News dotyczący Dnia Przedsiębiorczości.

Zmiany, propozycje, problemy
Awatar użytkownika
andzia
kapral
Posty: 108
Rejestracja: 05 lut 2006, 19:32

Post autor: andzia »

zgadzam sie z toba steward
kto niepróbuje ten życia załuje :]
Maciej Kleczkowski
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: News dotyczący Dnia Przedsiębiorczości.

Post autor: Maciej Kleczkowski »

steward pisze:Dlaczego serwis Moja Ostrołęka nie wspomniał iż Dzień Przedsiębiorczości odbył się również w I Liceum Ogólnokształcącym? Zaangażowanych w to przesięwzięcie było o wiele więcej uczniów niż w ZSZ 2
Nie napisaliśmy, ponieważ takiej informacji nie otrzymaliśmy, a ZSZ takową nam dostarczyła.
Myślę że MO powinna edytować news (jeżeli uważa się za bezstronny serwis wyłącznie informacyjny) i wkleić treść o dniu przesiębiorczości ze strony ILO.
Tak jak wyżej
Mam nadzieję że to nie jest forma ukazania ZSZ 2 w lepszym świetle i jednocześnie dyskryminacja 1 LO.
Chyba żartujesz, osobiście jestem absolwentem 1 LO i do dziś wspominam ją jako fantastyczną szkołę - ówczas innych LO nie było.

Pozdrawiam
---
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 24 lip 2005, 12:18

Post autor: --- »

Argumentacja pana Kleczkowskiego jest mało przekonująca.
To serwis powinien dbać o rzetelność informacji a nie internauci.
Sytuacja jest o tyle śmieszna (chyba raczej kompromitująca), że 15 marca na stronie serwisu ukazał news na temat dnia przedsiębiorczości i wychodzi na to, że sami nie czytacie tego co zamieszczacie na stronie tylko kopiujecie gotowe teksty. Nie mam nic przeciwko, ale od serwisu, który sam siebie nazywa liderem wymaga się odrobine WŁASNEJ inwencji twórczej. Dziwi mnie fakt, że autorzy serwisu do pisania autorskich teksów raczej się nie rwą tylko wykorzystują pracę innych, zdecydowanie bardziej zaangażowanych w wykonywanie swoich obowiązków.
Ten świat jest śmieszniejszy niż ja......
Awatar użytkownika
genabisSs
kapral
Posty: 110
Rejestracja: 02 lut 2006, 16:43
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: genabisSs »

zgadzam się i popieram w 100% przedmówce...
żenujące to jest.. :|
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: News dotyczący Dnia Przedsiębiorczości.

Post autor: steward »

Maciej Kleczkowski pisze:
steward pisze:Dlaczego serwis Moja Ostrołęka nie wspomniał iż Dzień Przedsiębiorczości odbył się również w I Liceum Ogólnokształcącym? Zaangażowanych w to przesięwzięcie było o wiele więcej uczniów niż w ZSZ 2
Nie napisaliśmy, ponieważ takiej informacji nie otrzymaliśmy, a ZSZ takową nam dostarczyła.
Z tego mam rozumieć ze to I LO ma wychodzić z incjatywą :?: Moja Ostrołęka uważając się za serwis informacyjny powinna sama zbierać informacje i to nie tylko z własnej poczty :wink:

To miłe że nie tylko ja to zauważyłem, dzięki
ODPOWIEDZ