a może by tak - baza hotelowa

Zmiany, propozycje, problemy
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

a może by tak - baza hotelowa

Post autor: steward »

A może by tak stworzyć na łamach m-o bazę noclegową w mieście i okolicach, hotele, motele, noclegi w domach prywatnych/agroturystyka? Z cennikiem, pokojami, zdjęciami itd. Inne miasta mają takie działy porobione na swoich stronach... poddaję do rozważenia temat :wink:

Wiem, że nie jesteśmy miastem turystycznym ale czasem takie informacje są bardzo przydatne, podobnie jak dyżury aptek :wink:
Nelchael
szeregowy
Posty: 40
Rejestracja: 20 paź 2010, 22:34
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: a może by tak - baza hotelowa

Post autor: Nelchael »

Popieram. Owszem nie jesteśmy miastem turystycznym i duża ta baza nie będzie ale może się przydać. Sam kilka razy miałem sytuację kiedy to ktoś przyjezdny chciał abym polecił mu tanie miejsce do noclegu w O-ce, problem był taki że jako mieszkaniec tego miasta nigdy nie było mi to potrzebne i oprócz największych i najbardziej znanych hoteli nic nie znałem.
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: a może by tak - baza hotelowa

Post autor: zabka »

Popieram również !
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: a może by tak - baza hotelowa

Post autor: behindblueeyes »

Zdjęcia jak najbardziej potrzebne. Bo przed częścią hoteli w mieście przestrzegłbym od miejsca. Już trzy razy sparzyłem się, gdy chciałem zapewnić nocleg osobom, który przybyły z daleka. Czasem naprawdę wydać o wiele więcej pieniędzy, ale się nie wstydzić za swoje decyzje.
ODPOWIEDZ