Portal Moja-Ostrołęka - opinie

Zmiany, propozycje, problemy
dyplomata
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 paź 2008, 23:36

Portal Moja-Ostrołęka - opinie

Post autor: dyplomata »

piszcie, co myślicie na temat tego portalu!

wypowiem się pierwszy - myslałem, ze to będzie dobry regionalny portal, bo tak sie zapowiadał, ale się mocno myliłem.
Sensacja, przyciąganie na nią ludzi, brak moderacji komenatzry, a nawet wywołanie burzliwych, bulwersujących, dyskusji i "brudów" to główny cel administratorów. Słabiznaaaaaaaaaa... żeby nie powiedziec dno.

myslę, że wiele tematów na forum jest wyciąganych przez samych adminów

w niektórych kregach już wstyd sie przyznać, że się tu wchodzi
porazka
jarpen
starszy kapral
Posty: 199
Rejestracja: 31 lip 2005, 13:45

Re: Portal Moja-Ostrołęka - opinie

Post autor: jarpen »

taki fakt tylko w wymiarze lokalnym
i nie żebym często czytał artykuły
Awatar użytkownika
Michał
starszy chorąży sztabowy
Posty: 600
Rejestracja: 20 maja 2005, 13:22
Lokalizacja: Ostroleka

Re: Portal Moja-Ostrołęka - opinie

Post autor: Michał »

dyplomata pisze:w niektórych kregach już wstyd sie przyznać, że się tu wchodzi
porazka
To po co wchodzisz?

Dla mnie jest to dobre źródło informacji o tym co się dzieje w Ostrołęce a że kilka razy trafią się jakieś plotki to trudno... Jakoś można z tym żyć.
boo
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2005, 6:09

Re: Portal Moja-Ostrołęka - opinie

Post autor: boo »

A mi się tu podoba- można się do paru rzeczy wprawdzie przyczepić, ale bez przesady.
Mieszkam od kilku lat poza O-ką, ale dzięki portalowi jestem na bieżąco- nie musze zaglądać na kilka "ostrołęckich", powiatowych, gazetowych czy gminnych stron żeby wiedzieć co się dzieje w moim regionie. Tu wszystko dostaje jak na talerzu- każdego dnia sporo nowych wiadomości, a że nie wszystkie są na temat? Mi to nie przeszkadza, nie jesteśmy Warszawą żeby cały czas coś nowego się u nas działo- a takie odbiegające od tematu regionalnego wiadomości uważam za ubarwiające ten portal.
Niektórzy czepiają się komentarzy- ja do nic nic nie mam.Uważam nawet że coraz mniej w nich chamstwa niż kiedyś, gdy użytkownicy zachłysneli sie możliwością łatwego komentowania każdej wiadomości. Widze tam coraz więcej metorycznych wypowiedzi- często są one uzupełnieniem jakiejś wiadomości, czegoś więcej się można dowiedzieć. A że są jeszcze osoby którym brakuje kultury? Myśle że powoli się to zmieni - choć przyznam że coraz rzadziej je czytam z braku czasu- Wy też ich czytać nie musicie.
Awatar użytkownika
Siara
sierżant
Posty: 288
Rejestracja: 24 cze 2005, 16:31
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Portal Moja-Ostrołęka - opinie

Post autor: Siara »

Wiesz... dla ludzi którzy nie mieszkają już w Ostrołęce do najciekawsze źródło informacji. Prawdą jest, że trafiają się plotki, zasłyszane informacje, ale wśród nich można wyłapać wartościowe. Poza tym są skrócone informacje z TO, kuriera i innych gazet regionalnych. Do tego forum z którego też wielu ciekawostek można się dowiedzieć.

Tak więc podsumowując: może nie idealnie ale dobrze ;)

PozdrO!
Wędkarze z Ostrołęki łączcie się :) https://www.facebook.com/WedkarskaOstroleka :)
Koło nr 72 Energopap https://www.facebook.com/Energopap
Chris
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2009, 20:15

Re: Portal Moja-Ostrołęka - opinie

Post autor: Chris »

troszkę razi pomieszanie artykułów z reklamami ale w sumie można się przyzwyczaić

Pozdrowienia z Łomży :)
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Portal Moja-Ostrołęka - opinie

Post autor: Bart3kk »

Po co wrzuca się na forum jakieś badziewne njusy typu zobacz filmik jak wrzucają dziewczynę do kosza??? Sorry,ale to jest portal o Ostrołęce, a nie stronka na wrzucanie jakichś filmików z YouTuba. Jak widzę takie rzeczy na głównej stronie to niestety ,wydaje mi się ,że administrator się nudzi, bądź nie nadaje się do sprawowania opieki nad portalem. Bo jak inaczej nazwać wrzucanie takich badziewów nikomu niepotrzebnych???
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Portal Moja-Ostrołęka - opinie

Post autor: malykazio »

Na dodatek coraz więcej jest tekstów zupełnie niezwiązanych z naszym rejonem. I na MO i w TO. Jakaś zmowa czy coś. Nie po to mam google reader z kilkoma tysiącami nagłówków co dzień żeby jeszcze u siebie czytać to samo co na onecie czy gdzieś.
ODPOWIEDZ