Nowa kategoria w ogłoszeniach

Zmiany, propozycje, problemy
Awatar użytkownika
Zoja
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 07 gru 2007, 10:27
Lokalizacja: Ostrołęka/Warszawa

Nowa kategoria w ogłoszeniach

Post autor: Zoja »

Witam, otóż chciałabym poruszyć na forum bardzo ważny wątek ogłoszeń dodawanych do działu RÓŻNOŚCI. To kategorii ogłoszeń, która zawiera wszystko czego nie można zakwalifikować w innych działach - czyli potocznie mówiąc zawiera tzw. mydło i powidło lub jak kto woli groch z kapustą - trudno poruszać się w natłoku tych wszystkich ogłoszeń... :crazy:
...ktoś sprzeda rower, ktoś odda tapczan, ktoś inny sprzeda antyk, a jeszcze ktoś inny kupi wózek dziecięcy...
dlatego chciałabym, aby administratorzy zrobili nowy dział ogłoszeń, który na pewno będzie cieszył się dużym zainteresowaniem i który odciąży chociaż trochę zapchaną i mało przejrzystą kategorię ogłoszeń pod nazwą RÓŻNOŚCI :D
Otóż większość ogłoszeń w tej kategorii pełnią ogłoszenia, które można by dodawać do nowej kategorii DLA DZIECI. Dużo osób ma na sprzedaż lub na oddanie używane ubranka po maluchach, wózki, wanienki, łóżeczka zabawki itp. itd.
Sama jestem młodą mamą i bardzo często kiedy np. chcę oddać ubranka po mojej córce to korzystam po prostu z ogłoszeń w Waszym serwisie, dlatego proszę Was moi Drodzy Administratorzy stwórzcie dla Nas mam i nie tylko nową kategorię ogłoszeń, która naprawdę baaardzo ułatwi nam np. zakup, wymianę, tudzież sprzedaż bibelotów po naszych pociechach.

Skoro nawet kategoria ogłoszeń typu Ślub i wesele lub Podręczniki ma sens... (a ta zawiera zwykle najmniej ofert i uaktywnia się dopiero przed początkiem roku szkolnego) - to dlaczego nie stworzyć nowej kategorii typu DLA DZIECI, która na pewno będzie bardzo pożyteczna i pomocna :D
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowa kategoria w ogłoszeniach

Post autor: Qrzysio »

Pomysł rzeczywiście ciekawy. Nowa kategoria została już dodana.
Jeżeli inni użytkownicy mają inne propozycje to jesteśmy otwarci na dyskusję.
fermik1987
starszy szeregowy
Posty: 91
Rejestracja: 30 gru 2009, 16:32

Re: Nowa kategoria w ogłoszeniach

Post autor: fermik1987 »

Ja proponuje utworzenie działu narzędzia elektryczne do domu i ogrodu(szlifierki ,sprzęt budowlany,kosiarki itp) lub po prostu narzędzia elektryczne ,nie mam na myśli RTV AGD bo to jest :)
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Nowa kategoria w ogłoszeniach

Post autor: shelly »

wlasnie zauwazylam nowa kategorie w ogloszeniach : "odziez i ubrania". Dla mnie te dwa slowa oznaczaja jedno i to samo, chyba ze sie myle :lol:
Nelchael
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 paź 2010, 22:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowa kategoria w ogłoszeniach

Post autor: Nelchael »

A może dałoby radę rozbić jakoś największą kategorię ogłoszeń, czyli "Auto-moto "? W sezonie jest tam tego tyle że ciężko coś znaleźć.
Nie wiem czy jest taka możliwość ale jakby była to najlepiej było by utworzyć podkategorie, tak że wchodzisz w "Auto-moto" a później np. w "Części" albo "Maszyny rolnicze"? Da się coś zrobić?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowa kategoria w ogłoszeniach

Post autor: Qrzysio »

Witam

Wprowadziliśmy właśnie podkategorie w ogłoszeniach, doszło kilka nowych kategorii. Oczywiście nadal będziemy pracować nad poszerzeniem, w miarę potrzeb.

Pomysły i sugestie oczywiście mile widziane.
Nelchael
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 paź 2010, 22:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Nowa kategoria w ogłoszeniach

Post autor: Nelchael »

Jak dla mnie jest super, o to chodziło. :D Wreszcie można wszystko znaleźć
wimp
starszy szeregowy
Posty: 96
Rejestracja: 03 cze 2005, 20:46

Re: Nowa kategoria w ogłoszeniach

Post autor: wimp »

dajcie wiecej miejsc na foty
ODPOWIEDZ