Dlaczego nasze forum umiera???

Zmiany, propozycje, problemy
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Dlaczego nasze forum umiera???

Post autor: amsterdam »

Może nie każdy zgodzi się z tym tematem ale sorry...
Stare tematy, kilku użytkowników..
Nawet admin nie kwapi sie by forum rozruszać :?
Zaproponował nowe rangi i cisza , nie zajmuje się tym...
Newsy są nudne i nie trafiają wg mnie do młodych czyli osób które moga rozruszac to forum....
Ja sam jestem aktywnym forumowuiczem jednego forum od lutego 2008 i tam mam napisane ponad 5000 postów a tu??
Jest niestety nudno :/
Rozumiem mało sie w Oce dzieje ale czy to powód by forum było tylko "tak sobie" bo każde miasto ma i my mieć musimy??
Do Admina prosze cie stary rozruszaj to forum, zmien szate graficzna złap 2 modów którzy by cie zastepowali i "napędzali" to forum pod twoją nie obecnośc..

pozdrawiam :P
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dlaczego nasze forum umiera???

Post autor: Qrzysio »

Moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie. Tematów z każdym dniem przybywa, tak samo jak nowych użytkowników. Uważam też, że jakość postów jest coraz wyższa, co osobiście bardzo mnie cieszy.
Zależy nam bardziej na utworzeniu fajnej społeczności na forum, niż sztucznie je rozkręcać. Jak na razie się to udaje.
Co więcej, uważam, że ilość postów, absolutnie nie wpływa na ich jakość.
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Dlaczego nasze forum umiera???

Post autor: amsterdam »

To chyba czytamy rózne fora. czytaj ze zrozumieniem...
Ciebie cieszy to ,ze zaloguje sie 1 uzytkownik na tydzień... hmmm super !!
Ale jak dla kogo.
Jakie tematy przybywaja ??
Co jet aktualne??
Odświez stary to forum sa tematy o klubach wiec wex aparat w łapki i zrób nowe watki.
Opis, jakis cennik kontakt do klubu i aktualne opinie osób które tam chodza.
Sondy??
Nie ma żadnej fajnej sondy, nie dzieje sie kompletnie nic na tym forum.
Jedyna chwila w któej forum jako tako oddychało była akcja LECHA kiedy to organizowlismy akcje na tym forum a tak to nic kompletnie.
Pisałem kiedys ,ze to nasze Forum ma podstawowa szate graficzna któą moze miec każde forum któe założy 10 latek więc jak to mówi Mariola" HELOOOOOŁŁŁŁ"
Nie popadaj w samo uwielbienie tylko przyjmij sugestie użytkowników.
Na forum nie udzielaja sie uzytkownicy bo nie ma tu ciekawych tematów ot co...
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dlaczego nasze forum umiera???

Post autor: steward »

amsterdam ale określ się o co Ci chodzi? O dostanie moderatora?
Newsy są nudne i nie trafiają wg mnie do młodych czyli osób które moga rozruszac to forum....
Wg. mnie wolę nie czytać "spamu" bandy dzieciaków, sztucznie rozkręcających forum, ich "gierek" czy "akcji". Tak jest dobrze, a jestem na tym forum dłużej niż Ty.
gocha26
szeregowy
Posty: 33
Rejestracja: 14 gru 2006, 19:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dlaczego nasze forum umiera???

Post autor: gocha26 »

Jak jest ciekawy wątek to zawsze ktoś coś napisze, ale nie ma potrzeby na siłę nic robić. Chyba temu ma służyć to forum, czyli ktoś zadaje pytanie, inni na nie odpowiadają.
Chociaż rzeczywiście jest zbyt szare :)
amsterdam
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 30 paź 2007, 23:59
Lokalizacja: ostrołęka

Re: Dlaczego nasze forum umiera???

Post autor: amsterdam »

steward pisze:amsterdam ale określ się o co Ci chodzi? O dostanie moderatora?
Newsy są nudne i nie trafiają wg mnie do młodych czyli osób które moga rozruszac to forum....
Wg. mnie wolę nie czytać "spamu" bandy dzieciaków, sztucznie rozkręcających forum, ich "gierek" czy "akcji". Tak jest dobrze, a jestem na tym forum dłużej niż Ty.
Nie zakładaj z góry ,że jeśli jesteś dłużej to masz rację i jesteś wszech wiedzący...
Kto mówi o spamie?? czytaj ze zrozumieniem...
A o co mi chodzi??
Pisałem wcześniej , o to aby na forum było więcej ciekawych informacji, aby forum zmieniło sie graficznie choć w drobnym stopniu tak aby było miłe dla oka co na pewno przyciągnie i zachęci do pisania użytkowników którzy wchodza na forum bez logowania.
Twoja głupota mnie poraża paranoidalny schizofreniku:P
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dlaczego nasze forum umiera???

Post autor: steward »

Forum nie musi być miłe dla oka, musi być czytelne, a takie jest.
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Dlaczego nasze forum umiera???

Post autor: palipies »

z powyższym postem się zgadzam-szata graficzna jest ok i forum jest czytelne,ale też zgadzam się z użytkownikiem amsterdam,jeżeli pisałem niejednokrotnie posty,które były usuwane czasami bardzo umiejętnie,ponieważ po jakimś okresie,a czasami praktycznie od razu,doszedłem do wniosku,że nie ma sensu tracić czasu.

Konstytucja RP

Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dlaczego nasze forum umiera???

Post autor: steward »

palipies przeczytaj sobie warunki korzystania z tego forum. Zaakceptowałeś je zakładając profil to nie masz prawa wymagać, żeby nikt nie kasował Twoich postów bo zgodziłeś się na moderację. Żadna konstytucja tu nie pomoże :wink:
palipies
chorąży
Posty: 428
Rejestracja: 14 lis 2009, 3:49

Re: Dlaczego nasze forum umiera???

Post autor: palipies »

doskonalem o tym wiem :) ale problem leży w tym,że wszelkie regulaminy etc. powinny być zgodne z konstytucją.
wiem też,że korzystanie z tego forum jest dobrowolne dlatego usunąłem się w cień.
ODPOWIEDZ