Nowy dział ogłoszenia. Co chcecie tam znaleźć?

Zmiany, propozycje, problemy
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Nowy dział ogłoszenia. Co chcecie tam znaleźć?

Post autor: Qrzysio »

Już niedługo powstanie nowy dział ogłoszeń. Mam zamiar dodać więcej funkcji, tak aby sprostał oczekiwaniom uzytkoników, którzy coraz częściej zamieszczają ogłoszenia w naszym serwisie. Chciałbym was zapytać, jakie funkcje chcielibvyście, aby się tam znalazły.

Mam już ogólny zarys, więc poprawki i nowe pomysły chętnie widziane.

Możliwości:
:arrow: Obrazki z miniaturkami (max. 3 obrazki do każdego ogłoszenia, umieszczane na naszym serwerze a nie jak było dotychczas ściagane z zewnętrznego serwera)
:arrow: Data wazności ogłoszenia (max. 1 miesiąc). Po tym czasie ogłoszenie przestaje być wyświetlane
:arrow: hasło do późniejszej edycji (aby można było coś poprawić, zmienić, dodać lub usunąc ogłoszenie)
:arrow: numer gg, adres email, telefon oraz nazwisko osoby dodającej ogłoszenie


Co do kategorii to myślę, że będą podobne jak dotychczas. Być może postanie kilka nowych.


Zachęcam do wypowiadania się w tym temacie. Serwis jest dla was, więc wasza opinia naprawdę gra dużą rolę.
Awatar użytkownika
Daasiu
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46

Re: Nowy dział ogłoszenia. Co chcecie tam znaleźć?

Post autor: Daasiu »

Myślę, że ktoś powinien zająć się segregacją ogłoszeń, żeby nie było np. w dziale "Podręczniki" ogłoszenia typu "sprzedam; HONDA ACCORD ROK.PROD.1983,w całości lub na części ,TANIO" itp.
Visca el Barça!
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Ogoszenia przebieram na bieżąco. Nie powinno być takich sytuacji, o których mówisz, chcoiaż czasem na pewno się zdarzają. Nowy panel pozwoli zapewne bardziej dokądnie zapobiegać tego typu zjawiskom.
Awatar użytkownika
mArCiNq
starszy chorąży sztabowy
Posty: 539
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:25
Lokalizacja: z Ostrołęki

Post autor: mArCiNq »

ja proponuje aby zostały dodane jakieś pokategorie czyli np. jak jest teraz kategoria Podręczniki szkolne to do tej kategori podkategorie: Język polski, matematyka itp. itd. bo po co mi wertować np. 100 ogłoszeń i wszystkie czytać a w nich będą 2 które mnie interesują w podkategoriach szybciej można znaleźć i jescze cos takiego np. jak Gimnazjum, Podstawówka, Liceum

i do innych kategori tak samo jakies tam podkategorie

i wyszukiwarka zeby szybciej mozna bylo cos znalezc
Awatar użytkownika
Daasiu
starszy szeregowy
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2005, 19:46

Post autor: Daasiu »

Moim zdaniem takie coś nie ma sensu, ponieważ jest tyle różnych szkół i tyle różnych przedmiotów, że bardzo dużo trzeba by było tworzyć tych podkategorii, a i tak wszystkich by się nie dało raczej wypisać, chyba że zrobić kilka takich głównych, a pozostałe umieszczać np. w dziale "Inne". ;)
Visca el Barça!
Obrazek
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Oczywiscie Daasiu masz rację, to nie jest katalog na onecie, że bedzie potrzebne az takie rozdrobnienie.
ODPOWIEDZ