Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Zmiany, propozycje, problemy
legolas
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:34

Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: legolas »

Dziś po południu dodałem wątek w tytule pytając kiedy obywatele wyjdą w końcu na ulice?
Owy wątek był o wielomilionowych przekrętach rządu PO! Chodzi o złoża ropy naftowej i gazu ziemnego w Polsce.

DLACZEGO MODERATOR USUNĄŁ OWY WĄTEK??? TYCH INFORMACJI SZARZY LUDZIE NIE DOWIEDZĄ SIĘ Z TVN-u, POLSATU, ONETU, TVP etc.
CZY M-O NIE ZALEŻY NA WOLNOŚCI SŁOWA, A TYM BARDZIEJ NA MINIMALNEJ SUWERENNOŚCI NASZEGO KRAJU OD ŻYDOKOMUNY?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: KASOWANIE WĄTKÓW! BRAK WOLNOŚCI SŁOWA NA M-O???

Post autor: Qrzysio »

Idź człowieku na inne fora wklejać teksty z innych stron. My tutaj wykorzystujemy własną wenę.
Stasia
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 15 lip 2010, 7:45

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: Stasia »

bo obywatele z le golasami na ulice nie wyjdą!
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: Matmajk »

a kto by chciał z Tobą wychodzić na ulicę? Ze wstydu bym się spalił.
szczery
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2010, 14:25

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: szczery »

Mnie również to spotkało na MO. Kiedy to wypowiedziałem się na temat pewnego mechanika samochodowego, którego Qrzysio polecał innym na forum. Nie rozumiem po co jest forum na MO skoro nie można wyrazić swojej opinii na dany temat kiedy jest ona negatywna.
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: netespl »

Bo to strona prywatna i właściciel może robić co chce. Uważam jednak, że np. dział Offtopic na forum jest po to by można było pisać o wszystkim, a nie tylko według "widzimisię" właściciela. Cenzura na MO zawsze była i zawsze będzie i żadne apele i oburzenia tego nie zmienią.
legolas
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 20 sty 2010, 16:34

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: legolas »

Kiedy otworzą wam sie oczy na tą PrOpagandę POpaprańców i żydokomunistów wtedy bedzie juz za pozno nawet na wyjscie na ulice.

Dziekuje dobranoc.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: Qrzysio »

Każdy serwis rządzi się swoimi prawami, najczęściej bardzo zbliżonymi. Myślę, że u nas źle nie jest.
Pomimo tego, że problem postów i komentarzy istnieje w całej Polsce, staramy się ukrócić pewne nieprzyzwoite zachowania użytkowników.

Wiele osób zarzuca nam różne rzeczy, a my to przyjmujemy na klatę. Niestety nie możemy tolerować wpisów, które są istnym przegięciem, lub tak jak pan powyżej uważa, że głosi prawdę i bardzo fajnie jest kopiować z innych forów teksty uderzające w "żydokomunę". Taka jakość postów nas nie interesuje.
Rozumiemy konstruktywną krytykę, ale nie jednozdaniowe wypowiedzi, które mają na celu uderzyć w nas prymitywnym słownictwem.
realista85

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: realista85 »

Kasują to, co im się nie spodoba...
Ogólnie żal.pl- każdy powinien miec prawo wypowiedzi , a że czasem wypowiedż jest drażniąca, kontrowersyjna ; to chyba dobrze!!!
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: malisto »

Jaki jest powód wykasowania wątku "Odkłamywanie rzeczywistości polskiej" w dziale "Hyde-Park"

malisto
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: Qrzysio »

Moderator usunął temat, gdyż ponad 90% znajdujących się tam postów pochodziło z innych forów.
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: malisto »

Mam pytanie jeżeli posty znajdują się też na innych forach to jest powód aby je usuwać z forum MO.?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: Qrzysio »

Tak
Awatar użytkownika
malisto
szeregowy
Posty: 27
Rejestracja: 02 maja 2010, 23:18

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: malisto »

Tym razem też usunięto mój wpis i cały wątek "Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego" to już przesada potrzebne jest konkurencyjne forum i wszystko wróci do normy.Jeśli ktoś decyduje się zaistnieć w sieci powinien być otwarty na komentarze krytyczne wobec obecnej władzy. .Jeśli to forum jest ograniczone tylko dla "swoich" to schowajcie swoje zabawki i zróbcie miejsce dla innych.
Jeśli ktoś powie że komuna skończyła się to jako przykład będę podawał forum MO gdzie cenzura jak za komuny.
I w Polsce ma być dobrze !
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: Qrzysio »

