Problem z dodaniem ogłoszenia!

Zmiany, propozycje, problemy
Hubo1991
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2010, 19:02

Problem z dodaniem ogłoszenia!

Post autor: Hubo1991 »

Witam!
Mam problem z dodaniem ogłoszenia auto-moto. Gdy uzupełnię wszystkie pola i chce wysłać ogłoszenie to pojawia mi się komunikat:

Wystąpił błąd. Ogłoszenie nie zostało dodane. Spróbuj później.
Czy ktoś może wie dlaczego tak się dzieje i jak się z tym uporać?? Dodam jeszcze, że jak wpisałem w te pola jakieś głupoty to dodało ogłoszenie a jak chce normalnie wstawić zdjęcie i opisać tak jak powinno być to wyskakuje błąd.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Problem z dodaniem ogłoszenia!

Post autor: Qrzysio »

Radzimy nie używać apostrofów w tytule/treści ogłoszenia. Powinno pomóc.
Proszę także o przesłanie treści ogłoszenia na adres krzysiek@moja-ostroleka.pl w celu sprawdzenia ewentualnych błędów/problemów.
Hubo1991
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2010, 19:02

Re: Problem z dodaniem ogłoszenia!

Post autor: Hubo1991 »

Już udało mi się dodać ogłoszenie. Usunąłem numer telefonu, gadu gadu i adres e-mail i przyjęło mi te ogłoszenie. A co do apostrofu to nie usuwałem z tytułu i przeszło.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Problem z dodaniem ogłoszenia!

Post autor: Qrzysio »

Podaj te dane, które usunąłeś, być może zostały zablokowane. Prześlij na adres krzysiek@moja-ostroleka.pl
Hubo1991
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 paź 2010, 19:02

Re: Problem z dodaniem ogłoszenia!

Post autor: Hubo1991 »

Ogłoszenie już dodane, numer telefony podałem w ogłoszeniu a reszta danych takich jak mail czy gg nie jest ważna. Jak ktoś jest zainteresowany to zadzwoni. Ale teraz mam inny problem, mianowicie: chciałem dokonać edycji ogłoszenia i po wpisaniu innej treści i wysłaniu smsa generującego kod na wyróżnienie następnie wpisaniu go w odpowiednie miejsce i wciśnięciu przycisku zapisz zmiany treść ogłoszenia nadal pozostaje ta sama i bez wyróżnienia a za smsa musiałem zapłacić.
ODPOWIEDZ