Spam z mojej- ostroleki!!

Zmiany, propozycje, problemy
Agnieszka
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 sty 2006, 23:11

Spam z mojej- ostroleki!!

Post autor: Agnieszka »

Witajcie

Czy do Was takze przychodzi spam na adresy, ktore podawaliscie przy zamieszczaniu ogloszenia w tym serwisie?
Ostatnio dobija sie do mnie agent ubezpieczeniowy :
--------------------------------------------------------------
Proponujďż˝ spotkanie

W uzgodnionym terminie w celu :

1.. Mo�liwo�ci inwestowania niedu�ych kwot w funduszach inwestycyjnych.
2.. Sprawdzenie prawid�owo�ci przep�ywu sk�adek z ZUS do II Filaru OFE.
Proponuj� niezobowi�zuj�ce spotkanie w tej sprawie. Op�at nie pobieram gdy�
p�aci mi firma obs�uguj�ca OFE.

Czes�aw Szymkiewicz, tel. 029 766 82 47, 0 503 584 519, e-mail :
czeszym@poczta.onet.pl
-------------------------------------------------------------------------------

Wczesniej skrzynka zasmiecana jest spamem z automatow, ktore tylko czekaja na takie kaski, jak ujawnianie bez wstawek antyspamowych adresow emailowych w necie.

Czy nie mozna z tym czegos zrobic?

Czy admin mojej ostroleki popiera spamowanie?
Czy moze bierze pieniadze za te adresy?


Agnieszka
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Qrzysio »

Agnieszka pisze:Czy admin mojej ostroleki popiera spamowanie?
Nie popieramy. Świadczy o tym chociażby mały button na samym dole strony. Sami jestesmy dotknięci w duzym stopniu tym problemem.

Agnieszka pisze:Czy moze bierze pieniadze za te adresy?
Pytanie poniżej pasa.


W najbliższym czasie zamiast wyświetlania adresu email będzie opcja wysłania wiadomości poprzez formularz, tak jak na forum. To na pewno ograniczy w dużym stopniu SPAM.
Agnieszka
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 sty 2006, 23:11

Post autor: Agnieszka »

Czasami trzeba takie zadac, by ktos ruszyl czesc ciala ponizej pasa, prawda? ;)
Skoro nie popieracie, to dzialajcie- problem zglaszalam kilka dni temu, bezskutecznie jak widac :(
I zlikwidowac adresy, ktore juz sa ujawnione.

--
Aga
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Agnieszka,ale skąd przyszło akurat Ci do głowy, ze spam przyszedł do Ciebie z pomocą M-O?? To jedyny serwis któremu powierzyłaś swój adres?? Sprawdź jeszcze, czy na dole nie ma dopisku jakoby wiadomość została rozesłana przez właściciela Twojej skrzynki ( Tlen, WP, Onet itp...)
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Agnieszka
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 sty 2006, 23:11

Post autor: Agnieszka »

Ex Hoppler pisze:Agnieszka,ale skąd przyszło akurat Ci do głowy, ze spam przyszedł do Ciebie z pomocą M-O?? To jedyny serwis któremu powierzyłaś swój adres?? Sprawdź jeszcze, czy na dole nie ma dopisku jakoby wiadomość została rozesłana przez właściciela Twojej skrzynki ( Tlen, WP, Onet itp...)
Ex, wiem, bo tym adresem posluzylam sie po raz pierwszy :)
Zreszta, spamer z ubezpieczeniami( dostalam w nocy kolejny list od tego czlowieka, chyba zadzwonie i obtancuje!) ma numery telefonow ostroleckie :)

A nie sadze, by onet, czy wp oferowali mi powiekszenie penisa, czy zakup viagry, prozacu i innych swinstw? :))


--
Agnieszka
Awatar użytkownika
Ex Hoppler
starszy sierżant
Posty: 311
Rejestracja: 01 cze 2005, 9:43

Post autor: Ex Hoppler »

Agnieszka pisze:nie sadze, by onet, czy wp oferowali mi powiekszenie penisa, czy zakup viagry, prozacu i innych swinstw?
HehE... Coś mi się zdaje, że byś się słono zdziwiła... możesz dodać do tego jeszcze portale gejowskie, silikony, zmianę płci i uwierz, że jesli tylko taka firma ma tyle złociszy, żeby zaspokoić kieszonki administratorów serwisu to zgodzą się oni na kazdą reklamę... chociażby to były tabletki antykoncepcyjne dla psów...

A ja dalej nie wierzę, ze M-o może z tym mieć coś wspólnego... bo byłbym ZŁY :x gdyby było inaczej, aż sprawdzę...
Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
AirCafe.pl
Agnieszka
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 24 sty 2006, 23:11

Post autor: Agnieszka »

Ex Hoppler pisze:
Agnieszka pisze:nie sadze, by onet, czy wp oferowali mi powiekszenie penisa, czy zakup viagry, prozacu i innych swinstw?
HehE... Coś mi się zdaje, że byś się słono zdziwiła... możesz dodać do tego jeszcze portale gejowskie, silikony, zmianę płci i uwierz, że jesli tylko taka firma ma tyle złociszy, żeby zaspokoić kieszonki administratorów serwisu to zgodzą się oni na kazdą reklamę... chociażby to były tabletki antykoncepcyjne dla psów...

A ja dalej nie wierzę, ze M-o może z tym mieć coś wspólnego... bo byłbym ZŁY :x gdyby było inaczej, aż sprawdzę...
Ex Przeciez wiesz, ze automaty poszukujace adresow email w necie wylapuja wszelkie bez wstawek antyspamowych. O tym wiem nawet ja, kobieta wpol laik w sprawach internetowych ;)

--
Agnieszka
_jennifer
szeregowy
Posty: 32
Rejestracja: 19 maja 2005, 21:33
Lokalizacja: Goworowo

Post autor: _jennifer »

mi takze od kad zamieszczam ogloszenie mialam maila od tego agenta ubezp.
ODPOWIEDZ