OK.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: behindblueeyes »

Mam rozumieć, że wątki ala pisowskie też zostały tu pousuwane? Bo aż dziw bierze, że portal PO jest tak "czysty" na forum od polityki nienawiści. A może to tylko strategia? Albo mi się tak tylko wydaje, i jest ona uobecniana jedynie w komentarzach pod artykułami, owa polityka? Tak, czy inaczej, za to należy się szacunek Redaktorowi z dużej litery. To pierwsze forum portalu tak mocno zaangażowanego w politykę, które nią nie śmierdzi i aż się chce rozmawiać. Nie muszę co drugie słowo czytać o Kaczyńskim i Rydzyku....
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: malykazio »

Odkopał kolejny post sprzed prawie 2 lat. Zauważ, że tylko Tobie chce się rozmawiać na forum a inni użytkownicy ma Cię już delikatnie dość.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: malykazio »

Dopisuję się w temacie żeby nie zakładać kolejnego.
Drogi Adminie, może wyjaśnić mi dlaczego został skasowany mój post z tematu http://forum.moja-ostroleka.pl/viewtopi ... =11&t=8147? Nie był wulgarny ani obraźliwy a zawierał odpowiedź na zadane pytanie. Na pytanie "U jakiego protetyka NFZ najlepiej zrobić protezę zębów?" odpowiedziałem (mniej więcej - dokładnych słów nie pamiętam), że u dobrego, solidnego i taniego. Co było niestosownego w mojej odpowiedzi? Ktoś pytał to odpowiedziałem na pytanie. Jeśli pytający nie odróżnia zaimków "jaki" i "który" to już inna sprawa.
Jeśli post był nie na temat to dlaczego nie usunąłeś tych postów: http://forum.moja-ostroleka.pl/viewtopi ... 146#p62362, http://forum.moja-ostroleka.pl/viewtopi ... 146#p62363, http://forum.moja-ostroleka.pl/viewtopi ... 146#p62370. Myślisz, że te są takie bardzo fajne i wnoszące wiele do dyskusji? Coraz bardziej przekonuję się, że zależy Ci na kłótniach, bo nimi żyje forum.
Awatar użytkownika
CoZaTyp
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 13 lis 2012, 10:53

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: CoZaTyp »

malisto pisze:Mam pytanie jeżeli posty znajdują się też na innych forach to jest powód aby je usuwać z forum MO.?
Qrzysio - Tak

:lol:

Znaczy że "szanowny pan" Qrzysio czyta wszystkie posty na forach w Polsce ? :lol:
Czy posługuje się wujkiem google by wyszukać podobne ?

Poza tym w regulaminie przed rejestracją nie ma wzmianki nie dodawaniu postów/tematów które już gdzieś tam na Polskich forach były poruszane , jest natomiast .... "Zgadzasz się, że „Forum - Moja Ostrołęka - Lepsza strona miasta” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek." :lol:

Zapomnieli tylko dodać przyczyny ,proponuję dopisać - "Bo tak" :D
Zgódźmy się ,że się z Tobą nie zgadzam ;)
Awatar użytkownika
Bart3kk
plutonowy
Posty: 249
Rejestracja: 14 lis 2006, 16:05
Lokalizacja: Ławy k. Ostrołęki

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: Bart3kk »

Mam pytanie, po co na główną stronę są wrzucane moim zdaniem bezsensowne posty typu nowa inicjatywa na facebooku np. sztuczne lodowisko itp. itd. Żeby coś wywalczyć to trzeba ruszyć się do władz miasta, a nie tworzyć sobie fanpage na facebooku,którego poprze 100 osób,a jutro już o nim zapomni. Takie niepoważne rzeczy w ogóle nie powinny trafiać na stronę główną, chyba, że są skierowane do gimbazy, którzy lubią sobie polajkować...
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Kasowanie wątków i brak wolności słowa na MO

Post autor: Qrzysio »

Są na pewno plusy i minusy, ale warto zauważyć, że w internecie, także na Facebooku, ruszyło wiele dużych kampanii ogólnopolskich, zbieranie podpisów, organizowanie protestów, czy manifestowanie pewnych poglądów. Jeżeli coś się dzieje, to czemu tego nie pokazać? Być może ktoś się tematem zainteresuje i pomoże w realizacji, np. przekazując część środków.
ODPOWIEDZ