Zmieniamy sie dla WAS!

Zmiany, propozycje, problemy
smutas
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2009, 14:20
Lokalizacja: Bronx

Zmieniamy sie dla WAS!

Post autor: smutas »

Co o tym sadzicie? zauwazacie jakies zmiany?
ketfonal
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:19

Re: Zmieniamy sie dla WAS!

Post autor: ketfonal »

Tak.

Cenzurę, brak wolności słowa, zero samokrytycyzmu i działalność nie zgodnie z WŁASNYM regulaminem...

I można by tak wyliczać...

Ale kiedy czasu szkoda :crazy:
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Zmieniamy sie dla WAS!

Post autor: baryłka »

Zgadzam się z moim przedmówcą w całej rozciągłości.
Takimi zmianami nie ma co się chwalić. Należy się jedynie zaczerwienić ze wstydu. To nie państwo autorytarne, żeby uciszać czytelników i obywateli! SKANDAL MO, SKANDAL!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zmieniamy sie dla WAS!

Post autor: Qrzysio »

Życzę każdemu z was, abyście sami zostali np. dyrektorem szkoły, lub urzędnikiem wysokiego jak na Ostrołękę szczebla. Wtedy poczujecie co to znaczy być opluwanym.
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Zmieniamy sie dla WAS!

Post autor: Bart3kk »

Przyłączam się do poprzednich opinii. Nie ma czym się chwalić, jeśli krytyka polega na jakichś rzeczowych argumentach to czemu ma to być kasowane. Oczywiście komenty typu ty ch** czy ********* powinny być kasowane,ale tak to używając języka zbuntowanych nastolatek - ŻAL.PL
ketfonal
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:19

Re: Zmieniamy sie dla WAS!

Post autor: ketfonal »

Krzysiu

Nie jestem dyrektorem, radnym czy posłem lub prezydentem...

Ale wiem co to znaczy być zjechanym za istnienie lub poglądy...

I żeby nie otwarta krytyka nasz ustrój zaczął by się przeradzać w dyktat...

Ale krytyka, a nie jazda od kurysynów...

I otwarta krytyka może być dla krytykowanego czasem bardziej pożyteczna jak szkodliwa, ale to już inna bajka.. :wink:


Pozdro
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Zmieniamy sie dla WAS!

Post autor: Qrzysio »

Bart3kk pisze:Przyłączam się do poprzednich opinii. Nie ma czym się chwalić, jeśli krytyka polega na jakichś rzeczowych argumentach to czemu ma to być kasowane. Oczywiście komenty typu ty ch** czy ********* powinny być kasowane,ale tak to używając języka zbuntowanych nastolatek - ŻAL.PL
Ależ właśnie takie są wytyczne kasowania komentarzy. Nie kasujemy tych, które coś wnoszą do tematu. Usuwamy takie, które za bardzo godzą w prywatność, obrażają bliskich danej osoby, lub są to po prostu wyzwiska.
Szanujemy naszych Czytelników i ich różne zdania. Cieszymy się z tego, że chętnie dzielą się swoimi opiniami. Niestety większość z nich to treści pisane beż żadnych zahamowań i zupełnego przemyślenia.
Zauważcie, że nie wprowadziliśmy funkcji, dzięki której komentarz pojawiałby się dopiero po akceptacji administratora. Wtedy to dopiero byłby bunt użytkowników.
Nie macie się o co martwić. Rzeczowe treści nie będą znikać.
ketfonal
szeregowy
Posty: 23
Rejestracja: 29 kwie 2009, 12:19

Re: Zmieniamy sie dla WAS!

Post autor: ketfonal »

Trzymam za słowo.. :D
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Zmieniamy sie dla WAS!

Post autor: przeklinak »

ja zauważyłem jedną dość istotną zmianę :)
te pie...ne reklamy!!!!!!!!!! wyskakujące z prawej strony
weźcie to usuncie bo normalnie tego portalu się czytać nie da !!!!!!
baryłka
kapral
Posty: 127
Rejestracja: 18 cze 2008, 21:37
Lokalizacja: Oka/Wawa

Re: Zmieniamy sie dla WAS!

Post autor: baryłka »

Tak wiem, że niektóre komentarze są obraźliwe. Prawda jest taka, że część mieszkańców Ostrołęki jest ograniczona, nie ma pojęcia na żaden temat, żyje tylko obrażaniem innych i wymyślaniem głupot. Niestety chamstwo i gorzkie słowa krzywdzą. Wiem to po sobie. Członek mojej rodziny(nie bezpośredio) został przez internautów bardzo mocno skrytykowany. Co gorsza były to jakieś kompletne bzdury.Zaznaczam, że są jednak osoby, którym zależy na tym, aby dobrze nam się żyło w naszej małej ojczyźnie. Zwracaj uwagę na ważne problemy, zaniechania, kłopoty.
Może zamiast kasować od razu wszystkie komenty, można by było wprowadzić pewne rozwiązania. Jakbym była na waszym miejsu to wprowadziłabym obowiązek zalogowania się przed dodaniem komentarza. Jeśli ktoś będzie wypisywał głupoty i obrażał innych dostanie bana np. na tydzień. Pomyślcie nad tym.
ODPOWIEDZ