Nowe rangi na forum. Zaproponuj!

Zmiany, propozycje, problemy
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowe rangi na forum. Zaproponuj!

Post autor: Qrzysio »

Mnie zastanawia ile osób na to zwraca uwagę. Często jestem na forum i wydaje mi się, że niemal nikt - to bardzo cieszy.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Nowe rangi na forum. Zaproponuj!

Post autor: głęboka otchłań »

Ja osobiście bardziej zwracam uwagę na liczbę postów danego użytkownika oraz awatar przy nicku niż na "rangę", może dlatego, że nomenklatura wojskowa jest mi totalnie OBCA.
Często sprawdzam też w jakich tematach dany użytkownik się wypowiadał i co pisał.
Zresztą jeśli ktoś w miarę regularnie bywa na forum to widzi, że jest "grupa stałych bywalców" którzy niemal w każdym temacie mają coś do powiedzenia:)
gg 33063013
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Nowe rangi na forum. Zaproponuj!

Post autor: behindblueeyes »

Najwidoczniej ktoś ocenia po sobie - tyle w temacie ... :crazy:
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Nowe rangi na forum. Zaproponuj!

Post autor: malykazio »

głęboka otchłań: Mają coś do powiedzenia w każdym temacie? Boże! U mnie akurat mają krechę ci, którzy wypowiadają się na każdy temat, ludzie, którzy mówią co wiedzą a nie wiedzą co mówią.
Co do rang to nie zwracam na nie uwagi. Na ilość postów tak, w szczególności gdy ktoś coś poleca lub chwali... widać czy zarejestrował się tylko dla tej jednej pochwały, czy też jest aktywnym użyszkodnikiem forum.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Nowe rangi na forum. Zaproponuj!

Post autor: behindblueeyes »

głęboka otchłań pisze:niemal w każdym temacie mają coś do powiedzenia
Normalna rzecz, gdy ktoś jest aktywny w sieci. Ilość moich postów - większa, niż u innych - na samym początku była związana tylko i wyłącznie z tym, że czytam Moją Ostrołękę od lat, a nigdy nie pisałem nic tutaj. Zawsze jednak zaglądałem. Na początku wypowiedziałem się po prostu w tematach, gdzie chciałem się wypowiedzieć. I tyle. Teraz piszę tylko w wybranych miejscach. Wiele mam do powiedzenia, polecenia, itp. Nie zakładam jednak hurtem nowych tematów. A mógłbym. Po co? By prowokować trolle, którzy siedzą tu tylko po to, by czepiać się innych?
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Nowe rangi na forum. Zaproponuj!

Post autor: balboa »

A jakiej rangi jest ta propozycja rang ?
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Nowe rangi na forum. Zaproponuj!

Post autor: malykazio »

Marnie z tymi rangami. Po miesiącu obecności na forum behindblueeyes zdobędzie najwyższą i osiądzie na laurach ;)
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Nowe rangi na forum. Zaproponuj!

Post autor: behindblueeyes »

Próbuję znaleźć jakieś cenzuralne określenie, jak obchodzi mnie tu ranga, ale wszystko kończy się i zaczyna jedynie na czterech literach. Przypomnę raz jeszcze: jestem za usunięciem rangi. Przynajmniej w moim profilu... :wink:

Na ciekawy pomysł wpadłem - może nikogo nie drażniłaby ranga u mnie,
gdyby zamiast niej widniało hasło: moderator .. :lol:
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowe rangi na forum. Zaproponuj!

Post autor: Qrzysio »

Jeżeli jest to dla was ważne, to możemy zrobić małą reformę. Ja na rangi nie zwracam uwagi, a posty każdemu mogę wyzerować, jeśli ktoś chce.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Nowe rangi na forum. Zaproponuj!

Post autor: malykazio »

Tak naprawdę rangi są mało ważne, choć zawsze będą pojawiać się w dyskusji jako argument związany z nabijaniem postów. Z drugiej strony uważam, że zerowanie postów lub niewyświetlanie ich liczby jest nie do końca słuszne, bo liczba postów w pewien sposób mówi o człowieku: ile czasu jest na forum, czy założył konto tylko dla jednego posta z reklamą, czy też jest aktywny.
Co do rang to są w porządku, szkoda tylko, że kończą się na korpusie podoficerów a brakuj oficerskiego i wyższego. Są stopnie wyższe niż starszy chorąży sztabowy :)
Awatar użytkownika
xlukim
starszy kapral
Posty: 196
Rejestracja: 17 lut 2012, 12:28
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Re: Nowe rangi na forum. Zaproponuj!

Post autor: xlukim »

1.Hejter
2.starszy Hejter
3.starszy Hejter sztabowy
4.super Hejter
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Nowe rangi na forum. Zaproponuj!

Post autor: a1257a »

behindblueeyes pisze:A ja bym w ogóle wywalił rangi, by nikt nie sugerował aktywnym użytkownikom bzdur.
Jako jedyny wyraziłeś taką opinię, więc zapewne tyczy się Twojej osoby. Jeżeli ludzie tak sugerują więc coś w tym musi być.
ODPOWIEDZ