SKRZYNKA POCHWAŁ! czemu nie?

Zmiany, propozycje, problemy
kapitan
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:59

SKRZYNKA POCHWAŁ! czemu nie?

Post autor: kapitan »

Chciałbym … się poskarżyć na pomysł ze SKRZYNKĘ SKARG. A dlaczego by nie zrobić obok SKRZYNKI POCHWAŁ?! Wydaje mi się ze równie ważne jest to, aby internauci mieli możliwość wyrażania również pozytywnych opinii o naszym mieście. To już w tym mieście nie ma kogo za co chwalić? Wydaje mi się ze wiele dobrego dzieje się w Ostrołęce i trzeba o tym pisac.
Pozdrawiam.
PS. kolor skrzynki, … zielony?
kiliniak
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 paź 2008, 16:45

Re: SKRZYNKA POCHWAŁ! czemu nie?

Post autor: kiliniak »

Nie znasz polskiej mętalności ? Pomarudzić, ponarzekać.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: SKRZYNKA POCHWAŁ! czemu nie?

Post autor: Qrzysio »

Popularna "Skrzynka skarg" nie służy tylko narzekaniu u szukaniu problemów. Przy każdym artykule widnieje także napis: "Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów", co jednoznacznie daje do myślenia, że nie tylko narzekać wypada.

Poza tym pod każdy artykułem z tej "serii" piszemy: "Masz problem? Pytanie? Skargę? Pomysł? Napisz! redakcja@moja-ostroleka.pl, skorzystaj z formularza kontaktowego lub zamieść wpis na naszym forum."

Tutaj też nie jest chyba napisane, że oczekujemy narzekań. Kolor skrzynki - pomarańczowy - też jest neutralny.

Co do wiadomości, które w skrzynce się pojawiają - tak to już chyba jest, że większość ludzi dzieli się swymi problemami, a nie dobrymi wiadomościami.
kapitan
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:59

Re: SKRZYNKA POCHWAŁ! czemu nie?

Post autor: kapitan »

tak, tylko mi nie do konca o to chodzi. sama nazwa tej skrzynki mowi nam o smutnym jej charakterze, moze by tak pomyslec nad zmianą jej nazwy, zeby nazwa byla bardziej neutralna jak jej kolor pomaranczowy (kolor jest ok). tak mi sie wydaje. widzac obrazek na stronie glownej (Skrzynka skarg) nikt raczej tam nie zajrzy aby napisac cos pozytywnego o naszym miescie. A to chyba nie o to chodzi. Wydaje mi sie ze trzeba by bylo to bardziej ludziom udostepnic(chociaz by - przetestowac). Zmiencie i sprawdzcie. macie dostep do statystyk. Jak zmieni sie ilosc pozytywnych komentarzy w porownaniu do tych negatywnych. Jezeli to bedzie zmiana rzedu 5-10% to mysle ze pomysl warto realizowac. jezeli nie, to wycofuje swoja uwagę. Strona ma spora ogladalnosc i jest wizytowka, reklama tego miasta. Wiec moze je bardziej reklamujmy (ale pozytywnie).

ps. to jest moje takie spostrzezenie, zrobicie z tym co uwazacie. nie chce nikomu "dokopywac", wrecz odwronie. pozdrawiam.
ODPOWIEDZ