Strona 1 z 1

News pt. "H5N1 w Ostrołęce"

: 25 mar 2006, 16:16
autor: Maciek
No niemal z krzesla nie spadlem gdy to przeczytalem. Trudno sie nie zgodzic, ze media strasznie wyolbrzymiaja problem. Dla ludzi przecietnych przeczytanie takiego newsa (a wielu ludzi czyta sam naglowek) budzi jakas niepotrzebna groze. A to, ze jakis golab zdechł to jeszcze nic nie znaczy. Nie znam sie na ptakach, ale obstawiam ze tygodniowo w naszym powiecie zdycha setki ptakow ;) Zastanowcie sie, zanim cos napiszecie. Faktycznie, nie wiem kto jest za to odpowiedzialny- czy redakcja MO czy ludzie ktorzy ze strazy pozarnej dostarczaja wiadomosci. Oczywiscie, pytanie sformulowane w naglowku nie mowi ze "w ostrolece jest H5N1", ale jest mocno sugestywne. A moim zdaniem to glupota. Pisze o tym bo to wbrew pozorom nie jest blahy problem, bo wiele osob reaguje na to panika (sam bylem swiadkiem).

: 26 mar 2006, 15:52
autor: oes
e tam.......
gorsze wrazenie robią psie odchody na trawnikach i w PARKU, które zoatały odsłonięte przez topniejacy śnieg :oops:
I większe wrażenie zrobiło pewne małżeństwo z petami pod swoim balkonem :oops: zamiast do kosza to frrrrr za okno..... BRUDASY

: 27 mar 2006, 15:29
autor: Ex Hoppler
oes, ale rzecz ma sie czego innego. Mówimy nie o samej grypie i zdechłycg łabędziach, a o tym jak można wśród najczęsciej osób starszych wywołaś niepotrzebną panike...
A potem oczywiście wszyscy mówią, ze nie wiadomo skąd taka panika.. przecież nic poważnego nie wykryto... taka ironia mała..

: 27 mar 2006, 15:45
autor: oes
ale to pośrednio dotyczy również naszych mieszkańców, bo choroby najczęściej biorą się z zaniedbań sanitarnych a leżące pety pod oknem napewno do estetycznych wrażeń nie należą :oops: