reklamie na MO
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

To co w końcu?? Trochę stary temat i niby ankieta mówi sama za siebie a dalej nie ma tych ostrzeżeń... Moim zdaniem fajny pomysł... zwłaszcza że dziś przeglądając forum znalazłem 6 tematów ,,Typer''... Może ludzie w końcu przestali by zaśmiecać forum i używali opcji ,,Szukaj'' ??
Awatar użytkownika
list40i4
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 01 gru 2006, 23:00
Lokalizacja: O-ka

Post autor: list40i4 »

Niko zwróć uwagę ile w tej "ankiecie" zostało oddanych głosów.
Co do ostrzeżeń, może co niektórzy zastanowili by się zanim coś napiszą nie na temat.
Proponowałbym założenie działu offtopic, wtedy można by było umieszczać w nim posty nie związane z danym tematem.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

No ten offtop to niby hyde-park... A co to ma do rzeczy ile osób brało udział?? To ze na forum jest ok 1400 userów a udziela się 40-50 to co ja poradzę ?? Ankieta to ankieta... nikt nikomu brać w niej udziału nie zabrania. A zwłaszcza że admin ta ankietę założył to powinien się do niej zastosować.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Żeby sprecyzować: Admin nic nie powinien, nic nie musi.

A co do ostrzeżeń: Kto by je przyznawał? Najlepiej pewnie Mroczny Rzeźnik i rbk.
Czejen
starszy chorąży sztabowy
Posty: 614
Rejestracja: 26 wrz 2006, 21:05
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: Czejen »

Pewnie najlepiej Ty... to po co zakładać ankietę jak jej wynik nie ma znaczenia ??
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Nic nie jest najlepiej. Nie chcę mieć na forum żadnej komisji do rozstrzygania głupich sporów itp. Nie o to chodzi. Piszcie po prostu fajne posty, rozpoczynajcie nowe dyskusje, zamiast szukać coraz to nowszych powodów do kłótni. Wszystko będzie dobrze. Wszystko jest dla ludzi.
Awatar użytkownika
Mroczny Rzeźnik
Zbanowany
Posty: 205
Rejestracja: 12 maja 2006, 13:44
Lokalizacja: Wojsławice :D

Post autor: Mroczny Rzeźnik »

Qrzysio naprawdę chciałbym być miły ale nie dam rady, wytłumacz mi bęcwale dlaczego mnie cwelu zdegradowałeś, bez ostrzeżenia. Wydawało mi się ,że mówiłeś coś o 3 ostrzeżeniach a nie dotarło do mnie żadne walisz w ch** chyba coś mi się wydaje. No tak, przecież to jest TWOJA je**na piaskownica i możesz się tu rządzić jak chcesz . Ciekawe kiedy ktoś ci zabierze łopatkę.

[ Dodano: 20:51, 22.03.2007 ]
Qrzysio pisze:Żeby sprecyzować: Admin nic nie powinien, nic nie musi.

A co do ostrzeżeń: Kto by je przyznawał? Najlepiej pewnie Mroczny Rzeźnik i rbk.
Lepiej żeby to robił ktoś inteligentny ( wymieniłeś tu dwóch pretendentów) niż taki dureń jak ty.
Kiedyś spadnie ci ta twoja wełnianka z tej pustej bani

[ Dodano: 12:33, 23.03.2007 ]
Co cwaniaku, nie masz jaj ,żeby odpowiedzieć? Dlaczego mnie zdegradowałeś bez ostrzeżeń imbecylu? Miałeś powód? Prawo nie działa wstecz ,ale widzę, że twoja inteligencja albo logiczne rozumowanie(o ile wogóle coś takiego istnieje u twojej osoby, a nic na to nie wskazuje) tak. Nie dostałem żadnego ostrzeżenia, a zresztą od dłuższego czasu nie pisałem wulgarnych postów w twojej piaskownicy ,więc co? Karasz mnie za przeszłość? Bez ostrzeżeń, za darmo? Czy za dawne posty?
Jak cię łopatka swędzi to idź na dwór i pogrzeb w piasku, a nie przeprowadzasz tu takie komiczne afery :shock:
Don't drink, don't drive- Smoke and fly...
Don't drink and run...
Awatar użytkownika
Dark Slayer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 26 mar 2007, 21:50
Lokalizacja: From the deepest part in the hood

Post autor: Dark Slayer »

Wszystko jest dla ludzi???

Na pewno. Szczególnie darmowe ban/any od wybitnych adminów (albo tych ,którzy się za takich uważają).
ODPOWIEDZ